Koupit knihy

Katie McGarry

americká, 1977


Nahrávám...

Přidat citát

Citáty (11)

"Dospělí chtějí, abychom lhali. Očekávají, že budeme lhát. Chtějí žít ve svém dokonalém světě a tvářit se, že neděláme nic jiného, než jíme sladkosti a koukáme na reality show." (Překroč svůj stín)


"Někdy vidíte hranici a myslíte si, že je dobrý nápad ji překročit - dokud to neuděláte."


"Poznám blázna, když ho mám před očima."


"Škola vám plní hlavy vědomostmi, ale zanedbává emoční stránku. Jsem tu od toho, abych zjistila, jak bude fungovat, když si budeme všímat obojího."


"Tohle se stane, když uvěříte v naději. Přijde karma a vlikviduje ji." - Jen si troufni


I sám ďábel ví, kdo je Bůh.


Jsi jako ten pták ve vaší stodole. Jsi vyděšená, že skončíš v kleci, až nejsi schopná vidět cestu ven. Znova a znova a znova narážíš do zdi. Dveře jsou otevřené, Beth. Přesťan běhat v kruzích a vyjdi ven. (Jen si troufni)


Jsme úspěšní, protože věříme.


Nejhorší druh pláče není ten, který může vidět každý-nářek na nárožích, trhání šatů. Ne, nejhorší je, když pláče vaše duše, a cokoli děláte ji nemůže utěšit. Část jí zemře a stane se jizvou na té části vaší duše, která přežije. (Překroč svůj stín)


Ticho je obrana provinilých. (Překroč svůj stín)


Všichni jsme takhle začali - já, Aires, Noah, Lila, Isaiah, a dokonce i Beth - malé uzlíčky radosti. V jednu chvíli nás někdo držel v náruči a miloval, ale někde po cestě se to celé podělalo.