Pište komentáře...

blog

18.10.2012 v 14:55 / Dan (3281 views)
Pište komentáře...
Jak jistě víte, komentáře jsou důležitou součástí těchto stránek.
Nevím, zda to všichni víte, ale uživatelským komentářům u knih a autorů můžete udělovat palce (body). Zrovna tak ostatní uživatelé mohou udělovat palce Vašim komentářům. Novinkou je, že kliknete-li u komentáře na počet udělených palců, zobrazí se Vám, kteří uživatelé Vám je udělili.
Díky těmto palcům zde máme Žebříček uživatelů, s nejlepšími komentáři. Doufám tedy, že budete psát komentáře i nadále, a Ti z Vás (podobně jako já), kteří tak plodní doposud nebyli, se polepší, a budou se třeba mimoděk snažit umístit v uvedeném žebříčku.

danielson

Komentáře (23)

tyzik.cejka
16.07.2013

mě baví čist komenty vic než je psát dobrý komentář dandulka

olinka30
19.06.2013

Náhodou, je to skvělý. Mám radost, že mohu něco komentovat. Tedy ne něco, ale knihy. Já nemám moc vyhraděný žanr, čtu podstatě všechno. Hlavně, aby to bylo čtivé. Někdy má autor dobrý nápad, ale neumí to, jak se říká podat a pak to trošku nudí

Ikkju
30.10.2012

Pro mě je tehle systém hodnocení komentářů zajímavý, rád píšu komentáře ke knihám (vzpomínám si, co mě na knize nejvíc zaujalo, ikdyž někdy jsou to věci docela odtažité, ale nemůžu si pomoct, vzpomínání na knihy ve mě budí vzpomínky i na pachy, vůně a události z doby, kdy jsem jí četl), a jsem i hodně rád, když se můj komentář někomu líbí (snad se mi tedy povedlo, že je komentář něčím zajímavý nebo vtipný). Soutěživý příliš nejsem, ale jako zpětná vazba mi to takhle velmi vyhovuje...

p.mihoc
25.10.2012

Pokud nechcu číst komentáře, tak je nečtu. Nevím proč tady má někdo potřebu kritizovat něčí názor ať už je v jakékoli formě nebo dokonce tady přímo určité komenty vypichovat. Přijde mi to povyšující a trochu trapné. Lidi prostě mají potřebu napsat alespoň nějaký postřeh a podělit se s ostatníma. Od toho tady přece tento web taky je. Mně osobně tady komentáře navnadily na spousty knih a většinou se trefily.

elfos
24.10.2012

Co člověk, to originál a jiný způsob vyjadřování se. Někdo píše báječné komentáře, které radost číst, někdo svým komentářem sepsuje či naštve, někdo sdělí svůj zážitek z četby a radost z přečteného slovy "Kniha se mi líbila", malá holka napíše jen Supéééééééér!, někdo píše komentáře rafinované a zvláštní, další zas.... no je to pestré, různé a individuální.. dle naturelu a nálady komentujícího. A jsem ráda, že lidi komentáře píšou, a jsem názoru, ať píšou, jak je jim to vlastní, proč jim přikazovat nebo kritizovat, že takhle to mají psát, a ne takhle.. Každý jsme nějaký. A pokud nás nějaký komentář zaujme a líbí se, je tu možnost dát mu palec. :-)

HTO
22.10.2012

Marwine, ale když tam se tomu dalo těžko odolat, uznej.

Marwin
22.10.2012

HTO: nejsi jediný , dokonce se to stává i ve filmech slavným režisérům.Pan Sequens nám onehdá prozradil že :"Vrah se skrývá v poli".

HTO
22.10.2012

Jejda, taky jsem v jednom komentáři hned první větou prozradil, kdo je vrah.

1