Čtenářská výzva - právě přečteno

Opuštěná společnost Outsideři Dekameron Fangirl


Doporučeno z recenzí

Půl krále

Vychytralý král s půlkou ruky

Jarvi byl připraven složit zkoušku a stát se ministrem, ale po tragické smrti jeho otce a bratra musí zas ...celý text

Kikina182

Doporučeno z blogů

Kniha o nás samotných

Ráda čtu knihy a je to o mně všeobecně známé. Všichni to ví. Již od nějakých dvanácti let jsem vždycky ch ...celý text

crazyslunickoNové komentáře

Bez šance

Bez šance

Velice zajímavý námět knihy, který stojí za zamyšlení. Kniha jako taková není žádné excelentní dílo, ale příběh je opravdu zajímavý a nutí člověka o něm přemýšlet. Osobně mi chybělo víc části o samotném rozpojeni. Určitě doporučuji přečíst :)... celý text

kysely2759

Papírová princezna

Papírová princezna

příjemné oddychové čtení. Svižné a má to spád. Spousta tajemství, která Vás nutí se těšit na odhalení. Poslední kapitoly snadno nalákají na čtení dalšího dílu.... celý text

LinVa


Nejpilnější uživatelé

jirin@
1 031 bodů
elfos
907 bodů
pobijecmuch
547 bodů
mot33
296 bodů
asam
293 bodů

Co všechno najdete na Databázi knih?

Kromě rozsáhlé knižní databáze zde najdete hodnocení knih, názory uživatelů, informace o autorech, povídkách, aktuality z literárního světa a mnoho dalšího.

Po rychlém vytvoření profilu si můžete začít vést přehledy přečtených knih, oblíbených knih, chystaných ke čtení, knihovničku, oblíbené autory... můžete nám pomoci s vytvářením a správou obsahu těchto stránek, soutěžit o hodnotné ceny (např. knihy dle vlastního výběru) nebo například publikovat své vlastní články a recenze. Další informace o Databázi knih a jejich možnostech naleznete zde.

Nevíte, jakou knihu číst? Inspirujte se v žebříčcích nebo Vám rádi poradíme v Diskuzi. K dispozici je Vám zde také rozsáhlý uživatelský bazar knih, kde můžete prodávat a nakupovat knihy od ostatních uživatelů.