My jsme univerzum.

My jsme univerzum.
Právě se na Amazonu objevila nová kniha pana Deepaka Chopry, "My jsme Univerzem" v anglickém jazyce. Tento lékař, vědec a duchovní učitel stále, už více než 35 let, nás učí meditační praxi. A vynikajícím způsobem. Obnovuje v člověku jeho původní, čisté pocity. Mluvím z osobní zkušenosti. Jeho odborné a lety praxe ověřené zkušenosti přináší poznání do života nás všech. Už ve své první knize se pan Deepak Chopra zabývá osobním rozvojem člověka. A okamžitě byl také u nás označen za lídra, výjimečného odborníka v oboru osobního rozvoje.
Jako lékař totiž poznal, že je nejdůležitějším oborem na Zemi. Stal se také u nás, v ČR, uznávaným autorem v tomto oboru. Stejně jako mnozí další vědci mnoha různých odborností - především ale lékaři, biologové, fyzici a učitelé nakonec věnovali svůj čas tomu, co považují za nejdůležitější. Totiž rozvoji člověka. Šťastný a plně seberealizovaný člověk je požehnáním pro Zemi, protože je spokojený v rodině i ve společnosti.
Knihy pana Deepaka Chopry jsou fenomenální. Stačí se věnovat denně jen 10-ti bodům (jsou v každé z jeho knih) a jste opět úspěšným a spokojeným člověkem.
Pan Deepak Chopra vydal do dnešního dne 55 knih, z toho jen 15 bylo dosud přeloženo do českého jazyka.

autor: jaroslava5615 · 06. ledna v 15:16 · přečteno 72x

Komentáře (1)

Falquar
12. ledna

'You' určitě není 'my'. Ale jinak je to zajímavý článek, děkuji. :)