koupit eknihy

Simon R. Green

britská, 1955koupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

/ všechny knihy
Něco z Noční stranyJestřáb & RybářkaJednou za Modrý měsícMuž se zlatým torkézemSíly ze záhrobí

Komentáře (7)

Přidat komentář
BookEater
13.06.2017

Propadla jsem jeho kouzlu, knihy čtu na jeden zátah. Prima oddychovky, přitom nejsou vůbec povrchní.

Ookmalej
20.01.2017

Ke knížkám ze série Tajné dějiny a Noční strana se ráda vracím. Je to moje srdcovka. Jeho knihy byly můj první kontakt se sci-fi literaturou. I když Green nepoužívá převratný styl psaní, fascinuje mě, jak dokáže autor přinutit čtenáře, aby po otočení poslední strany chtěl další várku příhod hlavního hrdiny/hrdinů.

Rhiana
18.12.2015

Miluji jeho knihy. Především pak Noční stranu a Jestřába a Rybářku. Je to starej dobrej klasik plný zajímavých nápadů a stylu humoru, jež je mému srdci blízký.

tereza1036
21.05.2014

Tenhle pán mne naučil číst knížky :)

TokyBalboa
30.05.2013

Ach Simone, pamatuju si když jsem poprvé otevřela "Něco z noční strany" a taky když jsem otočila na poslední stránku "Nevěsta byla v černé kůži". Už těď mi John chybí, takže se na to asi vrhnu znovu, rozhodně mě to neomrzí :)

HTO
29.05.2012

Velmi se mi líbí ten výraz „s gustem a energií“, protože sedí. Simona R. Greena mám moc rád, obzvláště Jestřába a Rybářku – Za Modrým měsícem je doslova klenot, ostatně četl jsem od něj asi třicet knih. Ale přeci jen si dovolím kritizovat: tam, kde píše v první osobě, je (na rozdíl od Old Shatterhanda, kde platí přesný opak) až moc samolibý a macho atd., a navíc, jak některé série postupují, je vidět, že je občas taky specialista na to, co lze nejlépe vyjádřit citátem z knihy o panu Kaplanovi: „Pan Fledermann zaprskal cosi v tom smyslu, že pan Kaplan vytáhl falešného králíka z neregulérního klobouku“. A to je škoda, protože fantazii má přenáramnou a psát opravdu umí.

Nyxi
30.03.2012

velmi oblíbený spisovatel fantasy...jeho knihy čtu jedním dechem...všechny :o)