Soutěž? Soutěž! Soutěž.

blog

21.02.2013 v 14:38 / herdekfilek (859 views)
Soutěž? Soutěž! Soutěž.
Jsem drzý, a proto zde v součinnosti s mým osobním Kačurem,vyhlašuji soutěž o knihy v hodnotě 1000,- dle vlastního
výběru.
Ona to vlastně není ani soutěž, jen taková objednávka na podrbání či zdrbání ega. Objednávka na komunikativní přístup k vytvořenému, publikovanému a v přehlceném světě z hradeb hozenému. To jest - pohleď maso na maso, hnije, při přežvykování nepříjemně zalézá mezi zuby a je trapně připálené, ale i diletant má svou duši, i diletant se przní s placením elektřiny a sporadickým, přesto láskyplným šeptáním do ušního hlemýždě vlastní sebevražedné tendence.

Proto si přečtěte jednoduchá pravidla hry.

Kačurův antikvariát kromě knih, nabízí i cosi dalšího. Temného a ne příliš líbivého.
Jedna položka je krvavě rudá a ničí diváka rozpaky. Ničí ho rozmarem a floutkovstvím.  Přesto se divadlení děje právě tímto způsobem. Sledujte směr odkazu jako připitomělá Alenka stopu bílého králíka: http://www.kacur.cz/index.asp?menu=1187

Položka druhá, časopis AK-29, v které se snažím být i osobně angažován, jest stvořena z písmen abecedy a smutných údělů. Obsah časopisu je tvořen u filozofických debat vedených ve dvě ráno nad přeplněným popelníkem a mapami duše, kde většina krajinných záhybu a ohybů je řešena tužkou vepsaným nápisem hic sunt leones, kde leones dalo by se nahradit elegantnějším hovno a sračky. Nechte se olepit odkazem: http://www.kacur.cz/index.asp?menu=1273

A smysl jakoby soutěže? Zahloubat se do kulturních čtvrtků a časopisu a na email info@kacur.cz se ke stvořenému do konce únoru nějak smysluplně vykecat. Vybraný komentátor si poté může vybrat v antikvariátu knihy v hodnotě 1000,- A to jak osobně, tak i přes internet.

Do předmětu mailu napište Čtvrtky.

A teď doufejme, že mě za tento příspěvek Danielson nezakilluje, protože je to přeci jenom jakýsi druh reklamy. Ale zároveň samozřejmě není. Jedná se, Dane, o podporu teď tolik propírané živé kultury, víš? He.

Komentáře (1)

WEIL
10.03.2013

Zajímavý nápad, který zavedl už i Kačer, jako řada jiných nakladatelství, či odběratelů literatury.