Jak mě časopis vrátil ke čtení

blog

21.04.2016 v 21:14 / Manifest blech (238 views)
Jak mě časopis vrátil ke čtení
Začalo to přibližně před rokem, od té doby jsem měla problém se dlouhodobě začíst do knihy a trvalo mi se prokousat rozečteným titulem dost dlouho.

Letos jsem se dostala k časopisu Reflex, který vychází každý čtvrtek a promítá aktuální události z celého světa. Najednou se mi naschromáždila tři čísla a zhltla jsem je během pár dní. Tento týdeník je vyloženě nadupaný články a zajímavostmi.

Nerada bych to zakřikla, jak to tak bývá. Od té doby, co jsem začala číst Reflex, se mi "zatím" naplno vrátila vášeň číst a teď je to jako dřív, při každé volné chvilce popadnu rozečtenou knihu.

Na závěr - z vlastní zkušenosti je velmi přínosné číst nejen knihy, sáhněte po časopisu, novinách, e-knize nebo po něčem trochu odlišeném, ať se vám podaří na chvíli vyjet ze zajetých kolejí a sami uvidíte, co to udělá.

Komentáře (2)

helča5
14.05.2016

Vrátila jsem se po delší době ke knihám,hodně jsem četla a dál čtu časopisy,ve kterých jsem luštila křížovky a sudoku,četla příběhy lidí,takže časopis pro zpestření dne,proč ne,knihu mám večer za odměnu,když je klid a pohoda,je to super,ale nutit lidi číst je marné,taky jsem říkala,že nemám čas,ale před spaním si ráda počtu.

Manifest blech
22.04.2016

tsal - Souhlasím, dost lidí kolem mne nečte a říká, já čtu na internetu a časopisy. Osobně jim to stačí, nemají ani potřebu. Pro nás knihomoly je to celkem smutný fakt, ale nutit je přímo nemůžeme.