koupit eknihy

Jude Deveraux

americká, 1947koupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

/ všechny knihy
Černý levDar láskyPravá láskaOhnivé dvojčeHorský samet

Komentáře (18)

Přidat komentář
DUNIKO
07. května

Panna a král je moje první přečtena knížka od této autorky a vlastně s touhle knížkou i spisovatelkou začala moje posedlost historickými romány.

Enny4
29.08.2017

Moje oblíbená autorka. Mám ráda její historické romány

Meridea
25.01.2016

Knihy od Jude Deveraux se vždy čtou sami. V průběhu patnácti let, jsem přečetla všechny vydané knihy a jsem velmi spokojená. Budu se těšit na další knihy od této autorky.

110022
18.01.2016

Další super autorka, která prostě musí být mezi oblíbenými.

Ivetaa
29.11.2015

Od této autorky jsem v průběhu cca dvaceti let přečetla hodně knih. Mám ji ráda i teď a budu se k ní - jsem o tom přesvědčena - vracet i po letech. Nejraději mám její ságy, kdy je dějová linie rozdělena na delší období. Každá kniha má co říct, ať už v ní popisuje autorka třeba historickou romanci ze 16. století z Anglie, nebo popisuje život prvních osadníků (hlavně samozřejmě příběhy statečných žen) přicházejících s vidinou lepšího života do Ameriky na konci 18. století. Zde musím vyzdvihnout, že mezi mé nejoblíbenější patří právě Montgomeryovi. Autorka píše velmi přesvědčivě, umí zaujmout a vtáhnout do děje. Díky barvitému líčení dobového prostředí si umím dobře a ráda představit hrdinky, jejich lásky a poznat dobu, ve které se příběhy odehrávají. Občas tiše závidím a chtěla bych žít v době bez moderní techniky, kdy muži byli Muži s velkým M a věčně se někam a za něčím nehnat...
Pro mě je tato autorka osvěžujícím "únikem" před dnešní - rozuměj "moderní" a "přetechnizovanou" dobou a brilantně se zhostila nejdůležitějšího úkolu, a tím je zaujmout, pobavit, poučit.

TaLu
14.10.2015

Myslím, že pokud jde o romantickou literaturu s prvky dobrodružství, bylo by bez této autorky v tomto žánru prázdné místo.
Její knihy mají spád, hrdinové jsou uvěřitelní, i když v rámci rolí, jež hrdinům v romantické literatuře patří.
A popravdě o to přesně jde - její knihy jsou odpočinkové, ponoříte se do děje, přejete všem hlavním postavám, aby to s nimi dobře dopadlo a na chvilku zapomenete, že ve skutečném životě to míváme mnohdy těžší.
Co víc si od tohoto žánru přát ?
A ona ten příběh, vykreslit pomocí slov, podle mého názoru, umí velmi dobře !
Takže díky, za to, že psát začala a doufám, že se nějakých knih ještě dočkáme.

zabicka.1110
21.09.2015

chtela bych se zeptat zda nevite jak se jmenuje kniha v serii edilean pribeh a tess a ramsym

saez
29.04.2015

Knihou od Deveraux prokládám četbu odborné literatury. Očekávám nenáročné pobavení, relax, minimální zapojení mozkové kapacity...Některé knihy jsou lepší, některé horší, ale účinek je vždy stejný. Dík za ně :-)

KlarkaMNS
25.04.2014

Četla jsem sérii Dáma (říční, podvržená), další jsem nezvládla...knihy této autorky se prostě nedají číst, anebo možná do patnácti let věku.

kneznaliba
20.01.2014

Je to kýč, to je pravda Ale já od těchto knih žádnou hodnotnou literaturu neočekávám. čekám, že si přečtu něco naprosto nenáročného, u čeho nemusím přemýšlet a odpočinu si. Pokud ji očekávám, vezmu si jiného autora. Proto tak trochu nechápu některé zdejší výkřiky.

Libuna
30.03.2013

Nejvíce se daly číst starší knihy Sametový anděl atd. jinak už v poslední době už moc nečtu knihy od této spisovatelky. ještě se dají číst Ledové a Ohnivé dvojče .

paloma
27.09.2012

Uživatel [ponorka] řekla - Čistokrevný kýč. Neuvěřitelné.
A já dodávám nechutné.

terreza
22.08.2012

Abych řekla pravdu tak nejvíc se mi od ní líbí knížkx ze série Sametoývch a pak ze série Dam. Jinak jak která knížka je pěkná. Některá zaujme a čte se jedním dechem a u jiných je to utrpení než se to dočte do konce (Jako například série Stále.., Navždycky,..atd)

jasmine11187
03.08.2012

Tyhle knížky čtu, když se potřebuju odreagovat, jsou jednoduché, nemusí se nad nimi moc přemýšlet. Začala jsem je číst asi v patnácti letech, ale čím jsem starší, tím mi přijdou blbější.

Juliette
28.02.2012

Knihy této autorky jsou dosti jednoduché a hodně dobře předvídatelné. (Což je většina červené knihovny.) Ovšem fascinující je, že vytvořila dvě rodiny, které má skoro v každé knize. A to je potom dosti unavující.

mpavca
07.12.2011

Mě více vyhovují její historické romány, než ty novodobější, ale jsou také krásně čtivé a upoutají hned od začátku.

ponorka
18.11.2011

Čistokrevný kýč. Neuvěřitelné.

WEIL
19.08.2011

Jude Deveraux valí jednu knihu ročně, a na té kvalitě je to znát.

Umí se ale prodávat, takže proč by nevalila červenou knihovnu? Zdá se ale, že přitom množství psala možná někdy i dvěma rukama.