Jennifer L. Armentrout citáty

J. Lynn · pseudonym

americká, 1980

Přidat do oblíbených
Koupit knihy

Citáty (150)

... Měl by dělat co přísahal, že bude, a vydat svůj první román. Byli bychom jako dřív. Nejlepší kamarádi - nerozluční. Zašel by za mnou do hospody, a kdybych to potřebovala, řekl by mi, ať se vzpamatuju. Charlie by měl žít, protože tohle - cokoli tohle bylo - nebyl život....(Vzdej se mi)


... před sebou jsem měla největší trápení svého života a kupodivu zároveň muže, který byl opakovaně hrdinou všech mých snů, dokonce i těch nejchlípnějších - těch obzvlášť. Stál tu Reece Anders a já nevěděla, jestli ho mám praštit, nebo ho políbit. (Vzdej se mi)


...potom se zhluboka nadechla, až se jí hruď proti mě zvedla. Jakmile jsem ucítil její křivky, ztuhl jsem. Rozhodně nepatří na základku, ledaže by se holky vyvíjely jinak, než když jsem tam chodíval já. A jestli jo, těm klukům jsem sakramentsky záviděl... (Důvěřuj mi)


"Chceš něco k pití?" "Vypila jsem tolik kávy, že mě překvapuje, že jsem sem nedoletěla." (Vzdej se mi)


„Budu upřímný ano? Nebudu tu sedět a vykládat ti, že se mi na to, co právě teď vidím, snadno kouká. Ale ne z důvodu, který tě napadá. Když vidím tvoje záda, myslím na bolest, kterou sis prošla, nezažil jsem ten pocit na vlastní kůži, ale měl jsem v těle horké střepiny a vím jistě, že se to s tím, co si cítila ty, nedá vůbec srovnat…….a vím, že neexistují léky proti bolesti, a tys to musela snášet. Na to myslím, když tohle vidím. A taky přemýšlím o tom, jak se tyhle jizvy podepsaly na tvém životě. Cítíš se kvůli nim v rozpacích, přitom jsi pořád jedna z nejkrásnějších holek, co jsem kdy viděl, a ty jizvy se tvé krásy ani nedotknout. Neznamenají nic v porovnání s tvým úsměvem. Tvýma pěknýma modrýma očima nebo s tím sladkým zadečkem. (Zůstaň se mnou)“


„Co to děláš? – Nespala jsi. – Jo, spala. - Myslím, že jsem asi hodinu poslouchal, jak se převaluješ v posteli. A musím přiznat, že je to pěkně rušivý. – Omlouvám se. – Nemusíš se omlouvat. Bylo to příjemně rušivý. (Zůstaň se mnou)“


„Láska je jako oheň. Nikdy nevíš, jestli ti zahřeje srdce, nebo ti spálí barák.“ (Plamen v nás)


A ty jsi hoden mého času? – Zlato, nemáš ani tušení, jak moc hoden tvého času jsem. (– Reece a Roxy, Vzdej se mi.)


Aby tě něco na tomhle rande rozptylovalo, je to poslední, co bych si přál. (Počkám na tebe)


Abychom si jasně rozuměli. Ty víš, co chci. (– Reece, Vzdej se mi.)


Blízkost smrti si nikdo nepřipouští, ale problém je, že nikdo z nás tu nebude navždy a věčně. (Navždy a věčně)


Buď opatrnej. – Vždycky zlato. (– Reece a Roxy, Vzdej se mi.)


Bude to v pohodě. A jestli to nestačilo… I tak to bude v pohodě. (– Reece, Vzdej se mi.)


Byli jsme přátelé a teď k tobě budu upřímnej, zlato, chybí mi to. Chybíš mi ty. A už jsem unavenej z toho, jak mi chybíš. Takže proto teď. (– Reece, Vzdej se mi.)


Callo? – Jaxi? – Tys musela být taky moc statečná. (Zůstaň se mnou)


Co budeš dělat? – Dám si studenou sprchu. (Počkám na tebe)


Co jsem věděla o pravdě? Že může nahánět hrůzu, ano. Ale s pravdou přicházela i moc. A já jsem se nikdy před pravdou neschovávala. Z krve a popela


Co máš za lubem? – Jako co to vypadá? – Pro případ, že potřebuješ nápovědu. Řekla jsi, že jsi moje. Tak s tebou podle toho jednám. (– Reece a Roxy, Vzdej se mi.)


Co myslíš, že děláš? – Já…chtěla jsem vstát. – Nechápeš koncept doby spánku? (Zůstaň se mnou)


Co pro tebe můžu udělat? – Roxy. Chci tebe. Strašně moc. A potřebuju to, potřebuju tebe právě teď. (– Reece a Roxy, Vzdej se mi.)


Co sis myslela? Že tě tady nechci? Že jsem si nevšiml, jak úžasně dnes vypadáš? A že jsi ani jednou neotočila tvář doleva, abys ji skryla? Myslela sis, že vedle tebe nechci znovu spát? Jestli to tak je, hádala si špatně. (Zůstaň se mnou)


Co tady děláš? - Co kdybys mi nejdřív řekla ahoj? - Čau... Ahoj...strážníku Andersi? - Nejsem ve službě, Roxy. - Ahoj Reeci. - Bylo to tak těžký? - Jo, to bylo. Zčernal mi kvůli tomu kus duše. - Tvoje dušička je duhová a měkoučká jako štěně, zlato. - Moje duše je hluboká a temná a plná ohromných nesmyslů. (Vzdej se mi)


Co ti ten parchant udělal, že jsi mu kvůli tomu pohodila knihu čelním sklem? (– Reece, Vzdej se mi.)


Čas je legrační a nevypočitatelný. Někdy ho není dost a jindy se nekonečně natahuje. (Tess - Buď se mnou)


Dal bych cokoli za to, abych si na tu noc pamatoval. Cokoliv, abych si vzpomněl, jakej to byl pocit být v tobě. (– Reece, Vzdej se mi.)


Do prdele, Avery. Myslíš, že tě nechci? Neexistuje nic, co bych na tobě nechtěl, rozumíš? Toužím být na tobě a uvnitř tebe. Chci tě opřenou o zeď, na pohovce, v tvojí posteli, v mojí posteli, na každém zatraceném místě, které mě napadne, a věř mi, mám docela širokou představivost, co se těhle věcí týče. Nikdy nepochybuj o tom, jestli tě chci. (Počkám na tebe)


Existujou možná tisíce lidí, které bych mohl oblažit svou přítomností, ale vybral jsem si tebe. (Počkám na tebe)


Hele, je rozhodně výhoda, že jsi pěkná. Podněcuje to milou stránku mojí osobnosti. Nutí mě to dělit se s tebou o sušenky. (Počkám na tebe)


Hned. Mě. Pusť. (Důvěřuj mi)


Hodláš mě doprovodit ke dveřím? – Samozřejmě. Nakonec přece pomáhám a chráním. (– Reece a Roxy, Vzdej se mi.)