Anne McCaffrey

americká, 1926 - 2011, statistikykoupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

/ všechny knihy

Komentáře k autorovi (4)

Anne McCaffrey

Přidat komentář
Lenka68
08.02.2015

Moje prvni knizka od teto autorky byla Moreta. Diky ni jsem Pernu totalne podlehla a tesim se na kazdou dalsi prelozenou. Velka skoda, ze autorka uz zemrela a nic dalsiho nenapise...

Avaryana
16.10.2014

Náhoda nebo osud tomu chtěl, a já před více jak jednou dekádou sáhla v knihovně po pro mne tehdy naprosto neznámé knize Dračí let. S odstupem let mám autorčinu téměř kompletní tvorbu a nelituji jediného halíře. Hltám její knihy dodnes. Oblíbených autorů mám sice hned několik, ale tato dáma mezi nimi bude hrát prim navždy. Je to už srdeční záležitost :)

Eponka
23.10.2013

Moc děkuji autorce která napsala tak skvělé knížky o planetě Pern( Dračí let, Dračí skok, Bílý drak, Všechny pernské Weyry, Pernští delfíni,Dračí dar,Dračí úsvit, Dračí píseň....). Patří mezi mé dost oblíbené knížky o dracích je tam láska, boj, nenávist, je tam úplně všechno všechny knížky jsem si musela i koupit proto že už jsem je četla po 3 a nikdy mě neomrzeli proto všem plně doporučuji kdo má rád draky a napínavé děje :-)

HiNataLi
16.10.2013

Když jsem poprvé vzala do ruky knížku Dračí let od Anne McCaffrey, to, co mě k ní přitáhlo byl slib draků na jejích stránkách. V poutavém příběhu jsem ale našla mnohem víc. Našla jsem autorku, která dokáže skvěle vylíčit děj a vtáhnout do inkoustu. Rozhodnutí jsem rozhodně nikdy nelitovala, akorát mě mrzí, že více knih už se od této spisovatelky nedočkám. :( Na druhou stranu je skvělé, že odkaz Pernu neumírá úplně a její syn Todd bude dále přidávat příběhy do mezer, které ohromné časové rozpětí knížek poskytuje.
Snad si někdy najdu čas a budu mít možnost přečíst si i další, "nedračí" knížky Anne McCaffrey. (R.I.P. 21.11.2011)