Shannon Messenger

americká, 1991

Nová kniha Shannon Messenger

Obálka knihy Odhalení

Odhalení

Po bitvě v Loamnore se Keefe zotavuje a Sophie se pokouší převzít iniciativu. Nové zdrcující objevy však ohrožují vše, za co dosud bojovali. Odpovědi jsou nadál... detail knihy

Související novinky

Bohyně krve a kostí, Vona a další knižní novinky (16. týden)

Bohyně krve a kostí, Vona a další knižní novinky (16. týden)
Přinášíme vám další přehled chystaných knižních novinek, tentokrát na období od 14. do 20. dubna. V tomto týdnu dorazí ... celý text

Populární knihy

/ všech 14 knih

Nové komentáře u knih Shannon Messenger

Obálka knihy Strážce ztracených měst Strážce ztracených měst

Narazil jsem na to náhodou aleje to PECKA!!! Začal jsem to číst a už jsem se nemohl odtrhnout. Keefe je nejlepší a chová se jako já.
gogol1556


Obálka knihy Odhalení Odhalení

Připravte se na deset kilometrů dlouhý koment, plný mých výlevů, depresí a SPOILERŮ!! Tři, dva, jedna... CO TO SAKRA BYLOOOO!!!?? KEEFE!! CO TI TO PROVEDLI!! Lidi, brečela jsem. Tak strašně moc. Jak se z Keefa mohlo stát něco takového: 'Byl to ten nejtvrdohlavější, nejvzpurnější kluk, jakého znala. Ale po někdejší bojovnosti nezbyla v jeho očích ani stopa. Se zničeným výrazem se otočil k Oralii a přikývl. Ano, chtěl, aby k němu Sophii nikdo nepustil.' Po tomhle odstavci jsem zavřela knihu, jenom ležela pod peřinou, objímala tuhle přetěžkou bichli a brečela. Kde je můj milaašek!??(Mimochodem, tahle část ještě NEBYLA nejhorší!!! To se teprve bojte.) Strašně bych tam chtěla vlítnout, vrazit mu a potom ho obejmout s tím, že se všechno nějak zlepší, JEN AŤ ZASE ZAČNE MLUVIT!! Protože dívat se na MLČÍCÍHO Keefa je jedna z nejhorších věcí co jsem kdy zažila. Fajn, možná skoro není zdravý jak moc ho mám ráda. Samozřejmě jsem to dočetla ještě tu noc. JAK TO SAKRA MOHLA TAKHLE USEKNOUT!!! (Miluju ji a nenávidím zároveň) JAK mám vydržet ještě těch x let než bude DALŠÍ KEEFE!!! Btw, konečně, KONEČNĚ, jsme na vlastní oči viděli Keefovo vyznaní lásky k Sofince. Aaaaaaaa!!!! DEVÍTKU PROSIIIMMM!! Vzhledem k tomu že za asi...deset sekund bych měla vyrazit do školy....kašlu na...erhm ermh teda coo?? Prostě jedeme dál. Pořád jsem se dostatečně nevykecala o Keefovi (a o všech ostatních, takže očekávejte part 2). MILUJU TO! MILUJU TO! MILUJU TO! MILUJU TO! MILUJU TO! MILUJU TOOOOO!!!!! *O den později, stejný čas. I'm here againn. Další věc co musím zmínit jsou ILUSTRACE!!! U těch je to složitější. Strašně se mi líbí, až na jednu dvojstránku která vypadá strašně Ai (Sophie se svojí lidskou rodinou atd.), ale co bych chtěla, že ano. Každopádně jsem strašně ráda za Keefovy vzpomínky, a ano, JEKOT Keefových fanynek (teda minimálně jedné) rozhodně slyšet byl :D Potom teda konkrétně tenhle díl obsahuje dost chyb, třeba jednou je tam Keefe jako KEEF, což mě značně naštvalo, ale přežít se to dá. Nebo takové chybičky, že má Linh v sourozencích sama sebe místo Tama, ale to se taky dá pochopit. Bohužel znovu musím do školy, takže to vidím na třetí část...někdy. Baiii Třetí čast - tentokrát odpolední :D Další věc co se mi strašně moc líbila (líbilo se mi VŠECHNO, ale to je vedlejší), byly Elwinovy zápisy. Takové jednoduché, člověka by ani nenapadlo že autorka něco takového zařadí do nějaké knihy. A poslední věc co zmíním, recepty. EXTRÉMNĚ SE TĚŠÍM AŽ TO VYZKOUSIIIMM!!! Miluju tohleto strašně mocc!! (Toto je oficiální ukončení, part 4 nebude :P )... celý text
Lvhrss366


