Sladký život s inspirací

recenze

36x Sladký život (2017) / RenataP
36x Sladký život

Ač sada kartiček vypadá nenápadně a 36 receptů se zdá málo, tak je to asi publikace o sladkostech, ze které jsem ve výsledku vytvořila nejvíce receptů. A to opravdu jen tak pro radost, dokonce řekněme si to sobecky, někdy jsou takové dobroty pro návštěvu škoda!

Ba ne, dělám si legraci, ale chci tím jen nastínit fakt, že většinou to byly dobroty tak skvělé, že nevydržely dlouho a jsou prostě "žravé". Pokud by tedy byly vytvářeny za jiným než pokusným domácím účelem, musíte jich udělat dvojnásobek nebo si předpremiéru odbýt někdy jindy. Kartičková kuchařka má jen jednu nevýhodu - kartička se mi neustále někde ztrácela v kuchyni, sice netaháte po stole a kuchyňské lince velkou knihu, ale tahle pidi kartička se zase velmi dobře ztrácí.
Ale... nevadí.
Pohodlné listování, přebírání a mlsání to zdaleka nahradí!

Skvělé ingredience, sázíme na kvalitu a zdravější slazení
Jestli jsem si něčeho v této kuchařince všimla, tak to je báječná kombinace čerstvých kvalitních surovin - co nejlepší a co nejčerstvější, i co se týká třeba tvarohu, čerstvých sýrů nebo jogurtů, a slazení medem, sirupy a hnědým cukrem. Tím se neskutečně posiluje přirozená chuť použitých surovin a jídlo chutná prostě božsky!

Do téhle kuchařinky jsem se zamilovala!