koupit eknihy

Linda Howard

americká, 1950koupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

/ všechny knihy
Co přede mnou tajíš?Síla láskyUž neplačCizí myšlenkyDokonalý muž

Autor

Linda Howard je známá především jako autorka romantické literatury. O nic méně oblíbené jsou ale i její romantické tituly, do jejichž směsi přidává řádnou dávku napětí. Linda S. Howington, jak se Linda Howard ve skutečnosti jmenuje, začala podle vlastních slov psát v devíti letech a přes dv... celý životopis(zdroj: http://detektivky.bestfoto.info/cz/howard-linda-id2008090096)

Komentáře (15)

Přidat komentář
Šánka
28.08.2015

Na každou autorčinu novinku se moc těším a většinu jich mám i ve své knihovně. Oproti jiným mým oblíbenkyním jsem doposud snad nikdy nebyla zklamaná. Umí úžasně spojit romantiku s napětím a skvěle napsat lechtivé scény. Její dvojice má vždy šťávu a jejich slovní přestřelky vtip. Takové romány pro ženy miluju.

jluky
06.02.2015

Úžasná autorka. Prichádza vždy s niečím novým a ja len obdivujem jej úžasnú fantáziu a neskutočnú silu, ktorou ma vtiahne do deja a drží až do konca....

Samira
29.04.2014

Howard umí snad jen dobré knížky, základ je podobný, ale čím mě vždy překvapí je, jak je každá knížka úplně z jiného prostředí a přitom jí to jde tak lehce. Její postavy jsou velmi dobře vykreslené a to včetně jejich minulosti. Prostor dostávají i vedlejší postavy a záporné postavy, kdy části děje jsou popisované i z jejich pohledu, zápletka však není prozrazená, tedy až na vyjímky, takže se jí daří udržet napětí. Knihy jsou chytré, vtipné, sexy, romatické, ale ne přeslazeně a napínavé. Je to takový dokonalý mix, který se čte jedním dechem.

Mirkaha
29.10.2013

Od této autorky jsem zatím četla 2 knihy: Dokonalý muž a Všichni muži královny. Obě knihy se mi moc líbily. Musím přiznat, že její knihy mají úžasně sladěnou romantiku s kriminální zápletkou. S takovou kombinací jsem se v knize dosud nesetkala. Je to pro mě správně vyvážené a tím velmi čtivé. Budu určitě pokračovat v četbě dalších knih od této autorky.

renefer
12.07.2013

Já tuhle tu autorku nemám ráda. Četla jsem recenze na její knihy, které všichni vychvalují a tak jsem zainvestovala a nakoupila téměř všechny její knihy, co vyšly v češtině. Teď přečtu a prodám, přečtu a prodám.... žádná z nich mě nezaujala tak, že bych si ji chtěla nechat ve své knihovně.

Nela2
10.03.2013

Jedna z mých nejoblíbenějších autorek, jejíž knížky mohu číst znovu a znovu. :-) Spojení lásky a napětí dělá příběhy poutavými.

Val
05.12.2012

Objevila jsem tuto autorku náhodou..... Je úžasná a já pokračuji ve shánění dalších a dalších jejich knih....

mumin63
30.11.2012

Jedna z mých nejoblíbenějších autorek

Martina23275
01.11.2012

Knížka se mi moc líbila od samého začátku. Ještě jsem neměla možnost si přečíst další knihy od této autorky, ale pokud budou tak zajímavé a čtivé jako je tahle tak budu jen ráda a už se moc těším na další.

Trina1
04.12.2011

Knížky jiných autorů se dělí na lepší a horší. Knížky Lindy Howard se dělí na lepší a ještě lepší :-).
Mám je moc ráda i přes to, že jsou všechny (aspoň ty, které jsem četla) jak se lidově říká na jedno brdo: v knížce dojde k zápletce, při které se seznámí hlavní hrdinka s hlavním hrdinou. Ten ji chce dostat do postele, což se mu dříve či později podaří. Oba se do sebe šíleně zamilují a příběh končí happyendem.
Zdánlivě by to mohlo připomínat přeslazené "harlekýnky", ze kterých kape med až hrůza. Ale pozor, tak tomu rozhodně není. Zde nechybí napětí, troška té romantiky a sem tam i humor.
Hlavní hrdina je VŽDY policajt, agent, bývalý voják atd..., což samo o sobě vypovídá o tom, že je velmi odvážný a chytrý. Je to chlap jak hora, urostlý, tělo samý sval.
Oproti hlavnímu hrdinovi má hlavní hrdinka povolání různá, bývá štíhlé postavy, je taktéž odvážná a chytrá a s hlavním hrdinou se rozhodně nepáře :-).
Přesto, že jsou si knížky v tomhle dost podobné, čtu je velmi ráda a vždy je mívám přečtené za pár dní.
Rozhodně doporučuji!

Palita
24.11.2011

Několik jejích knih jsem četla a jsou skvělé.

meduzka123
25.08.2011

Linda je naprosto úžasná autorka. Mám od ní téměř všechny knihy. Řekla bych že její tvorba se dá rozdělit na 2 skupiny . 1. Čistě romantické ( naprosto úžasné a strašně moc vtipné ), 2. Detektivní s romantikou ( napínavé a taky naprosto vynikajicí ). A všechni knihy stojí za to si přečíst !

Tanuska
20.06.2011

Dočetla jsem knihu Nebezpečně blízko, je opravdu skvělá a čtivá, s nádechem napětí a romantiky, což mám ráda. Vždy se těším na její (pro mě) novou knihu.

Miloslava

Linda Howard patří mezi mé nejoblíbenější autory. Naposledy jsem od ní četla Dokonalý muž a Stíny úsvitu. Nemělo to chybu. Některé její knihy ještě sháním.
Miloslava

kessi

Linda Howard perfektně spojuje romantiku a napětí.Některé knihy jsou dobrodružné,jiné nesou prvky detektivky a občas zabrousí do sci-fi nebo paranormálních jevů.Je to bezpochyby má nejoblíbenější autorka a můžu jen doufat,že bude ještě dlouho dlouho zásobovat naše knihovny svou tvorbou.