koupit eknihy

Sabrina Jeffries

americká, 1958, webkoupit eknihy

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všechny knihy
Skotova zajatkyněNebezpečné posláníZvraty osuduUloupená láskaS diablom v posteli

Autor

Sabrina o sobě sama píše, že pokud pestrý život vede k tomu, že se člověk musí stát romanopiscem, tak neměla jinou možnost. Když jí totiž bylo 7, její rodiče se rozhodli stát se misionáři v Thajsku. Takže než se dožila osmnácti, stihla jíst kuřecí hlavy a medúzy, byla prohnána slůnětem, ... celý životopis(zdroj: www.renatac.cz)

Komentáře (5)

Přidat komentář
DUNIKO
19.01.2017

Líbí se mi jak píše.

LilianaFalcon
02.08.2016

Teď čtu fakt hodně romantiky, i když jsem dřív dávala přednost jiným váženějším žánrům... Po pár knihách se mi každá autorka začne zajídat, jen tentokrát se mi to nestalo... Aneb knihovna má 14 dní dovolenou, tak jsem si od autorky nabrala, co se dalo ;-)
Jasně všechno má stejný scénář - zamilujou se, jsou na pochybách, doufají, odzamilují a znova se zamilují, ale i tak... je to prostě klasa ;-)
Jinými slovy, Sabrina nemá chybu :-) (pokud nejste natolik zabednění, abyste historickým románům nedali ani šanci)

Libuna
20.05.2016

Také patří mezi mé oblíbené autorky, zatím mám asi 11 knih a určitě nezůstane jen u nich. Velice dobře napsané nejvíce se mě líbila :Nevydařená pomsta - nesmí chybět v mé knihovně.

110022
18.01.2016

Další autorka, která nemůže mezi oblíbenými chybět.

havrmoni
23.02.2015

Tuto spisovatelku jsem dala s chutí do oblíbených. Připomíná mi Kleypas a jejich knihy jsou vtipné,romantické,akční,žádná hluchá místa. A popis erotických scén vkusný. Opravdové oddechovky.