Kde jsem to byla ?!

blog

11.02.2014 v 10:21 / aneleh18 (435 views)
Kde jsem to byla ?!
Ale ale, před dvaapůl rokem jsem se zaregistrovala na Databáze knih a od té doby jsem tento svůj "počin" nijak nerozvíjela a zapomněla na něj. Netuším proč, zvláště když čtení je moje možná jediná opravdová záliba. Alespoň patří mezi koníčky, které trvají celý život a nevyšumí. Včera jsem opět otevřela tyto stránky a po trochu brouzdání po nich mi došlo, že sem se teda budu vracet opravdu denně. I když jsem pracující člověk, u PC jsem seděla do ranních hodin a "seznamovala se". Možná jsem cvok, jak si asi potají myslí mé nečtenářské okolí, ale opravdu jsi mi milá Databáze knih udělala radost svými možnostmi a těším se na další rande s tebou.
Zatím pa pa.
Helena

Komentáře (4)

niknikita
15.02.2014

Tak s tím bych se ráda ztotožnila. Chodím sem taky tak trochu randit a radit se, protože už mne nebaví vláčet se z knihovny s "literárními skvosty", které pak vracím nepřečtené.
V neposlední řadě na těchto stránkách potkávám spřízněné duše - myslím si - a cítím se tu dobře :-)

aneleh18
15.02.2014

Díky za reakci. Toto je přesně můj případ. Ale zato jsem se tu dokonale vyřádila. Donutilo mne to probrat celou knihovnu, vytřídit kvalitu a nakoupit knihy, které mi chyběly. Denně se vracím a objevuji.

nokid
14.02.2014

Ne vždy si vážíme toho hodnotného, co máme denně na dosah. Ale naštěstí k tomu většinou dozrajeme...

Dan
11.02.2014

Díky za pochvalu :-)

aneleh18 také napsala

Splatím dluh?Splatím dluh?
blog