Čtenářská výzva - právě přečteno

Fantastická zvířata a kde je najít Neslušné sny Jan Žižka z Trocnova a Kalichu V jedné osobě


Doporučeno z recenzí

Půlnoční odhalení

Napětí, očekávání i tužby, to je Půlnoční odhalení

Dva vysokoškolští studenti se vydali do divočiny, kde se rozhodli strávit své zimní prázdniny. O několik ...celý text

knihomolka_elka

Doporučeno z blogů

Erotická literatura původní i přeložená II.

Během II.světové války a pak následujících více než čtyřicet let nebylo možné tato díla vydávat tiskem. P ...celý text

nokidNové komentáře

Čas mrtvých

Čas mrtvých

Kulhánek opäť za päť, lebo je to zbesilý megazáhul kde sa deje všetko a nikto nevie prečo. Hrdinom je nejaký technoposilovačmi nadupaný motorkár Patejl a jeho spoločníci, štvorruký albín zvaný Hnusák pre ktorého je každý neger a ultravražedná babička Elvíra. Táto svojrázna úderka bojuje v budúcnosti s emzákmi ( kde žerú iba legendárne nechutné superjedlo Tatrgel ), sú z nejakého dôvodu zradený a vyhostený do našeho času, zasa zradený, prenasledovaný extra vypečenými mafiánskymi zombíkmi, kyberkentaurom, plechovým križiakom, efbíáj a vôbec všetkými. Prečo sa to všetko deje a kto sú záporáci netušia hrdinovia ani čitateľ, ale furt sa to tam melie, strieľa, vybuchuje a porcuje, potom zasa skáče časom do 9 storočia a rube, seká mláti a porcuje. Proste intenzívny megaguláš ktorý ma absolútne bavil. A dokonca dôjde aj na veľkého švédskeho upíra. Jediné čoho sa trochu obávam sú prípadné odpovede na všetky tie položené otázky... celý text

TERRORDROME

Invaze

Invaze

Kéž by se nám tu takové chlupaté koule objevily a život se nebral tak příliš vážně. Kniha je to určená spíše pro Američany, jelikož satira na jejich "establishment" je vážně super, ale pochopí to každý. Občas často na zamyšlení :)... celý text

Steew


Nejpilnější uživatelé

Nočnípták
2 bodů
xxBILLY
2 bodů
Libor2111
0 bodů
kamila2188
0 bodů

Co všechno najdete na Databázi knih?

Kromě rozsáhlé knižní databáze zde najdete hodnocení knih, názory uživatelů, informace o autorech, povídkách, aktuality z literárního světa a mnoho dalšího.

Po rychlém vytvoření profilu si můžete začít vést přehledy přečtených knih, oblíbených knih, chystaných ke čtení, knihovničku, oblíbené autory... můžete nám pomoci s vytvářením a správou obsahu těchto stránek, soutěžit o hodnotné ceny (např. knihy dle vlastního výběru) nebo například publikovat své vlastní články a recenze. Další informace o Databázi knih a jejich možnostech naleznete zde.

Nevíte, jakou knihu číst? Inspirujte se v žebříčcích nebo Vám rádi poradíme v Diskuzi. K dispozici je Vám zde také rozsáhlý uživatelský bazar knih, kde můžete prodávat a nakupovat knihy od ostatních uživatelů.