koupit eknihy

Sarah Janet Maas

americká, 1986, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nejnovější kniha

Dvůr mrazu a hvězd

Dvůr mrazu a hvězd

Novela odehrávající se mezi třetím a čtvrtým dílem bestsellerové young adult série Dvůr trnů a růží. Feyre, Rhysand a jejich nejbližší přátelé pracují na obnově Nočního ... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy
Skleněný trůnVěž úsvituDvůr mlhy a hněvuDvůr trnů a růžíDvůr křídel a zmaru

Komentáře (42)

Přidat komentář
AdelSyk
05. listopadu

nejlepší spisovatelka ever

Rumbakoule
02. listopadu

Kingdom of Ash je fakt jízda, máte se na co těšit :)

nadenka13
31. října

skvělá autorka

Karolina683
31. října

Nevíte kdy vyjde český překlad poslední knihy ze série skleněný trůn Kingdom of Ash?

ales1840
22. října

S radostí oznamuji že už vyšel v angličtině prý poslední díl série Skleněný Trůn : Kingdom of Ash . Už se nemůžu dočkat překladu.

Barbar11
19. září

Snad nejlepší spisovatelka. Svýma knížkama mě okuzlila hned na začátku. Její knihy jsou bombastické.

andrejci
16. srpna

Další úžasná autorka

ame
08. srpna

Sarah Janet Maas byla pro mě dlouhou dobu neznámím územím. Všichni říkali ja je užasná a dokáže svůj příběh prodat, jakmile se na regálech oběvil první dvorů, neměla jsem ponětí, čí knihu beru do ruky a najednou jsem se začetla a už se to rozjelo... Četla jsem jednu knihu za druhou a nemohla jsem přetat, dokud jsem nedočetla celou sérii dvorů až potom jsem se podívala na spisovatele a i když jsem měla trošku obavy a do prvního díla jsem se nezamilovala tak jak jsem měla. Nakonec jsem neodolala a četla jednu knihu za druhou a nebyla jsem schopná přestat, jakmile se v knize oběvila magie...nevěděla jse že to jde...zamilovala jsem se ještě víc. Teď každý večer sedím u počítače a čekám na poslední díl a už vážně. KDY JI UŽ VYDAJÍ?
Teď někdy přemýšlím koho jsem si zamilovala víc Feyre nebo Aelin, jak to máte vy?

ivič
08. srpna

Maas píše naprosto úžasně. Těším se na poslední díl trůnu a čtvrtý díl dvorů.
Myslím, že už to dlouho nevydržím :D

Evikju
03. srpna

Rychleeee, at uz je posledni dil Trunu nebo to nrzvladnu :-D

maja11231
20. července

U mě je to nejlepší spisovatelka. Líbí se mi její styl psaní, co jiného dodat protože píše úžasné knihy. Moc se těším na nový díl Dvora a taky na poslední díl Skleněného trůnu.❤❤❤

ales1840
29. června

je to úžasná autorka. jen je škoda že se tak pozdě začínají překládat a na této stránce zveřejňovat její knihy už dávno totiž vyšel 4 díl Dvora trnů a růží: A Court of Frost and Starlight

ales1840
17. května

Tento měsíc vydala i další díl dvora trnů a růží je to: Court of frost and starlight.

Lu-chanbook
18. dubna

Od této autorky mám již přečtenou triologie Dvůr Trnů a Růží. Mile mě překvapila. Mám v plánu si přečíst i další díla jako Skleněné trůny....Když jsem dočetla první díl triologie, tak jsem neměla slov, tolik mě ta kniha oslovila, že jsem ji přidala do své sbírky knih, které si určitě budu chtit přečíst znovu a s radostí. Já celkové miluju tuto směsici žánru ,jak Retelling, tak romantiku. Doufám, že stejný ohlas u mě budou mít i další knihy .

Naluš2115
09. dubna

Četla jsem všechny Skleněné trůny a právě dočítám Dvůr křídel a zmaru... A jediné, co můžu říct je Páni! Její styl psaní je dokonalý, dokáže propojit nespočetno dějových linií aniž by kniha ztratila přehlednost, všechno má naprosto dokonale propracované, děj není unáhlený, ani se (možná až na Dvůr trnů a růží) nevleče, akční scéný plynule střídají klid... Prostě páni. Objem její knižní série jsou skvělé, ale kdybych si měla vybrat, tak asi ToG. Přece jen u ACOTARu mě tak nezaujal první díl a trůn je prostě o tolik... Uvěřitelnější. Spousta věcí ve dvorech se mi zdá nepřirozeně vyumělkovaná, zatímco v ToG je všechno tolik reálné... A zo nehledě na to že Aelin, je prostě Aelin. To ovšem neznamená, že by Dvory nebyly dobré, je to stále jedna z mích nejoblíbenějších sérií, jenom prostě nemá na autorčinu prvotinu.

Klarys6
01. dubna

Její styl psaní miluji !

Bet
17. března

Pro mne je to nejlepší spisovatelka. Její knihy vždy přečtu jedním dechem. Její styl psaní je skvělí úplně mě ten příběh pohltí. Těším se na další knihy :)

KnihoMorka
24. února

užasná už prahnu po další jejich knihach
čekam na 6 díl GoT

KrálovstvíK
11. února

Paja0327
Kdybys četla celou serii tak bys pochopila .. ne jen prvni dil !! -_-

nadenka13
02. ledna

Skvělé knihy , úžasné překlady - co víc říct

Abynka
01. ledna

Skvělá autorka fantasy. Její světy jsou naprosto dokonalé a každá knížka vás doslova pohltí a máte občas pocit jako byste ty postavy znali už strašně dlouho. Vždycky se těším na nový díl :3

Voluta852
02.12.2017

Rozhodně povinná četba pro všechny fanoušky YA a fantasy žánru... Naprosto dokonalé;)

Jaruš7
27.11.2017

S.J.Maas má FF (fantazii s filigránem).

VeronikaHV.
29.06.2017

Říše bouří MUSÍ vyjít letos. Jinak to nepřežiji!!! :))

nadenka13
07.06.2017

Říše bouří má vyjít údajně letos - uvidíme

ajak
05.05.2017

Pro mne je to jedna z nejlepších autorek. je jedna z mála od které jsem přečetla VŠECHNY knížky a vždy jsem si myslela že lepší to už být nemůže. Už se nemůžu dočkat dalších dílů :)

ales1840
28.04.2017

Nevíte někdo kdy se zde uvede aji kniha Říše bouří , protože už je údajně v originále v prodeji. Ptám se jenom proto že většinou bývají už dávno na této zveřejněné a že se chystají k překládání. Docela bi mě zklamalo kdyby se nepřeložila celá sérije Skleněného trůnu. Obvzlášť když se chystá aji seriál.

nadenka13
22.04.2017

Skvělé knihy nemohu se dočkat dalších : 3) Dvůr křídel a trosek a tady údajně ještě dva nepojmenované díly
5) Říše bouří 6 ) Věž svítání ke skleněnému trůnu 7 ) díl ještě nemá název a tím by měla série Skleněný trůn končit
takže už aby to bylo :)

Mišet
19.04.2017

Pro mě je to jeden z nejlepších spisovatelů, ke kterým jsem se dostala. Po její první knize,Skleněný trůn, se na její další neskutečně těším a po knížce Dvůr mlhy a hněvu jsem jí naprosto propadla.

nadenka13
10.04.2017

hezky čtivé knihy a četla jsem všechny zatím přeložené v češtině a líbilo