koupit eknihy

neznámý

Nahrávám...

Nejnovější kniha

Rytíři - První dobrodružství

Rytíři - První dobrodružství

Rytíři: První dobrodružství je kniha z řady Komiks, v němž jsi hrdinou, v níž se originálně spojují dva oblíbené prvky: komiks s gamebookem, tedy s knihou, v níž vaše roz... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy
BiblePíseň o RolandoviKoránI-Ťing: Kniha proměnTisíc a jedna noc. Díl 1

Komentáře (20)

Přidat komentář
jaroiva
21. června

Tohoto autora už mám dávno oblíbeného a ani jsem o tom nevěděla. Je prostě vpravdě nesmrtelný a jeho díla svědčí o tom, že má širší záběr než Jára Cimrman.

Aki12
20. února

Ty jo! Sotva jsem objevil tohoto autora, hned jsem se do něj zamiloval! Hned v prvních pár knihách mě přesvědčil o své rozmanitosti fantazie a stylu vyprávění!
Vůbec nechápu, proč je tak nedoceňovaný ve světě a proč už sakra nedostal aspoň jednu Nobelovu cenu! Myslím, že jsi to tento autor opravdu zaslouží :(.

IchLiebeLesen
19.06.2017

Tento autor je velice talentovaný. Napsal už více než 3000 knih ! Doufám, že s tím nesekne, protože právě Neznámého knihy jsou jedny z nejlepších. Mluvím za celou databázi knih : Držíme ti palce, příteli !

fojtikjirik
04.08.2016

Podle mě výborný autor, který ještě napíše spoustu inspirujících a zajímavých děl. Sice bych byl rád, aby někdy odhalil svoji identitu, ale přesto mu do budoucna budu držet palce. :)

Mixxa
25.07.2016

Někdo se zmínil, že autorem Bible je člověk a ne "neznámý". No, tak nám řekněte, jak se jmenuje, aby nám to usnadnilo pátrání. ;-)

Montezuma
03.07.2016

Domnívám se, že tento autor je opravdu velký frajer. Mít na kontě Bibli a Rodinný deník Lady Fuckingham chce opravdu řádnou dávku fantazie.

Luvák
04.05.2016

Baví mě seznam knih tohoto autora, kde jsou krom starobylých a úctyhodných spisů i takové úchylnosti jako Angry birds nebo Minecraft :D Chybí mi tam jenom Rukopisy Zelenohorský a Královédvorský.

Mixxa
23.02.2016

Tento autor je opravdu kreativní a zůstává mi rozum stát, kde na to všechno bere nápady! ;-)

Roselunda 1928
19.11.2014

kuceju: Neznámý pro nevěřící :)
Ale musím říct, že tohohle autora mám fakt ráda a mám s ním moc pěkný vztah :)

kuceju
30.08.2014

Tak si myslím, že jsou trochu vedle všichni...Autorem Bible je Bůh a Člověk, rozhodně nesouhlasím, že autor Bible je neznámý!

markétka2002
07.03.2014

samo že si panáček dělá srandu co jinýho.U nás na škole jsme měli pěknou zbýrku zvířat a chyběl nám tam jenom vůl obecný :DD.

PriMula
11.02.2014

Asi jste všichni nepochopili že tady tenhle "autor" má sloužit k tomu když není u jakékoliv knihy uveden spisovatel. Takže tenhle profil nemá předstaovat žádnou osobu, ale víc NEZNÁMÝCH osob! Bože, hloupost lidí nezná hranice.

Marčullkas
24.01.2014

Přestože je autor neznámý BIBLE je nadčasová bohatá kniha!

rusalka123
14.08.2013

Grossberg1: Promiňte, nemůžu nereagovat - zaprvé bych poopravila v souvislosti s Biblí slovo "mudrc" - nezdá se mi vhodné. Totiž co se týče Nového zákona, tam jsou popisovány pravdivé události (byť je za ně každý nepovažuje, ale minimálně je Ježíš historicky doložená postava...). Na rozdíl od toho, ve Starém zákoně je spousta věcí psána spíš obrazně, ani křesťané neberou všechno doslova (např. zcela nepopírají - aspoň většinou - evoluci, přestože se tím pádem nemůže shodovat s příběhem o Adamovi a Evě!) , ale snaží se v tom najít řekla bych přirovnání a nějaký hlubší význam...

Grossberg1
05.06.2013

to Alix - u Bible by neměl být autor neznámý,ale kolektiv autorů,protože pokud vím,tak ji sepsalo pár mudrců v prvním až druhém století našeho letopočtu.Možná by se dali ve vatikánských archlívech dokonce dohledat

Matematicka
14.04.2013

Silně rozporuplný autor. Skrývají se pod ním ty největší klenoty dávné minulosti, kdy autorství nebylo považováno za důležitou informaci, přes velká kolektivní díla, až po nadprodukci knih (nejen) pro děti poslední doby, pod která se autor asi ani neodvažuje podepsat... Souhlasím s tím, že především v poslední kategorii tu tomuto autorovi může knih (bohužel) hodně přibývat...

nokid
12.12.2012

A jak plodný! Bude mu to stále přibývat!

Mikiem
10.02.2012

Určitě dobrý člověk:o)

Alix
28.05.2011

Opravdu? V tom případě by mne zajímalo, koho bys přidala jako autora třeba u Bible nebo u Mahábháraty a dalších, které si tu hravě zobrazíš.

karkola
15.05.2011

Jedná se o velice výborného autora! Jelikož ho doslova miluju, musím přiznat, poznala jsem ho až tu ;)