koupit knihy

Richard Castle

americká

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 5 knih

Komentáře (8)

Přidat komentář
petulik330
23.05.2020

seriál ráda sleduji tak jsem ráda, že jsou vydané k knihy které se v něm zmyňují.

pankaplan
02.02.2020

Skutečným autorem knih je scénárista seriálu Tom Straw.

Verča91
14.05.2019

Já jsem také na Zoner Press psala a napsali mě, že by prý o knihy nebyl zájem a neprodávali by se ve velkém množství, což si nemyslím, protože tyhle knihy už byl tenkrát problém sehnat, že byly hned pryč. Strašně ráda bych si přečetla všechny pokračování, protože už je asi dalších pět dílů :-(

jarkamet
08.12.2017

Bohužel po dotazu na Zoner Press se již nechystají vydat další díly. Je to škoda. Třeba se toho ujme někdo jiný. Myslím, že by byl zájem. Jenom bych měl problém s tím, že to bude jiný formát, jiná grafika, takže aby celá série v knihovně ladila, bude třeba, pokud je vydají, dokoupit i první díly, které už mám.

Adelka188
27.05.2016

Knížky o Nicky Heatové mám ráda, dobře se čtou a všechny jsou zajímavé. Moc ráda si je přečtu znovu. Akorát mě trošku mrzí, že už zbylé dva poslední díly se překládat nebudou.

Ale našla jsem nějakou petici, že lidi chtějí aby se alespoň v malém množství vydaly. Tak kdyby to chtěl někdo podpořit, tak prosím dejte svůj podpis.

http://www.petice24.com/richard_castle_-_peklad_kniek

Albina
09.02.2016

Knihy s Derrickem Stormem nejsou do češtiny přeloženy? Teď zrovna čtu Brewing Storm a dost se mně to líbí.
Od Heat série mě odrazuje počeštění jejího příjmení, fakt mně to vadí. Navíc se v překladu ztrácí slovní hříčky v titulech.

Kiwisska
19.01.2016

Seriál sleduji a o to víc mě nadchla představa imaginárního spisovatele :) Opravdu povedený tah! A detektivky stojí za přečtení!

katkafe
20.03.2015

Super herec i spisovatel, od série Castle na zabití, jsem si ho oblíbila, super!!!!