Kyberfantastický sci-fi román Datapoušť uspěl na Startovači

Kyberfantastický sci-fi román Datapoušť uspěl na Startovači

Do konce kampaně zbývá ještě pár dní, ale už teď je jasné, že fantaskní svět datových principů a epický příběh pro náročné – Datapoušť – vyjde v hardc... zobrazit celý text

Ptejte se Radky Třeštíkové
10 právě čtených knihDoporučeno z recenzí

Tulák po hvězdách

Mezi hvězdami

„Nicméně jsem takto oděn kráčel mezihvězdným prostorem, nadšen vědomím, že jsem se vydal na velkou dobrod ...celý text

kiki11

Doporučeno z blogů

Čtenářovy úvahy III.

Literatura je pestřejší než ta nejpestřejší louka. Nenasytnému oku, či spíše mozku, čtenářovu skýtá nespo ...celý text

Lector


Nové komentáře

Čas mrtvých

Čas mrtvých

S Kulhánkem jsem začal přečtením obou dílů Nočního klubu a byl jimi nadšen. Chvíli si dal oraz až jsem mě ...celý text

S Kulhánkem jsem začal přečtením obou dílů Nočního klubu a byl jimi nadšen. Chvíli si dal oraz až jsem měl stesk po krvi a dal si do čtečky Čas mrtvých. To co jsem čekal jsem dostal plnými hrstmi. Akce střídá akci, hromady mrtvol a hektolitry krve. Mezi těmito požitky děj předvede několik kotrmelců, že z nich jde hlava kolem. Pod mým komentem někdo píše o zfilmování knihy, ale snad jen Tarantino by si s Kulhánkem věděl rady :) No co, těším se jak bude Patejlův příběh pokračovat...

Drowned

Krysař

Krysař

Klasika, která se čte téměř sama i vzhledem k rozsahu díla. Nechápu, že mi unikala až do mých 26 let (v p ...celý text

Klasika, která se čte téměř sama i vzhledem k rozsahu díla. Nechápu, že mi unikala až do mých 26 let (v povinné literatuře jsme ji neměli). Moc jsem si čtení užila a díky Levným knihám ji můžu mít za pár korun i ve své sbírce klasické literatury.

Leenah


Nejpilnější uživatelé

pobijecmuch
558 bodů
elfos
464 bodů
asam
265 bodů
jirin@
208 bodů
jupec
137 bodů

Co všechno najdete na Databázi knih?

Kromě rozsáhlé knižní databáze zde najdete hodnocení knih, názory uživatelů, informace o autorech, povídkách, aktuality z literárního světa a mnoho dalšího.

Po rychlém vytvoření profilu si můžete začít vést přehledy přečtených knih, oblíbených knih, chystaných ke čtení, knihovničku, oblíbené autory... můžete nám pomoci s vytvářením a správou obsahu těchto stránek, soutěžit o hodnotné ceny (např. knihy dle vlastního výběru) nebo například publikovat své vlastní články a recenze. Další informace o Databázi knih a jejich možnostech naleznete zde.

Nevíte, jakou knihu číst? Inspirujte se v žebříčcích nebo Vám rádi poradíme v Diskuzi. K dispozici je Vám zde také rozsáhlý uživatelský bazar knih, kde můžete prodávat a nakupovat knihy od ostatních uživatelů.