Koupit knihy

Stanislav Motl

česká, 1952

Nahrávám...

Nová kniha

Oprátka pro krásnou Veru: Temné tajemství ošetřovatelky z Ravensbrücku

Oprátka pro krásnou Veru: Temné tajemství ošetřovatelky z Ravensbrücku - Stanislav Motl

Je pondělí, 3. února 1947. V soudní síni v hamburském Curio-Hausu vrcholí první ravensbrücký proces s šestnácti obžalovanými souzenými za válečné zločiny. Elegantní štíhl... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 24 knih

Komentáře (9)

ŠimekJiří
06.12.2017

Anonymní průjmy autorů „Orlicaci“ a „Jiri7034“ vypovídají více o nich.
Já patřím naopak k lidem, kteří se na každou další knížku Standy Motla těší.
Mám rád i jeho rozhlasové reportáže.
Cenné jsou především jeho besedy. Aktivní zájem především mladé generace (toho jsem byl svědkem) je pro mne ten největší hodnotící argument.

Orlicaci
08.05.2017

V 70. letech aktivni prisluhovac rezimu pod krycim jmenem Michl. V 80. letech primy podrizeny zlocince kpt. Minarika v casopise komunistickeho ministerstva vnitra Signal. Autor rady denunciacnich clanku a reportazi. Jeho knizni fanrasmagorie nejsou zadna literatura faktu.
http://www.bubinekrevolveru.cz/jan-pohorsky-muj-pohled-na-kauzu-stanislav-motl-ad-viktor-karlik-cunas-cunasove

mirolinek
01.04.2016

jiri7034 kde jste nato přišel podejte dukaz a ne tady uražet

jiri7034
29.01.2016

Důvěrník StB, přímý podřízený kapitána Minaříka v propagandistické úderce ministerstva vnitra Signál, usvědčený udavač a přisluhovač komunismu Motl se dnes vydává za pana spravedlivého. Otřesné.

Evunka
08.03.2015

Dobry den pane Motle - moc si preji, aby se Vam muj e-mail dostal do rukou. Chci Vam timto sdelit, ze jste vyjimecny v praci, kterou delate. Na Vase TV porady se nesmirne vzdy tesim a sleduji je jak jen mi to cas dovoli. Zila jsem vetsinu sveho zivota v cizine a kdyz jsem se pred par lety vratila zjistila jsem, ze jste autorem i mnoha knih, ktere ted postupne budu shanet a kupovat. Dekuji Vam za vse co delate! Mam na Vas velikou prosbu. Vcera po divadle jsem sla po Vaclavskem namesti smerem domu a vzpomnela jsem si, jak jsem tam coby ditko potkavala tzv. hrabenku Bartakovou. Hledala jsem nejake informace o teto prazske figurce a krom dokumentu na youtube Srdicko jsem tam nasla pramalo. Byl by jste, prosim, tak laskav a napsal mi, kde bych si o ni precetla vice - v kolika letech zemrela atd. Dekuji Vam mnohokrat. Eva

flawi.f
14.02.2013

Stanislav Motl je pro mě jednou z nejobdivovanějších českých osobností. Jeho práce a hlavně pečlivost a verva, s jakou se do ní pouští, je skutečně obdivuhodná a zaslouží respekt. Jeho knihy čtu doslova jedním dechem a nepřestávám ho obdivovat. Těším se na jeho další práci.

WEIL
10.11.2011

Člověk, který oživil zájem o český film za první republiky a nejen to. Sledoval osudy některých válečných zločinců, kteří se provinili vůči druhým lidem.

minirock
09.11.2011

Mám rád literaturu faktu, tudíž i knížky pana Motla. Myslím, že jedničkou v tomto žánru byl u nás Miroslav Ivanov, ale Stanislav Motl je určitě důstojným pokračovatelem. Jeho zpracování zvolené problematiky se mi zdá trošku povrchní, Ivanov zkoumal svoje náměty více do hloubky. I tak se ale Motlovy knihy čtou jedním dechem, jsou nesmírně zajímavé a poučné. Už se těším na další.

1