Pozvánka na pražské setkání

blog

14.10.2014 v 22:10 / LordSnape (1191 views)
Pozvánka na pražské setkání
3,2,1, pivo...

Vzhledem k tomu, že tohle je již druhá pozvánka, kterou píšu, rozhodl jsem se být tentokrát stručný. Tu první spláchl nový design, páč jsem ji ukládal v nešťastnou chvíli, kdy zrovna na pár vteřin stránky nefungovaly. Stane se.

Necítím se být nějakým zmocněncem, ani bych to nenazýval nějakým oficiálním srazem uživatelů DK (ty byly tuším v Brně), ale pokud se rádi sdružujete, jdete na pokec s lidmi podobných zájmů, kafráte o knihách, pijete džus, čaj nebo pivo, či se chcete prostě podívat z vaší rodné hroudy do matičky Prahy, tak určitě doražte. Osobně za tu dobu, co jsem zde, měl možnost poznat dost nových a zajímavých lidí a s valnou většinou se vídám i v realitě skutečné, a ne jen v té virtuální. Co pro to tedy udělat?

1. Stačí napsat, že se zůčastníte do diskuze, která to vlastně vše odstartovala: http://www.databazeknih.cz/diskuze/volna-diskuze-5/setkani-knihomolu-praha-1536/str-3#new

2. Zadat do Doodle svůj nick a zaškrtnout datum, které nejvíce vyhovuje. Momentálně je to nerozhodně, takže by to chtělo už nějak rozseknout. Hlasování bych rád ukončil v neděli 19.10., abychom mohli domluvit už pevný den a místo.
http://doodle.com/hcitz5sn6hzaas99#table

Budeme se těšit.

Vaši sousedé z DK.

P.S. Možná přijde i ta zrzka z fotky. Ale spíš ne.

Komentáře (20)

LordSnape
03.11.2014

Díky za link! Už jsem se napojil.

LordSnape
31.10.2014

Omlouvám se, ale foťák jsem neměl, protože jsem byl nucen po dvou hodinách sraz opustit. Bylo to nicméně fajn a určitě bych to zopakoval a jak píše lkkju ve větším počtu a zas někde jinde. :-)

Ikkju
31.10.2014

Dorazili jsme ve čtyřech, tři chlapi, jedna holka. Hospůdka byla fajn, sice nám to blbě rezervovali, ale stůl jsme dostali. Probrala se klasická všehochuť, od knih po filmy, od dk po cbdb, povídali jsme o knížkách a o všem okolo knížek. Srázek byl asi tříhodinový (vím docela přesně, protože se mi kousl lístek v parkovacím automatu, a na druhý pokus jsem platil o hodinu víc :o) a nebylo to hluché. Akorát by bylo fajn, kdyby se to příště povedlo ve větším počtu, tedy podle mého.

nokid
30.10.2014

Koka má pravdu - kolik se vás sešlo? A co takhle fotka?

Koka
26.10.2014

A nějaká zprávička o průběhu pro nezúčasněné by nebyla? Abyste je navnadili na příští setkání ...

LordSnape
25.10.2014

Díky moc všem za účast i když se nás tentokrát sešlo jen pár, určitě bych v tom pokračoval a příště i v hojnějším počtu. :-)

LordSnape
24.10.2014

To fakt nevím. netuším, jka je to tam s modrýma zónama. Jako u Alšova nábřeží je jedině placené parkoviště. :-)

1