Čtenářská výzva - právě přečteno

Lazar Vyhnání Gerty Schnirch Železný polmesiac Mezi červenou a černou


Doporučeno z recenzí

Hroby se otevřely

Dublinská odysea

Hlavní patolog doktor Quirke setrvává na dlouhodobé zdravotní dovolené. Měsíce trpí halucinacemi a výpadk ...celý text

a.k

Doporučeno z blogů

„Nedá se to číst, spíš prožívat“ aneb postřehy z Foucaultova kyvadla Umberta Eca

Psal jsem povídání k desítkám, možná i stovce knih na různých platformách. Ale doposud žádné pro mě nebyl ...celý text

tomas2002Nové komentáře

V šedých tónech

V šedých tónech

Myslím, že autorka ani zdaleka nevystihla bídu a utrpení postižených. Nicméně je téma, jež musí být stále připomínáno, zpracováno skvěle, tudíž za 5* a doporučuji.... celý text

Rup

Lazar

Lazar

A je tu zase. Stejne jako Hanibal tak i severske mlceni jehnatek nabizi pokracovani. Jurek vztava z hrobu a nikdo si nemuze byt jisty. Tentokrat vice beznadějnějsi a nervy drasajici. Kdo prezije masakr napric Evropou a kdo nevydrží temnotu ktera se stahuje kolem vsech zucastnenych z predchozi knihy? Byl to nervak a bylo to dobre.... celý text

spdb


Nejpilnější uživatelé

elfos
877 bodů
pobijecmuch
810 bodů
meluzena
521 bodů
jirin@
309 bodů
Dupesko
248 bodů

Co všechno najdete na Databázi knih?

Kromě rozsáhlé knižní databáze zde najdete hodnocení knih, názory uživatelů, informace o autorech, povídkách, aktuality z literárního světa a mnoho dalšího.

Po rychlém vytvoření profilu si můžete začít vést přehledy přečtených knih, oblíbených knih, chystaných ke čtení, knihovničku, oblíbené autory... můžete nám pomoci s vytvářením a správou obsahu těchto stránek, soutěžit o hodnotné ceny (např. knihy dle vlastního výběru) nebo například publikovat své vlastní články a recenze. Další informace o Databázi knih a jejich možnostech naleznete zde.

Nevíte, jakou knihu číst? Inspirujte se v žebříčcích nebo Vám rádi poradíme v Diskuzi. K dispozici je Vám zde také rozsáhlý uživatelský bazar knih, kde můžete prodávat a nakupovat knihy od ostatních uživatelů.