koupit eknihy

Hana Marie Körnerová

česká, 1954, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

/ všechny knihy
Heřmánkové údolíMinuta na rozloučenouCísařská vyhlídkaPán hor I.Dům U Tří borovic

Autor

Hana Marie Körnerová, narozená 1954 v Litoměřicích. Psala od dětství tzv. do šuplíku, první román Pán hor vyšel až v roce 1993. Patnáct let pracovala ve zdravotnictví a znalost prostředí zúročila v románu Prosím vás, sestřičko, s nímž uspěla v jedné z prvních literárních soutěží Kn... celý životopis(zdroj: www.hanamariekornerova.cz)

Komentáře (25)

Přidat komentář
helenkan
25. května

Sáhněte po jakékoli knížce od téhle spisovatelky a určitě nebudete zklamaní.

polly43
10. března

Velmi ráda se k autorce vracím,její knihy se mi moc líbí.Právě jsem dočetla poslední Dlouhou cestu .Všechny díly moc hezké.Díky!

holatko1
12. února

Paní Körnerová je má nejoblíbenější spisovatelka. Mám od ní přečtené vše co dosud vyšlo a už se těším na květen, kdy mají vyjít další její knihy.

iva0139
12. ledna

uzasna spisovatelka a uzasne pribehy mam vsechny khihy a uz se tesim na novou

baral
18.05.2016

Jedna z nejlepších našich současných autorek.Její knihy jsou čtivé až skutečné.Jeden příběh hezčí než druhý.

kramoli
03.02.2016

Výborná spisovatelka. Skvělá je knížka Dům u tří borovic. Nemá někdo na prodej Pán hor 3.,4. a 6. díl.
Prosím poslat zprávu na: jana.kramolisova@fnusa.cz. Děkuji.

locin
24.08.2015

Tato autorka je přesně moje krevní skupina. A jsem ještě o to víc pyšná že je to navíc češka. :)
Vždy se k ní vrátim když potřebuji nějakou jistotu pěkného čtení. Jen tak dál..

TaLu
21.07.2015

Podle mne jedna z nejlepších našich současných autorek. Její knihy jsou čtivé, mají spád, zajímavé zápletky, vykreslené postavy i prostředí.
Mohu vřele doporučit.
Přečetla jsem hodně jejích knih a zdá se mi, že se jako autorka stále zlepšuje.
Píše tak, že se mi příběh před očima začne odvíjet jako film.
Prostě to "vidím".
Takže nám čtenářům dokáže zprostředkovat například návštěvu v salonu 19. století.

essidaven
07.05.2015

Od autorky mám doma všechny knihy a některé jsem četla i vícekrát, především mě bavila sága Pán Hor. I přestože jsou si některé příběhy v něčem dost podobné a předvídatelné, vždy je mám velmi rychle předčtené a nemůžu se odtrhnout. Všechny knihy vlastním v papírové podobě a tři v e-booku, nemáte někdo v e-booku do čtečky další, příliš se mi za ně nechce platit znovu, ráda vyměním za jiné zakoupené:-) můžete mi napsat na essidaven@centrum.cz. Děkuji.

chipushit
26.01.2015

Mně se nejvíc líbil Pán hor a pak Dům u tří borovic. -
Mám všechny její knihy a půjčuji je kolegyním - byly nadšené Heřmánkovým údolím a Domem u tří borovic.

stepanka0967
23.09.2014

Dobrý den. Nemáte prosím někdo na prodej Pána hor 3.díl? Pokud ano , můžete mi prosím poslat zprávu na mail stepanka.70@seznam.cz. Děkuji Polková

VladkaBU
18.09.2014

Od paní Kornerové mám přečteno všechno, jeden příběh hezčí než druhý, méně už Minuta na rozloučenou či Tři vánoční dárky, ale jen o trochu méně. Jednoznačně nejkrásnější je Heřmánkové údolí, potom hned v závěsu pentalogie Pán hor, doporučuji. Těším se na něco dalšího.

nova8907
20.07.2014

Od autorky jsem četla 2 krásné knihy "Setřičko,prosím vás a setřičko,děkuji" .Začínala jsem podobně a v podobnou dobu jako setřička pracovat a v mnoha situacích jsem se našla.......doporučuji čtenářkám,které si pamatují dobu před revolucí .....

BUBINA1971
11.05.2014

Od Hany Marie Körnerové mám doma zatím pět knih. Ale nejlepší a nejcennější je stejně pro mě,,Heřmánkové údolí ". A to taky proto, že ji mám i s autorčiným věnováním. :-)

Vendula 81
11.05.2014

Autorka mě zaujala knížkou Heřmánkové údolí.Nyní čtu její pátou knížku(2. díl Pána hor) a nemohu se odtrhnout.

Marika Vanova
31.03.2014

Teď čtu již 15. knihu od této autorky a jsem spokojená, ne všechno se mi úplně líbilo, jednu knihu jsem i nemohla dočíst a to Minutu na rozloučenou, ale jinak mi ty příběhy moc vyhovují. Jsem ráda, že jsem H.M.Körnerovou objevila, mám jí v oblíbených.

H.Anetka000
08.02.2014

Paní Körnerová je pro mne top mezi českými (žijícími) spisovateli. Její knihy jsou úžasné, citlivé, napínavé a plné romantiky. Nejvíce se mi z její tvorby líbí sága Pán hor, kterou už jsem četla nesčetněkrát. Celkově jsou její knihy velice čtivé a vždy, když mám špatnou náladu, nebo jsem nemocná sáhnu právě po knihách, které paní K. napsala....:)

Marčullkas
23.01.2014

Četla jsem od autorky jen jednu knížku (kdysi dávno) a řadím mezi oddechové čtení. Nicméně nyní vyhledávám jinou literaturu.

BeruškaB
11.11.2013

Moje oblíbená autorka už jsem přečetla 8 knih a všechny jsou dobré :-))
Je těžké se od nich odtrhnout

Lunar
12.09.2013

Pána hor čtu již po několikáté a vždy mě to stejně strhne :-) úžasné.

miriama
09.07.2013

Ze zvědavosti jsem si přečetla oba díly Andělské tváře a musím říci, že se mi moc líbily. Knihy jsou čtivé, plné napětí a tajemna. Žádná uvzdychaná červená knihovna. S filmem se to vůbec nedá srovnat. Rozhodně si od této autorky přečtu ještě další knihy.

VladkaBU
22.06.2013

Autorka mě zaujala knížkou Heřmánkovým údolím, které jsem náhodou objevila, a rozhodla jsem se přečíst od ní vše. A Pán hor jednoznačně vede, i když i její další knížky nemají chybu. Velmi jsem si Hanu Marii Kornerovou oblíbila.

Barke
11.09.2011

Všechny díly Pána hor jsem přečetla jedním dechem. Nádherné dílo ! Moc děkuji za skvělé čtení . :-)

aychend
31.08.2011

Když čtu její knížky, mám pocit, jako bych četla svoje vlastní příběhy. Všechno vidím před sebou a v duchu si vždycky představuju, co se asi stane v následujících okamžicích - hodněkrát se trefím. To se mi ještě u jiného autora nestalo. Moc se mi její knížky líbí!!! Pište, pište, ať mám co číst :-)

enča

Právě čtu 5.díl Pán hor,bezvadné,napínavé čtení od kterého se jen tak nedá odtrhnout.Historicko-romantická sága,spíše pro ženy,lepší číst hned po sobš všechny díly,aby jste neztratili přehled kdo je s kým příbuzný a kdo ke komu patří.Tato spisovatelka je jedna z oblíbených.