koupit knihy

Linda Howington S.

Linda Howard pseudonym

americká, 1950

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 34 knih

Komentáře (17)

FairyD.
29.04.2020

Milujem knihy od tejto autorky, hltám ich od začiatku až do konca. Romantické príbehy plné lásky, ktoré kombinuje s detektívnou a dobrodružnou zápletkou častokrát z iného prostredia. Jej hlavné postavy sú charizmatické osoby s ktorými sa dokážem stotožniť a vďaka jej opisu sa aj vcítiť do ich pocitov. Celé príbehy okrem napätia, drámy sú podtrhnuté humornými situáciami a dialógmi. Veľmi sa mi páči jej štýl písania, jej knihy po prečítaní mám ešte dlho v hlave. Rada sa vraciam k jej príbehom pretože doposiaľ ma žiaden nesklamal.

DadulaZ
05.04.2019

Autorka dokáže skvěle skloubit romantiku a milostné zápletky s dobrodružstvím a napětím. Vždy se nedočkavostí třepu na další knihu. Děj i milostné scény umí dokonale popsat. Dokážu se vžít do děje každé knihy. Hlavní postavy jsou vždy velmi sympatické. Všechny knihy čtu jedním dechem, ráda se k nim vracím znovu a znovu. Mám velkou sbírku autorčiných knih, ale stále se mi zdá že jich mám nedostatek ;)

Šánka
28.08.2015

Na každou autorčinu novinku se moc těším a většinu jich mám i ve své knihovně. Oproti jiným mým oblíbenkyním jsem doposud snad nikdy nebyla zklamaná. Umí úžasně spojit romantiku s napětím a skvěle napsat lechtivé scény. Její dvojice má vždy šťávu a jejich slovní přestřelky vtip. Takové romány pro ženy miluju.

jluky
06.02.2015

Úžasná autorka. Prichádza vždy s niečím novým a ja len obdivujem jej úžasnú fantáziu a neskutočnú silu, ktorou ma vtiahne do deja a drží až do konca....

Samira
29.04.2014

Howard umí snad jen dobré knížky, základ je podobný, ale čím mě vždy překvapí je, jak je každá knížka úplně z jiného prostředí a přitom jí to jde tak lehce. Její postavy jsou velmi dobře vykreslené a to včetně jejich minulosti. Prostor dostávají i vedlejší postavy a záporné postavy, kdy části děje jsou popisované i z jejich pohledu, zápletka však není prozrazená, tedy až na vyjímky, takže se jí daří udržet napětí. Knihy jsou chytré, vtipné, sexy, romatické, ale ne přeslazeně a napínavé. Je to takový dokonalý mix, který se čte jedním dechem.

Mirkaha
29.10.2013

Od této autorky jsem zatím četla 2 knihy: Dokonalý muž a Všichni muži královny. Obě knihy se mi moc líbily. Musím přiznat, že její knihy mají úžasně sladěnou romantiku s kriminální zápletkou. S takovou kombinací jsem se v knize dosud nesetkala. Je to pro mě správně vyvážené a tím velmi čtivé. Budu určitě pokračovat v četbě dalších knih od této autorky.

renefer
12.07.2013

Já tuhle tu autorku nemám ráda. Četla jsem recenze na její knihy, které všichni vychvalují a tak jsem zainvestovala a nakoupila téměř všechny její knihy, co vyšly v češtině. Teď přečtu a prodám, přečtu a prodám.... žádná z nich mě nezaujala tak, že bych si ji chtěla nechat ve své knihovně.

Nela2
10.03.2013

Jedna z mých nejoblíbenějších autorek, jejíž knížky mohu číst znovu a znovu. :-) Spojení lásky a napětí dělá příběhy poutavými.

1