Vyleťme do oblak

recenze

S hlavou v oblacích (pejru) (2013) 5 z 5 / zavk
S hlavou v oblacích (pejru)

Markéta jede do jižních Čech za svou kamarádkou, když však v pátek navečer havaruje a auto zůstane v příkopě, bude muset jiné řešení. Vesnice u které havarovala je malá, automechanik přes víkend nepracuje, autobus nejezdí a taxi tady není. Marvin jak ho sama Markéta pojmenuje ji nabídne přespání no a dál už se to vyvíjí samo. Kniha je moc krátká na velký popis děje nechci spoilerovat.
Tahle kniha je perfektní, sáhla jsem po ní první březnový den kdy mi nebylo moc dobře, a ona mne dokázala rozesmát, a zlepšit mi náladu sice jsem si poté řekla "Cože?".. Kniha mě také šokovala, zato měla perfektní konec a skvělé postavy. Hlavní hrdinku Markétu jsem si oblíbila téměř okamžitě, ta holka prostě má vrozené kouzlo osobnosti! A Pavel neboli Marvin? Takového muže chce snad každá holka! Zdá se jako vesnický vidlák a přitom? Překvapí vás, mě také překvapil a co teprv Markétu? Pavel je pro Markétu samé překvapení, a pro nás čtenáře taky. Nesmím zapomenout na Katku Markétinu nejlepší kamarádku a jejího muže Filipa, tak trochu dokonalý pár, byli bezdětní a tak nějak se o Markétu vždy postarali když to potřebovala.
Kniha mně úžasně pohladila po duši a potěšila, po přečtení jsem vlastně litovala že není delší. I když možná právě tohle dělá tu knihu pro mně takovou perfektní, stačí maličká chvilka a ona vás zahřeje u srdce. Dala mi přesně to co jsem potřebovala. Knihu můžu jedině vřele doporučit, Katka mě opět nezklamala, píše prostě úžasně!