Čtenářská výzva - právě přečteno

Pearl Harbor Ruce v mouce: Domácí pečivo s kváskem i droždím Mengeleho děvče Vánoční koleda


Doporučeno z recenzí

Zatímco jsi spala

Byla to pravda?

Alex je uznávaná lékařka, kterou někdo unesl a mučil na operačním stole. Nikdo jejímu vyprávění ale příli ...celý text

Medvědářka

Doporučeno z blogů

Ako vznikol Knižný svet Slovanet

Znie to neuveriteľne, ale ono sa fakt okrem internetu čítajú aj knihy. V dobe klonovania, nanotechnológií ...celý text

BilkyNové komentáře

Osudná vejce / Psí srdce

Osudná vejce / Psí srdce

Sobačje serdce ruského Frankensteina Šarikova. Ta atmosféra (jak to ti rusáci dělají sakra?!), ten příběh, ty postavy... Ta kniha se mi nikdy neomrzí. Někdy si ji vytáhnu z knihovny, zalistuju, kousek si přečtu a najednou prásk! Jsem zase v Rusku, domovní komise buší na dveře a Polygraf Polygrafovič vedle mě umírá, ožívá a zase umírá... Miluju. Miluju. Miluju!... celý text

Knihomolová

Pán stínů

Pán stínů

Konečně opět série, kde nelze druhý díl považovat za výplňový! Tolik děje, soubojů i napětí. Jsem napjatý jako kšandy, jak tohleto dopadne. Situaci kolem vztahů se dle mého podařilo po zmateném prvním dílu trochu nasměrovat lepším směrem, ovšem bojím se, že si to všichni ti troubové opět pokazí a ne jednou! Jsem rád, že Kit dostal v ději dostatek prostoru, na druhou stranu možná až příliš na to, že nepatří do rodiny. Ocenil jsem i vysvětlení laciného a nedůstojného konce padoucha prvního dílu, aby vzápětí přišel naprostý fail v podobě Annabel. Ta v zásadě nešťastně zmršila naprosto všechno, kde se objevila, konec nejvíce. Doufám, že i další díl bude našlapaný akcí a nezvrátí se v nudné politikaření a neustálé přetřásání vztahů. Tato série má našlápnuto vysoko.... celý text

OndřejMergl


Nejpilnější uživatelé

dotek
45 bodů
xxBILLY
1 bodů
petr6980
0 bodů
adela9699
0 bodů
knihomol0017
0 bodů

Co všechno najdete na Databázi knih?

Kromě rozsáhlé knižní databáze zde najdete hodnocení knih, názory uživatelů, informace o autorech, povídkách, aktuality z literárního světa a mnoho dalšího.

Po rychlém vytvoření profilu si můžete začít vést přehledy přečtených knih, oblíbených knih, chystaných ke čtení, knihovničku, oblíbené autory... můžete nám pomoci s vytvářením a správou obsahu těchto stránek, soutěžit o hodnotné ceny (např. knihy dle vlastního výběru) nebo například publikovat své vlastní články a recenze. Další informace o Databázi knih a jejich možnostech naleznete zde.

Nevíte, jakou knihu číst? Inspirujte se v žebříčcích nebo Vám rádi poradíme v Diskuzi. K dispozici je Vám zde také rozsáhlý uživatelský bazar knih, kde můžete prodávat a nakupovat knihy od ostatních uživatelů.