Don Miguel Ruiz

mexická, 1952, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nejnovější kniha

Malá kniha moudrosti

Malá kniha moudrosti

Nová knížka dona Ruize, syna slavného autora Čtyř dohod, přináší další zásadní moudrosti vycházející z toltécké tradice. Proslulý mistr v ní rozšiřuje své učení o nová té... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy
Čtyři dohodyPátá dohodaTři otázky: Jak objevit a ovládnout naši vnitřní síluLáska, vztahy a přátelstvíMoudrost z knihy Čtyři dohody

Komentáře (5)

Přidat komentář
Jednoduchej
26.09.2016

Hlavně že to sype, že.
Vemu tuhle z buddhismu, tuhle z psychologie a 100krat to zopakuju. Vydělam a zas to roztahnu na pár knih.... ˇmarketing a na některé zdá se zabírá.

Co k autorovi? Sikovnej obchodník z vodou.

JanaJaroš
18.12.2015

Čtyři dohody jsou naprostým základem jeho tvorby. Kdyby si lidé tuto knihu přečetli a trochu se nad ní zamysleli, hned by nám všem bylo lépe. Je to opravdu velmi moudrý muž, dává mi naději, že je moudrosti mezi muži víc, než jsem si dříve myslela.

Elbereth13
15.10.2014

Četla jsem od něj zatím jen dvě knihy, ale už teď vím, že nejsou poslední :) Je to jeden z autorů, který vás do knihy na první stránce vtáhne a nepustí, dokud nejste na stránce poslední. Jeho Čtyři dohody mi velmi ovlivnily život a já mu jsem za toto dílo nesmírně vděčná.

Marčullkas
31.01.2014

Autor, který má zvláštní sílu udržet Vás u četby jeho knih. A navíc si po přečtení jeho knih odnesete i něco navíc.

Targa Dall
12.05.2013

Co o něm říkal J. Dušek na představení Čtyř dohod (podle mě mnohem hezčí popis, než bychom mohli transferovat z wiki):
Pochází ze starobylé rodiny toltéckých šamanů. V mládí odmítl toto duchovní dědictví své rodiny a začal studovat západní medicínu (neurochirurgii), školu dostudoval. Později měl Ruiz autonehodu a zvláštní zážitek, kdy sám sebe viděl jaksi z výšky... tím se dostal zpátky k nauce toltéků a učil se od svých rodičů a svého dědečka; jeho rodina ho mimo jiné udržovala 10 hodin denně v tranzu (!!) jako podporu při studiu.