Emily Giffin citáty

americká, 1972

Přidat do oblíbených
Koupit knihy

Citáty (10)

- Tahle láska mi rozvrátila život. (Marian) - Tahle láska jeden život stvořila. (Jess) -----Kam patříme


Až potkám nějakou, se kterou budu radši, než sám se sebou, tak si ji vezmu. (Richard - Zkouška dítětem)


Celá firma a všichni její účastníci můžou počkat. Teď mluvíme o lásce. (Rachel - Něco vypůjčeného)


Co to děláme? Přemýšlela jsem o tom snad stokrát, ale pokáždé mi vyšla jiná odpověď: Posloucháme hlas svých srdcí. Riskujeme. Jsme šílení. Jsme sebedestruktivní. Jsme chlípní. Jsme pomatení. Jsme vzpurní. On má strach z manželství. Já se bojím samoty. Začínáme se zamilovávat. Už jsme zamilovaní... (Rachel - Něco vypůjčeného)


Jsi úžasný člověk a já nevím, odkud se berou ty pocity, které ve mně probouzíš. Vím jen to, že jsem ti naprosto propadl a přál bych si, aby se čas zastavil a já mohl být neustále s tebou a nemusel myslet na nic jiného. Líbí se mi na tobě doslova všechno, i to, jak tvůj obličej prozrazuje každou tvoji myšlenku, a hlavně jak vypadáš, když máš odhrnuté vlasy a zavřené oči a rty jen zlehka pootevřené... (Dex - Něco vypůjčeného)


Když se vymění větší strach za menší, ten menší ztratí na významu. (Valerie - Na čem záleží)


Líbí se mi, jak vypadáš, jaká jsi na dotek a jak chutnáš. Zbožňuji melodii tvého hlasu a způsob, jakým se na mě díváš. Zaujala jsi mě tím, jak jednáš s Charliem. Jaká jsi. (Nick - Na čem záleží)


Rve to srdce, když se vám líbí kniha, která nakonec neuspěje. (Claudie - Zkouška dítětem)


Vůbec jsem Conrada neznala..., a pak se pro mě stal celým světem. - Marian (Kam patříme)


Žasnu nad tou ironií - ženská, které nechce mít dítě - je požádána, aby darovala svoje vajíčko a suplovala otce, to vše v průběhu pouhého jednoho měsíce. (Claudie - Zkouška dítětem)