Obálka knihy Dědictví Dědictví

Fitz je idiot idiotskej. Ani si radši nechci představovat, jak by vypadal Sophiin život, kdyby s Fitzem reálně zůstala. MILUJU TUHLE NAPROSTO FAMÓZNÍ SÉRII!! JAKOŽE HALOOOOO!? Vůbec nechápu, jak může být tak schovaná. Vlastně ani nevím jak jsem na kotlc narazila... Ale určitě to nebylo proto, že by to Ocelot nějak propagoval. Proccc aleee!? Nikdy nepochopím. Každopádně ale, KONEČNĚ se můžu vrhnout na 8.5!! *some konfetkyyy Heheee... Bcs jsem strašně natěšená na další várku čtení, končím tady. Baiii P.S.: Nechceme se trochu začít snažit a vyřvávat Sofinčinu story všude možně?? P.P.S.: KEEEFEEE! My sweetheart v tomhle díle zase bombil :P Vždycky se mi z hrdla linul přímo nechutný posměšný smích, když se projevovala ta skutečnost, že Sofinka má přecejen radši Keefa než pana Fitztroye. Muheheheheeee... celý text
Lvhrss366



Obálka knihy Strážce ztracených měst Strážce ztracených měst

Jak jsem bez toho mohla žít Naprosto dokonalyyyy
princezna123


Obálka knihy Vzpomínky Vzpomínky

Ano paní autorko, rozhodně MÁM chuť se mstít. A to nejen kvůli tomu konci. (Za ten jsem dokonce i docela vděčná, jelikož kdoví co by se stalo kdyby Sophie prostě normálně dostala seznam. Asi by se kissla se zaprďánkovaným (neptejte se) Fitzíčkem, měli by tři elfátka a konec zvonec.) CHUDÁK MIMINKO KEEFÁČEK MŮJ SLAĎOUČKEJ. Jak jste to mohla provést!!?? *utírá si slzy Proč se na "muckající se" (jo, nemuckali se, ik) Sophii a Fitze chudáček musel koukat. Však Fitz je prostě agresivní ČIVAVA, které neustále opakuje: ,,But we're CoGnAtEs!" Já měla úplně chuť řvát, když Keefe byl jako: ,,No, tak...já vám fandím...". (NO JASNĚ ŽE NEFANDÍŠ!! BOJUJ!!) Přitom jsme úplně viděli a CÍTILI, že to, co se tady děje NENÍ správně! Protože Sokeefe forever. Ať se jde Fitztroy někam zahrabat. Nebo ať si dělá co chce, ale na Sofču nám hrabat nebude. *další uroněné slzičky pro mého milášška Další věc co miluju, je duo Ro a Keefe. Tihle dva jsou podle mě ve skutečnosti jedna a tatáž osoba. Akorát že vůbec, že ano. Sice jejich vztah je víceméně založen na vzájemné šikaně, sázení, vyhrožování, pošťuchování a tak dále, ale...možná v tom je to kouzlo. a taky, jestli jste si všimli, Ro Keefa pořád do něčeho popostrkává. Copak to asi bude :D P.S.: MILUJU!! P.P.S.: Pořád nemůžu z té elfí naivnosti. Proč když prostě někdo umře (viz. Umber, Brant), šutr mu rozmázne hlavu, nebylo by i tak (vím, nechutné) lepší zkontrolovat jestli je to vážně on? Obzvlášť u "záporáků". Ale ne, nebudu jim do toho kecat :D P.P.P.S.: (už bych měla vymyslet něco jiného, to "P" se nám jaksi přemnožilo) Tak už mi zbývají POSLEDNÍ DVA DÍLY! Z toho jeden re-reading. Co já budu dělat... Hah...co asi. ČEKAT. Sto let. Zase. Ale stejně to miluju. Btw, Shannon už oznámila DESÍTKU!! (v ajine jen, jak jinaakkkk!!??)... celý text
Lvhrss366

Zavřít

Vypněte si reklamy na Databázi

Za 99 Kč vám vypneme všechny reklamní bannery na CELÝ ROK:

Chci vypnout reklamy

Nebo se staňte členem DK Premium a využijte Databázi naplno - více o DK Premium