Louise L. Hay citáty

americká, 1926 - 2017

Přidat do oblíbených
Koupit knihy

Citáty (24)

,, Letos mi bude 86 let, rozhodla jsem se, že ten další rok BUDE TIM NEJLEPSIM ! Jak jste na tom VY ? Můžete to udělat také tak !,,


„Dělejte to, co milujete, a milujte to, co děláte.“


„Síla je v přítomném okamžiku.“


Co postrádáte u mužů, u manžela? Navrhuji zapsat si tyto věci a vyjasnit si, co u nich opravdu chcete najít. Pak tomu učte svého syna. Jeho manželka vám za to bude vděčná a vy budete mít se synem vždy dobrý vztah.


Domnívám se, že nejlepší, co můžete pro své děti udělat, je naučit se lásce k sobě samým, protože děti se vždy učí příkladem.


Dostanete-li od života citrón, udělejte si z něj limonádu.“


Jakákoli tragédie se může obrátit v největší dobro, pokud k ní přistupujeme tak, aby nám mohla pomoci růst.


Jestliže vycítíme, že nás někdo chce potupit, a dáme najevo svůj nesouhlas, poučíme tím dotyčného o tom, jak by se k nám měl chovat.


Jez to, co roste, a nejez co neroste.


Každá myšlenka, kterou myslíme a každé slovo, které vyslovíme, vytváří naši budoucnost. Změníte-li své myšlení, změníte svůj život. Občas si řekněte: "Na co myslím? Chtěl bych, aby tato myšlenka vytvářela můj život?" . .. Vaše myšlenky vytvářejí váš život a pokud si toto uvědomíte, mohou nastat nesmírné změny


Mám se ráda, proto se k jiným lidem chovám hezky a přemýšlím o nich s láskou, neboť vím, že co dávám, to se ke mně vrací mnohonásobně. (Malování budoucnosti)


Mějte smysl pro humor! Smích je krásný a pomáhá nám dívat se na věci jinak.


Muži obvykle zjistí, co jim projde a pak přitlačí - někdy maličko, jindy více.


Myšlenky, které si zvolíte, jsou nástrojem, kterým malujete na plátno svého života.


Nemoc se dá vyléčit, jsme-li ochotni změnit způsob myšlení, věřit a jednat! (Miluj svůj život)


Obviňování je vždy projevem bezmocnosti.


Pamatuj si, že ve tvé mysli je oko a když jej používáš k tomu, abys vidělo to, co chceš, přineseš to do svého života. Slova, která používáš, mají velkou sílu. Nikdy neříkej negativní věci nebo nadávky, používej pouze pozitivní slova plná světla. Dívej se na svůj život tak, jaký chceš, aby byl, dívej se na životy těch, které miluješ, jako na plné požehnání a světla. To je tajemství života... něco, co každý ví, ale většina na to zapomíná. (Malování budoucnosti)


Respektu se dočká pouze ten, kdo má sebeúctu.


Slabost, která je často připisována stáří, je ve skutečnosti způsobena dlouhodobou zahálkou.


Uvědomujme a potvrzujme si, že vše, co nás kd ypotká, je pro nás nějakým způsobem dobré a že život je vlastně jedna velká radost.


V našem nitru jsou odpovědi na všechny otázky, které si kdy položíme. Musíme jen obětovat nějaký čas jejich hledání, a v tom je význam meditace.


Vím, že vše co mě v životě potká, je pro mě tak či onak dobré.


Všechny nemoci vznikají z neochoty odpouštět. Když onemocníme, musíme pátrat ve svém srdci, abychom zjistili, komu je třeba odpustit. (Miluj svůj život)


Ženy dosud nedokázaly pozitivně změnit své podvědomí tak, aby mohly být silnější a spokojenější. A tak bere osud vše do svých rukou.