koupit eknihy

Dean Ray Koontz

americká, 1945, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

/ všechny knihy
SkrýšDům stínůNeobyčejné dědictvíTikotNičeho se neboj

Komentáře (16)

Přidat komentář
Cirila
16.04.2016

Ahoj všichni, jsem velkým fanouškem pana Koontze, a mám snad všechny jeho knihy.
Nejraději mám ale ty první, jako např. Příchod noci, Přízraky, Tvář strachu, Půlnoc,
Skrýš a samozřejmě Chladný plamen.
Co mě ale nanejvýš zklamalo a zhnusilo ( snad kromě jedné vyjímky ) a tou je právě
již zmiňovaná Tvář strachu, jsou filmy. Stály všechny ( až na ten jeden) za HOVNO!!!

zuzana13
29.03.2015

Dobře píše, dobře se čte. Jeho knihy byly zfilmovaní.

willis
22.11.2014

béčkový autor většinou průměrných, ale dobře se čtoucích klišé, trillerů či hororů s určitými kvalitativními výkyvy jak nahoru, tak dolu.

michalka S.
23.12.2013

Skvělí autor .Jeho knihy jsou napínavé od začatku až dokonce !!!

Fuksinka
30.10.2013

Kdysi dávno, když mi bylo asi 14 let, jsem si díky lži, že je to pro mámu půjčila v knihovně Skrýš. Od té doby na Koontze nedám dopustit. Opravdu mistr. Pravda, jeho novější knížky mě až tak fanaticky nechytly. Těžko říct, jestli je to mým věkem, nebo Koontzovým psaním, ale stále je to jeden z autorů, od kterého si kupuju všechny knížky.

stefany
08.08.2013

První knihu jsem si koupila jen náhodou. Neměla jsem už co číst, tuhle měli vystavenou před prodejnou a ve slevě. Na první pohled mi připadla do vlaku poživatelná, tak jsem ji vzala. Od té chvíle jsem nečetla nic jiného, vždycky když dočtu knížku, letím pro další. Už mi jich nepřečtených moc nezbývá, tak doufám, že pilně píše a pracuje na dalších :-))

petka-2007
22.01.2013

Tento autor mě opravdu fascinuje. Moje první kniha byla Skrýš, která mě opravdu dostala. Nedám na něj dopustit. Mám radost, když mi do sbírky přibývají jeho další a další knihy :-). Výborné, opravdu mohu jen doporučit.

doktorking
15.06.2012

Další skvělý spisoval spíš než horor píše excelentně triller nemusím od něj všechno jeho vrcholná díla na která nedám dopustit jsou SKRÝŠ a PULNOC ale stejně jako u Simmonse jeho novodobá tvorba už se mi nelíbí...

Snack
11.02.2012

Konečně se v nakladatelství XYZ probudili a vychází další díl Frankensteina - Město noci. A protože koukám, že sem o ní nikdo ještě nic nenapsal, tak jsem knihu hodil i do databáze ;) Jinak o spoluautorovi opět nikde v knize ani zmínka.

Snack
27.01.2012

Do kompletní sbírky už mi chybí jen kniha Koutkem oka. Nemáte náhodou někdo na PRODEJ ?

KKK
14.12.2011

Za poslední rok se mi rozrostla knihovna o 12 jeho kousků.Nejlepší bylo,když jsem si nesla "úlovek" z levné knihy.Asi 6 knih!!Já byla štastná jak blecha.Teď vedle mě leží rozečtený Záblesk,už jen pár stran.

fablen
28.10.2011

přidávám se k českým fanouškům tohoto spisovatele a postupně pročítám všechny knihy, které od něj máme v místní knihovně. Je to bomba - napětí, tajemno, horror, scifi - je v nich vše, co mám ráda.
Jsem ráda, že autor napsal tolik knih :-).

minirock
18.09.2011

Kdysi jsem od něj koupil Chladný plamen, který se mi tak líbil, že od té doby kupuji každou jeho knížku. A popravdě, nikdy mě nezklamal.

Corehead
28.04.2011

Četl jsem od něj 8 knih,ale všechny vynikající.Ještě loni jsem ho neznal,ale teď už si mě získal tak,že už 5 jeho knih i vlastním ve své knihovně.Vynikající,mistr napětí a navíc moc čtivý.A jeho Thomas a jeho příběhy patří alespoň pro mě k tomu nejlepšímu co bylo v žánru napsáno.

kamila
27.02.2011

Dean Konntz je opravdu jeden z nejlepších spisovatelů na této planetě...miluju jeho styl psaní, dokáže mě to absolutně pohltit a jednu jeho knížku jsem schopná přečíst za jeden den...opravdu děkuju za to, že existuje spisovatel s takovým nadáním....vím, že se opakuju, ale opravdu MILUJU styl jeho psaní

Lulatete

Mám od Deana doma už 40 knížek,jsou ůplně nejlepší co jsem kdy četla.Můžu doporučit všem co mají rádi napětí a nadpřirozeno.Já otravuju každého kdo neví co mi má koupit k narozeninám a pod. at mi koupí knihu co ještě od něj nemám.Naučila jsem i mojí kamarádku na jeho knihy.Je prostě nej