neznámý

česká statistiky

Nahrávám...

Nová kniha

Fotbalová bludiště

Fotbalová bludiště - neznámý

Dejte gól se skvělými bludišti na fotbalové téma. Nejen, že si procvičíte svoje schopnosti v promyšlených bludištích, dozvíte se také různá fakta a zajímavosti ze světa f... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 4556 knih

Komentáře (21)

Přidat komentář
FilDaV
26.06.2019

Tenhle "Neznámý", to vám tedy povíme, to je ale génius. Mít na svědomí Knihu knih (Bible) a zároveň Korán a spoustu dalšího - to chce um! :-) A dokonce jeho věk! Napsat Bibli kdysi velmi dávno a před několika lety jinou knihu - nu, Jára Cimrman má konkurenta :)) !

jaroiva
21.06.2018

Tohoto autora už mám dávno oblíbeného a ani jsem o tom nevěděla. Je prostě vpravdě nesmrtelný a jeho díla svědčí o tom, že má širší záběr než Jára Cimrman.

Aki12
20.02.2018

Ty jo! Sotva jsem objevil tohoto autora, hned jsem se do něj zamiloval! Hned v prvních pár knihách mě přesvědčil o své rozmanitosti fantazie a stylu vyprávění!
Vůbec nechápu, proč je tak nedoceňovaný ve světě a proč už sakra nedostal aspoň jednu Nobelovu cenu! Myslím, že jsi to tento autor opravdu zaslouží :(.

IchLiebeLesen
19.06.2017

Tento autor je velice talentovaný. Napsal už více než 3000 knih ! Doufám, že s tím nesekne, protože právě Neznámého knihy jsou jedny z nejlepších. Mluvím za celou databázi knih : Držíme ti palce, příteli !

fojtikjirik
04.08.2016

Podle mě výborný autor, který ještě napíše spoustu inspirujících a zajímavých děl. Sice bych byl rád, aby někdy odhalil svoji identitu, ale přesto mu do budoucna budu držet palce. :)

Mixxa
25.07.2016

Někdo se zmínil, že autorem Bible je člověk a ne "neznámý". No, tak nám řekněte, jak se jmenuje, aby nám to usnadnilo pátrání. ;-)

Montezuma
03.07.2016

Domnívám se, že tento autor je opravdu velký frajer. Mít na kontě Bibli a Rodinný deník Lady Fuckingham chce opravdu řádnou dávku fantazie.

Luvák
04.05.2016

Baví mě seznam knih tohoto autora, kde jsou krom starobylých a úctyhodných spisů i takové úchylnosti jako Angry birds nebo Minecraft :D Chybí mi tam jenom Rukopisy Zelenohorský a Královédvorský.

1