B.A. Paris

anglická, 1958, statistikykoupit eknihy

Nahrávám...

Nová kniha

Přiveď mě zpátky

Přiveď mě zpátky - B.A. Paris

Byli mladí a zamilovaní. Na dovolené ve Francii zastavili u benzinové pumpy a Finn si odskočil. Když se vrátil, byla Layla pryč a už ji nikdy neviděl. Aspoň tak vypovídal... detail knihy

Komentáře (7)

B.A. Paris

Přidat komentář
ElenaM
20. dubna

Autorka, která ví jak dávkovat napětí a jak si dokonale prohrávat s myslí čtenáře. Její styl psaní vás chytne od začátku knihy a nepustí. Baví mě její krátké kapitoly, napětí, návraty do minulosti a zase zpět, pohledy více postav na stejnou věc.
Je pro mě záruka, že se u čtení nebudu nudit... !!

kristynameri
18. března

Její knihy mě naprosto dostaly, styl, kterým píše mi fakt sedl a obě knihy jsem přečetla za pár hodin, nemohla jsem přestat číst. Už se těším na další dílo od této autorky.

gatear
12.10.2018

jedním slovem - bezdechu

Beky
07.05.2018

Tato dáma je skutečně paní spisovatelka s velkým P, protože její příběhy jsou dech beroucí a neuvěřitelně realistické!
Napětí v každé stránce, pohlcení od samotného začátku zaručeno a její konce jsou vyloženě mířeny ke spokojenosti čtenáře formou "karmy" ... :-)
Její díla nelze nemít ve své knihovně! :-))

klarka8416
20.03.2018

Naprosto úžasná kniha, dostala jsem jí dárkem, přečetla jsem ji za dva dny, jedním dechem ! Suprově napsáno, napínavé a fakt hodně čtivé, fantazie pracovala na plné obrátky a ten konec ? No doporučuji všem ! Už mám objednanou další knihu od této autorky a moc se na ni těším :-)

Danago
17.01.2018

V pasti lží - vyjde na konci března

Terectioncandy1
29.07.2017

Z knihy Za zavřenými dveřmi jsem byla naprosto uchvácena a teď jen čekám, až se dočkám dalších skvostných děl od této báječné spisovatelky, která má skutečně dar! :)