Doporučeno z recenzí

Manolito a blbeček

Bratrská láska

Co se stane, když musí dědeček nečekaně do nemocnice a o ty dva se musí postarat sousedka Louisa. Maminka ...celý text

Medvědářka

Doporučeno z blogů

Knihy spájajú?

Knihy sú tak individuálny, intímny a dôverný zážitok, že podľa mňa je to presne naopak. Rozdeľujú. Možno ...celý text

Bilky


Nové komentáře

Nalezení ztracené Marty

Nalezení ztracené Marty

Knihu jsem dostala od kamarádky - jedno z témat letošní knižní výzvy je kniha, kde se jedna s postav jmenuje stejně jako vy. Příběh je na můj konstruktivní přízemní vkus asi až příliš fantaskní. Někdy se mi ta holka zdála hrozná, no ale která šestnáctiletá holka není občas hrozná, že jo. Mám pocit, že tam tak úplně nejde o to odhalení, protože to je takové jasné, dává to smysl. Za nejslabší část považuji pátrání kolem kufříku. Kniha se mi ale vpodstatě líbila.... celý text

Marta007

Metro 2033

Metro 2033

Za mě bohužel celá série ne, a to v ničem. Miluju postapokalyptické příběhy, ale v této sérii mi nesedlo absolutně nic. Nápad se mi líbil, bohužel jsem ale byla často znechucená a styl psaní mi lezl na nervy. Ale uznávám, že je to hlavně mnou...Nějak mi prostě styl psaní ruských autorů nesedí a já bych se s tím prostě měla smířit a nezkoušet to lámat přes koleno. Jediný důvod, proč jsem nakonec přečetla celou sérii byl ten, že ve stejné době partner hrál Metro na počítači, takže jsem mu souběžně se čtením koukala přes rameno.... celý text

Tirisa


Nejpilnější uživatelé

pawouk
365 bodů
elfos
224 bodů
Miria
181 bodů
jirin@
137 bodů
mot33
130 bodů

Co všechno najdete na Databázi knih?

Kromě rozsáhlé knižní databáze zde najdete hodnocení knih, názory uživatelů, informace o autorech, povídkách, aktuality z literárního světa a mnoho dalšího.

Po rychlém vytvoření profilu si můžete začít vést přehledy přečtených knih, oblíbených knih, chystaných ke čtení, knihovničku, oblíbené autory... můžete nám pomoci s vytvářením a správou obsahu těchto stránek, soutěžit o hodnotné ceny (např. knihy dle vlastního výběru) nebo například publikovat své vlastní články a recenze. Další informace o Databázi knih a jejich možnostech naleznete zde.

Nevíte, jakou knihu číst? Inspirujte se v žebříčcích nebo Vám rádi poradíme v Diskuzi. K dispozici je Vám zde také rozsáhlý uživatelský bazar knih, kde můžete prodávat a nakupovat knihy od ostatních uživatelů.