Páté výročí Databáze knih

blog

08.12.2013 v 13:06 / Dan (1906 views)
Páté výročí Databáze knih
Připadám si jako spisovatel, který se chystá psát novou knihu. Má před sebou prázdný list a neví kde začít...

Když jsem osmého prosince 2008 spustil web Databáze knih, nenapadlo by mě, že bude fungovat i za pět let a ještě k tomu skoro s padesáti tisíci registrovanými uživateli.

Jelikož to není pouze můj výsledek... děkuji bráchovi, bez kterého by tento projekt nejspíš nikdy nevznikl a pokud ano, neměl by nejspíš dlouhé trvání. Když potřebuji nějakou radu (a nejen technickou), vždy mi pomůže :). Stejně tak děkuji Paulhunterovi, Elfos a všem moderátorům, kteří zde nezištně odvádějí obrovskou a skvělou práci.

Samozřejmý je i dík uživatelům a návštěvníkům webu.

Doufám, že příští rok se u podobného článku opět všichni sejdeme. Do té doby mohu jako každý rok slíbit, že se o web budu i nadále snažit starat jak nejlépe umím.

Danielson

Komentáře (68)

pagac17
26.01.2015

Jsem spokojen s tímto článkem. Vážím si Databáze knih a tudíž i s jejími zřizovateleli. Jedná se o jejich opravdu nezištnou a obrovskou práci. Jsem rád, že jsem vstoupil do Databáze. Dříve jsem byl registrován v Bookfanu. Ten se ale rozpadl a zrušil. Přišel jsem tak o přečtený rozsah svých knih s jejich komentáři. Majitelé vůbec nereagovali na moje žádosti, aby naposled otevřeli server, abych si mohl přesunou svoje údaje do vaší Databáze. Tolik zatím k Pátému výročí.

ferda
31.12.2013

Samozřejmě blahopřeji a až díky vám jsem zjistil , že s tím čtením to není zase tak špatný. Soudím podle toho, že kdykoliv jdu do knihovny je takřka prázdná.

Pest
24.12.2013

Obdivuhodný projekt, který podle stále nových vstupujících má šanci vydržet. K tomu Vám přeji trpělivost a radost z úspěchu. Kniha svou různorodostí světa knižního, pomáhá vnímat život v jeho realitě. Přeji příjemné prožití svátků a dobré nápady v příštím roce.

TerkaM
14.12.2013

Blahopřeji a děkuji, že jste tento web pro nás čtenáře založili :) pak také přeji mnoho dalších úspěchů a dalších uživatelů! :) Prostě blahopřeji! :)

Clea6P
11.12.2013

Všimli jste si toho? Toho zvláštního fenoménu v dopravních prostředcích - všichni čtou! V šalině, případně v tramvaji, ve vlaku, v buse a hodně pravděpodobně i doma! A to před pár lety vypadalo, že nikdo nebude kupovat knihy, protože jsou drahé. Nakupovala jsem do zásoby, co když na ně nebudu mít? Ale od loňska kupuji hlavně e-books, se čtečkou pod stromeček se moje vášeň znásobila. Zanedbávám rodinu, kašlu na televizi, odříkám účast na firemních večírcích. Místo toho čtu. Dobré knihy vycházejí se zběsiłou rychlostí. A co dělám po nocích, když nečtu? Ležím v posteli a pročítám recenze v Databazi knih. Díky vám všem a hlavně Danielsonovi si vždycky vyberu svoji drogu přesně. Děkuji proto za spoustu krásných zážitků z doporučených knih i za to, že se vyhnu knihám bezduchým, protože čtenáři DK mě včas upozorní, že tohle by byla ztráta času.

Lamanai
11.12.2013

Blahopřeji a děkuji. Chodím sem rád!

kannibal28
11.12.2013

gratulujem vytvorili ste vinikajuci web dufam že bude dalej fungovať a čitatelom prinašať vela užitočnych informací

Fanfanka
10.12.2013

Ahoj Danielson!

Srdečne Gratulujem!!! a davam klobuk dole pred napadom vytvoriť taketo stranky a Vašou starostlivosťou o ne !!!

1