Koupit knihy

Delphine de Vigan

francouzská, 1966


Nahrávám...

Nová kniha

Děti nade vše

Děti nade vše - Delphine de Vigan

V thrillerově laděném románu Delphine de Vigan Děti nade vše nahlédneme do dvou odlišných světů. V prvním kralují hvězdy internetu a mezi nimi hrdinka příběhu Mélanie, kt... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 7 knih

Komentáře (6)

EvikU.
04. května

Tak její třetí kniha mne položila na lopatky. Dokonale vystižené téma sociální sítě. Kniha Děti nade vše. Nějak jsem si neuvědomila, že nemám autorku v oblíbených. Hned jsem to napravila. Protože je skvělá. Její knihy nejsou jednoduché, ale dokonale výstižné. Doporučuji.

Lauralex
15. března

Delphine do každé knihovny!

Dela111
18.02.2021

Delphine de Vigan si jako náměty svých knih vybírá ožehavé společenské problémy. Při zpracování jde až na dřeň. Šťourá do obecně nepříjemných témat, obrací problém ze všech stran a nechá nás na něj nahlédnout ze všech úhlů. Každý její příběh obsahuje spoustu postřehů a námětů k zamyšlení. Zkoumané téma má vždy nastudované, takže děj je věrohodný.

Knihy této autorky jsou skvosty, je to jedna perla za druhou. Jsou napsané vybroušeným stylem, každá věta, každé slovo má své místo. Všechny jsou napsané neobyčejně působivě a poutavě.

hermína14
22.07.2019

Když jsem jí propadla, chvilku jsem žárlila:)) a pak jsem si oddechla, že už hledat nemusím, protože tohle přesně jsem chtěla číst. (Než se zase objeví něco strhujícího.)

intelektuálka
11.01.2018

Spisovatelka volí kontraverzní témata - připomíná mi Jodi Picoult.
Určitě stojí za pozornost.
Copak nám asi přichystá příště ?

Marčullkas
16.04.2014

Dnes, matka dvou dětí, žije se svým perem od roku 2007