Spisovatel či Negramot?

blog

30.11.2016 v 12:23 / graber12 (267 views)
Spisovatel či Negramot?
Chtěl bych tím to krátkým "článkem" reagovat na nedávno vydaný článek o tom kdo je spisovatelem a kdo nikoliv. Ale přesto že sám jsem naprostý negramot a pravidla českého pravopisu jsem viděl jen v muzeu nemluvě o čárkách. se pokouším napsat článek (spíše reakci). nikdy před tím jsem nic podobného nepsal a ze slohu jsem měl ve škole vždy za 3. proto asi většina z vás co tento článek čtou (pokud to vůbec někdo čte nebo se dočetl až sem) musí usoudit že bohužel ke psaní článků a čehokoliv podobného neoplývám potřebným talentem ani uměním. kdo se dočetl až sem si asi začíná dělat určitý názor na to. jestli se můžu považovat za spisovatele či nikoliv. jen proto že jsem vydal naprosto nesmyslný článek o tom že nejsem spisovatelem. ale pokud tento článek vydám, podle některých spisovatelem budu a podle některých ne. i když tento text nemá hlavu ani patu je to spíše recese od člověka co v životě nic nenapsal a zároveň zamyšlení nad tím (ať každý posoudí sám a o tom tento článek je aby ukázal rozdíl) jak relativní může slovo spisovatel býti.

Komentáře (5)

graber12
01.12.2016

je až s podivem jak si lidi hned myslí že nemám odvahu hned publikovat pod svým profilem když žádný nemám ale o o tom vás stejně nepřevědčím je mi úplně jedno jakou to má čtenost atd. jen mě osobně zajímalo toto téma tak jsem zkusil napsat článek jako amatér nic víc v tom není samotného mě zajímalo jaká bude reakce jsem tedy podle vás spisovatel či nikoliv pokud jsem tedy dosáhl jisté popularity a někdo jsi to opravdu přečetl to je jediné co mě zajímalo názor lidí ne popularita ale to se bohužel lidem těžko vysvětluje tak aspoň otevřete o či a berte př jako srovnání s tím článkem na který jsem reagoval očividně to psal člověk co ví co píše a vyzná se a já ne a o to celou dobu jde takže dle mého závěru spisovatel nejsem ale přesto to někdo četl někoho to ovlivnilo když na to napsal reakci to dnes nikdo nechápe recesi ?

Koka
01.12.2016

Bilky, úprimne sa ti čudujem, že svoj talent - čitateľský aj autorský - míňaš na takýto pozérsky škvár a venuješ mu pozornosť. To, že sa jeho tvorca sem zaregistroval iba v deň zverejnenia tohto veľdiela, neznamená, že je tu "nový". Tipujem tisíc ku jednej, že je to nejaký dlhodobý užívateľ DK, ktorého škrelo, že sa v blogoch objavil článok, ktorý zaujal, vyvolal veľa reakcií, no tak ho to inšpirovalo - keď už nevie sám taký blog vymyslieť ani do jeho diskusie smysluplne vstúpiť, tak ho aspoň - hrdinsky, pod rúškou novej totožnosti - zhodí a vysmeje.
Bilky, odporúčam - takéto exhibície ignoruj, nech tie zaujímajú iba majiteľa webu - utešene mu tak narastá počet zaregistrovaných profilov, na užitočnosti či prínose ktorých nezáleží.

graber12
01.12.2016

bilky je vidět že asi moc nepobíráš právě proto jsem tenhle článek napsal jen z recese aby člověk mohl porovnat kvalitu spisovatel a někoho kdo nepíše o nic jiného nešlo přišlo mi to jako zajímavý nápad a chápu že se to někomu nelíbí s tím jsem ten článek psal

Bilky
01.12.2016

Píšes síce od veci, ale krátko a stručne! Keď tú blbosť rozpitveš ešte o 3 odstavce a znova aspoň 5x zopakuješ, že si v živote nič nenapísal - bude to kúúúl! :)
Čiže na tomto ešte popracuj a čaká ťa tu sqvelá kariera ;)
Aj keď si sa tu registrol len dnes a do prečítaných si si šupol len "Mladíka na X spôsobov" a "Heryho Nátera a jeho Y dielov". Veľa zdaru!

Teckovana
30.11.2016

Psát blog může dneska každý, i když neumí česky. Bloger ale není automaticky spisovatelem. Nicméně někdy se i takové věci později vydají jako kniha a autoři se pak mohou vydávat za spisovatele. ;-)