Jednoduše - Začátek

blog

19.01.2014 v 15:51 / VČJKR (508 views)
Jednoduše - Začátek
Jak začít? Někdy je to lehké, někdy těžké. Někdy je to dokonce těžší než něco ukončovat...

Ale já začínám, tady a teď!

Knížky byly, jsou a vždy budou mou vášní a chtěla bych jim vrátit alespoň malou částí to, co pro mne udělaly. Proto jsem se rozhodla o nich psát. O tom, proč je mám ráda (ale myslím, že většině lidí zde to bude naprosto jasné...), co pro mě znamenají, jaké na ně mám názory a v budoucnu třeba i nějaké své povídky.

Tuším, že to vše nejspíše moc lidí nebude číst, třeba vůbec nikdo, ale to nevadí. Je to zejména pro mě a pro mou radost ze psaní. Nicméně, kdyby se nějaký čtenář našel, budu za něj moc ráda a doufám, že u čtení mých řádek si nepomyslí, že to pro něj byly jen ztracené vteřiny a minuty.

Komentáře (2)

aneleh18
15.02.2014

Milá autorko, chtěla bych vyvrátit Váš názor, že přečtení Vašich řádků jsou ztracené chvíle. Snažím se číst všechny články na těchto stránkách a ne vždy se "prokoušu" až ke konci. Některé jsou pro mne - obyčejnou, ale vášnivou čtenářku - příliš odborné, jiné mi přijdou jako mnoho místa naplněného množstvím prázdných slov. Ale většina je pro mne objevných a nutí mne k zamyšlení, nebo reagování. Proto věřte, že každý, který má třeba jen malou potřebu se vypsat ze svých pocitů právě zde, je alespoň pro mne přítelem, kterému jsem schopná porozumnět. Myslím, že účelem Vašeho článku byl právě tento efekt. Přeji vše dobré.

TheShmash
20.01.2014

Ztracené vteřiny čtení to možná byly, ale příjemné, protože mám stejný názor a taky proto, že bych se měla místo čtení učit chemii :D Souhlasím, že začínat je někdy těžší, někdy lehčí, obzvlášť, když píšu já sama :)