koupit eknihy

Sarah Janet Maas

americká, 1986, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nejnovější kniha

Věž úsvitu

Věž úsvitu

Chaol byl vždy věrný svému vládci. To se ale změnilo, když byl skleněný zámek zničen a král Adarlanu se ho pokusil zabít. Chaol sice přežil, ale utrpěl těžká zranění. Jeh... přejít na knihu

Populární knihy

/ všechny knihy
Skleněný trůnDvůr mlhy a hněvuDvůr trnů a růžíDvůr křídel a zmaruKrvavé ostří

Komentáře (31)

Přidat komentář
ales1840
29. června

je to úžasná autorka. jen je škoda že se tak pozdě začínají překládat a na této stránce zveřejňovat její knihy už dávno totiž vyšel 4 díl Dvora trnů a růží: A Court of Frost and Starlight

ales1840
17. května

Tento měsíc vydala i další díl dvora trnů a růží je to: Court of frost and starlight.

Lu-chanbook
18. dubna

Od této autorky mám již přečtenou triologie Dvůr Trnů a Růží. Mile mě překvapila. Mám v plánu si přečíst i další díla jako Skleněné trůny....Když jsem dočetla první díl triologie, tak jsem neměla slov, tolik mě ta kniha oslovila, že jsem ji přidala do své sbírky knih, které si určitě budu chtit přečíst znovu a s radostí. Já celkové miluju tuto směsici žánru ,jak Retelling, tak romantiku. Doufám, že stejný ohlas u mě budou mít i další knihy .

Naluš2115
09. dubna

Četla jsem všechny Skleněné trůny a právě dočítám Dvůr křídel a zmaru... A jediné, co můžu říct je Páni! Její styl psaní je dokonalý, dokáže propojit nespočetno dějových linií aniž by kniha ztratila přehlednost, všechno má naprosto dokonale propracované, děj není unáhlený, ani se (možná až na Dvůr trnů a růží) nevleče, akční scéný plynule střídají klid... Prostě páni. Objem její knižní série jsou skvělé, ale kdybych si měla vybrat, tak asi ToG. Přece jen u ACOTARu mě tak nezaujal první díl a trůn je prostě o tolik... Uvěřitelnější. Spousta věcí ve dvorech se mi zdá nepřirozeně vyumělkovaná, zatímco v ToG je všechno tolik reálné... A zo nehledě na to že Aelin, je prostě Aelin. To ovšem neznamená, že by Dvory nebyly dobré, je to stále jedna z mích nejoblíbenějších sérií, jenom prostě nemá na autorčinu prvotinu.

Klarys6
01. dubna

Její styl psaní miluji !

Bet
17. března

Pro mne je to nejlepší spisovatelka. Její knihy vždy přečtu jedním dechem. Její styl psaní je skvělí úplně mě ten příběh pohltí. Těším se na další knihy :)

KnihoMorka
24. února

užasná už prahnu po další jejich knihach
čekam na 6 díl GoT

KrálovstvíK
11. února

Paja0327
Kdybys četla celou serii tak bys pochopila .. ne jen prvni dil !! -_-

nadenka13
02. ledna

Skvělé knihy , úžasné překlady - co víc říct

Abynka
01. ledna

Skvělá autorka fantasy. Její světy jsou naprosto dokonalé a každá knížka vás doslova pohltí a máte občas pocit jako byste ty postavy znali už strašně dlouho. Vždycky se těším na nový díl :3

Voluta852
02.12.2017

Rozhodně povinná četba pro všechny fanoušky YA a fantasy žánru... Naprosto dokonalé;)

Jaruš7
27.11.2017

S.J.Maas má FF (fantazii s filigránem).

VeronikaHV.
29.06.2017

Říše bouří MUSÍ vyjít letos. Jinak to nepřežiji!!! :))

nadenka13
07.06.2017

Říše bouří má vyjít údajně letos - uvidíme

ajak
05.05.2017

Pro mne je to jedna z nejlepších autorek. je jedna z mála od které jsem přečetla VŠECHNY knížky a vždy jsem si myslela že lepší to už být nemůže. Už se nemůžu dočkat dalších dílů :)

ales1840
28.04.2017

Nevíte někdo kdy se zde uvede aji kniha Říše bouří , protože už je údajně v originále v prodeji. Ptám se jenom proto že většinou bývají už dávno na této zveřejněné a že se chystají k překládání. Docela bi mě zklamalo kdyby se nepřeložila celá sérije Skleněného trůnu. Obvzlášť když se chystá aji seriál.

