Nikdy nejsem sám.

blog

16.05.2013 v 20:12 / lady (764 views)
Nikdy nejsem sám.

Kdyby jste to někdo nevěděl-je to sbírka od Kainara. Osobně bych si jí četla když se vyprázdní dům a vy nevíte co dělat.. Je krásné se začíst do básniček a zapomenout na svět kolem sebe.. Uvolnit se a jen tak uvažovat.Prostě meditovat. Přečtěte si tuto knihu,chcete-li se uvolnit a pochopit podstatu existence(to v té knize není ale když uvažujete o nějaké té básni,tak k tomu dojtete:)

Komentáře (8)

tyzik.cejka
17.07.2013

WEIL má pravdu milá lady děláte si srandu

herdekfilek
21.05.2013

Asi se styděl přiznat k úspěchu. Holt byl skromný a stydlivý.

lady
20.05.2013

tisíckrát díky,že jste si to už více než stokrát přečetli!!!
vyhlašuji akci: kdo si to postodruhé přečte ať zde nechá vzkaz a já si ho přidám do oblíbených uživatelů!

lady
20.05.2013

díky(nightlybird)
co bylo bylo-už to není..

elfos
19.05.2013

Možná bych jen trochu upřesnila, že jde asi o doporučení - číst tuto sbírku, když doma nikdo není a je klid začíst se do ní a nechat ji na sebe působit. A jsou tam i pocity z četby (což je něco, co se často nevyjadřuje zrovna lehce....). Pěkně. :-)

WEIL
17.05.2013

Ano, zdá se, že lady, jak se zde prezentovala dříve, a jak nyní, tak učinila skok vpřed.
Líbí se mi i ta upřímnost - osobně bych ji nečetla, ale když nemám doma do koho vrkat, a jsem v něm sama, tak si aspoň něco čtu.
Slovo meditace bych nahradil slovem pocity, a pokusit se jen do slov přenést.

Nikdy nejsi sám, ten titulek mě přitáhl a očekával jsem, že půjde o nějakou mravouku, či nějakou verzi jak chápat Boha. A pak kouknu kdo to psal, a už čekám - co bude následovat za psaníčko...!

nightlybird
16.05.2013

Článek je krátký, stručný - řeklo by se, že není o čem mluvit a co komentovat. Je to ale ve skutečnosti obraz vývoje, vývoje od mladého, do sebe zahleděného telete v přemýšlivou mladou ženu. A strašně bych byl rád, kdyby se na této přeměně z larvy v motýla alespoň částečně podílela DK.

lady
16.05.2013

Pište,jen pište.. Komenty mám ráda :)