Hugh Laurie citáty

britská, 1959

Přidat do oblíbených
Koupit knihy

Citáty (11)

„Everybody lies. (Všichni lžou.) “


I amatér ví, že když někoho sleduje, není možné, aby jel stejným taxíkem jako on.


Ja som už totiž bol vo väzení, aby ste vedeli. Síce len tri týždne a len vo väzbe, ale keď ste dvakrát denne museli hrať šach s na slovo skúpym fanúšikom West Hamu, ktorý mal na jednej ruke vytetované slovo "NENÁVISŤ" a na druhej "NENÁVISŤ" - a používali ste sadu, v ktorej chýbalo 6 pešiakov, všetky veže a dvaja strelci - tešíte sa v živote z maličkostí. (Obchodník so smrťou)


Jít jednou za čtyři roky k volbám není totéž, co demokracie. (Obchodník se smrtí)


Jít jednou za čtyři roky k volbám není totéž, co demokracie.(Obchodník se smrtí)


Nezdržoval jsem se zjišťováním, jestli je naživu. Je to bezohlednost, já vím, ale co se dá dělat.


Nutnost je matka sebeklamu.


Pokud nepadáme na kolena a nevzdáváme díky pokaždé, když nás nějaká katastrofa mine, nemá taky smysl naříkat, když příjde.


Pro většinu Němců je Praha jen pár hodin rychlým tankem, takže není divu, že se tu chovají jako na konci vlastní zahrady.


Řídil jsem se totiž zásadou, že čím jste nápadnější, tím jste nenápadnější.


Sexuální mechanismy obou pohlaví jsou neslučitelné. To je ta hrozná pravda. Jeden je malé pohyblivé vozítko schopné rychlých cest po městě a snadného parkování. Druhý je dodávka určená pro dlouhé tratě a těžký náklad - je mnohem větší, složitější a náročná na zacházení. Nekoupíte si Fiat Panda, když chcete stěhovat starožitný nábytek z Bristolu do Norwiche. A nekoupíte si Volvo, pokud potřebujete cokoli jiného.