nadenka13
22.04.2017

Skvělé knihy nemohu se dočkat dalších : 3) Dvůr křídel a trosek a tady údajně ještě dva nepojmenované díly
5) Říše bouří 6 ) Věž svítání ke skleněnému trůnu 7 ) díl ještě nemá název a tím by měla série Skleněný trůn končit
takže už aby to bylo :)

Mišet
19.04.2017

Pro mě je to jeden z nejlepších spisovatelů, ke kterým jsem se dostala. Po její první knize,Skleněný trůn, se na její další neskutečně těším a po knížce Dvůr mlhy a hněvu jsem jí naprosto propadla.

nadenka13
10.04.2017

hezky čtivé knihy a četla jsem všechny zatím přeložené v češtině a líbilo

PeťkaW.
01.04.2017

Pokud je J.K. Rowling považována za královnu fantasy knih, pak S.J. Maas víc než zdatně aspiruje na titul princezny tohoto žánru. Série Skleněného trůnu je teprve její prvotina a i tak si byla schopná získat neskutečnou oblibu čtenářů. Série "Dvorů" její oblibu jenom potvrzuje a prohlubuje. Pokud takhle bude pokračovat... no, máme se na co těšit :)

Endelay
30.01.2017

paja0327
Môžem sa ťa opýtať ktoré jej knihy si vlastne čítala?

paja0327
04.01.2017

Nejlepší spisovatelka na téma YA knížek? Pardon ale nepřišla s ničím novým jen napsala něco co už tu je a dala to do podoby, které vyhovuje Teenagerům a to dva krásný kluci, království a dívka, která sama neví kterého chce a co chce a kým je...pro mě zbytečná spisovatelka

martinabrh
04.01.2017

Snad nejlepší autorka fantasy YA knížek. Knihu Skleněný trůn jsem ani číst nechtěla číst, ale když jsem ji zahlédla na polici v knihovně, půjčila jsem si ji a doma po pár dnech začala číst. Byla přečtená za dva dny. Dlouho jsem čekala, až mi knihovna nabídne další díl ke čtení, kterého jsem se obávala, jelikož jsem nevěděla, co od něj očekávat. Druhý díl byl také úžasný a třetí ještě lepší. Když vyšel čtvrtý už jsem si knihy nemohla půjčovat jen z knihovny a všechny si koupila.

Rozhodně doporučuji, autorčiny knihy jsou úžasné :)

orangerose
02.11.2016

Četla jsem od ní dvůr trnů a růží- dokonalost, už aby byl 2 díl, ostatní knížky od ní neznám, ale sérii dvůr trnů a růží jsem si oblíbila od ní :)

doporučuji

Věrka256
27.10.2016

Moje nejoblíbenější autorka! Rozhodně! Její knihy jsou naprosto kouzelné a magické. Tím jak ona ten děj popisuje se přímo proměním v hlavní hrdinku. Cítím se jako ona a několikrát udělám výraz, těsně předtím než si ho přečtu. Naprosto dokonalá autorka!!!!!

Bet
26.10.2016

Pro mě nejlepší spisovatelka, nikdy nezklame.
Její styl psaní je s lehkostí a dokáže do děje v táhnout hned od začátku.

Svatojánek
29.08.2016

hrozně moc se mi líbí knihy které píše a je u mě hned na druhém místě co se týče jejich spisovatelských vlastností hned po Johnu Flanaganovi

IvethBiersack
21.02.2016

Tato žena je podle mě kouzelnice! Tak poutavě psát umí málo kdo a mě neuvěřitelně okouzlila!

natalli26
16.02.2016

Nejen, že nádherně píše ona i krásně vypadá :)

bookaholic
30.12.2015

Naprosto úžasná spisovatelka. Škoda, že v ČJ vyško zatím tak málo knih, zasloužila by si větší šanci proniknout do podvědomí českých čtenářů, kteří o ní zatím neví, ale kdyby vědeli, litovali by taky. Její knihy jsou jedničky i v angličtině. Její knihy se čtou nádherně, doslova jedním dechem, a hned potřebujete další. Nejvhodnější pro čtenáře milující fantasy a pokročilé zápletky, včetně nějaké té romance. Hned jsem jejímu stylu úplně propadla. :0)