Zdenulkaa Online Zdenulkaa komentáře u knih

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Přečetla jsem první knihu od této autorky jedním dechem. Velice čtivě psaná kniha. Těším se, až usednu s další.

23.10.2022 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Napínavá kniha až do konce. Všem milovníkům tohoto žánru dopočuji k přečtení

16.01.2018 5 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Velice dobře se mi kniha četla, mám ráda takové příběhy a závěr byl docela překvapivý. Doporučuji přečíst.

16.01.2018 5 z 5

Královna zločinu Královna zločinu Martina Cole

Napínavé čtení od začátku až do konce. Už mám nachystané volné pokračování "Špinavá hra"

28.12.2017 5 z 5

Velice silný příběh, jako ostatně všechny s touto tématikou. Doporučuji přečíst všem mladým dívkám a ženám, které koketují s myšlenkou provdat se do exotické země....

V Afghánistánu Bůh už jen pláče V Afghánistánu Bůh už jen pláče Síba Shakib

Velice silný příběh. Jsem ráda, že žiju v ČR.....

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Velice čtivá kniha - doporučuji

Tajemství porodních bab Tajemství porodních bab Sally Hepworth

Velice čtivá kniha. Včera jsem dočítala až přes půlnoc, abych už ji dočetla. Moc hezky rozepsané tři osudy žen - babičky,matky,dcery. Doporučuji všem

15.07.2017 5 z 5

Postel, hospoda, kostel Postel, hospoda, kostel Zbigniew Czendlik

Vřele doporučuji, pan Czendlik je moudrý člověk a umí zajímavě vyprávět.

10.03.2017 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Od této autorky jsem přečetla první knihu a musím říct, že mě nadchla. Zajímavý příběh, stupňující se napětí, jak to dopadne. Skvělá. Můžu jen doporučit a určitě budu číst další její knihy

25.02.2017 5 z 5

Ztracená Ztracená Anna Ekberg

Úžasná kniha, od které je těžko odejít. Čte se jedním dechem. Všem milovníkům napínavé četby vřele doporučuji.

13.02.2017 5 z 5

Můj život bez mříží Můj život bez mříží Jiří Kajínek

Na knihu jsem byla docela zvědavá. Musím říct, že mě docela překvapila. Při čtení o jeho dětství jsem tomu ani nemohla věřit, že vše, co píše, je pravdivé. Strašně hodný kluk, ve všem nejlepší, sportovec.... Jak je možné, že se z něj nakonec vyklubal zloděj? Přesto bych mu přála obnovení procesu a hlavně, aby vyhrál a dokázal svou nevinu. Moc v to ale nevěřím....
Udivil mě komentář níže od pobijecmucha. Cituji:
" Komu tato kniha připadá zajímavá, tak toho hořce lituji.
Hodnotit to nemůžu, protože knihu jsem nečetl. Měl jsem ji sice v ruce, prolistoval, ale k čtení jsem se nesnížil."
Jak může napsat, že lituje ty, pro které je kniha zajímavá, když se "nesnížil" k tomu, aby si ji přečetl?

28.01.2017 4 z 5

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

Velice napínavý román, nemohla jsem se od knihy odtrhnout, hlavně, když se blížil závěr. Překvapivé rozuzlení.....

28.01.2017 5 z 5

Zachránila mě slza Zachránila mě slza Angele Lieby

Velice čtivá kniha, silný příběh. Nemohla jsem se od čtení odpoutat. Všichni bychom si měli vážit svého zdraví, je to to nejdůležitější, co v životě máme. Materiální bohatství není nic.

17.01.2017 5 z 5

Safa Safa Waris Dirie

Skláním se před statečností Waris a obdivuji i malou Safu. Opět velmi poutavé čtení a když si uvědomím, že to není výplod fantazie, ale skutečnost, tak mě mrazí.

28.12.2016 5 z 5

Květ pouště Květ pouště Waris Dirie

Úžasná kniha. Jsem ráda, že jsem toto nemusela prožívat ani já, má dcera, ani moje vnučka.
Doporučuji k přečtení

28.12.2016 5 z 5

Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Sarah Forsyth

VELICE SILNÝ PŘÍBĚH. Po dočtení knihy jsem se tři dny neodhodlala začít číst jinou knihu. Dlouho jsem nad osudem Sarah přemýšlela. Vůbec si nedovedu představit, že se to ve skutečnosti opravdu stalo..................

16.12.2016 5 z 5

Mlčení Mlčení Diane Chamberlain

Dočetla jsem v noci - úžasná kniha. Velice dobře napsaná, žádná hluchá místa. Dávám plný počet *

04.12.2016 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Ze začátku jsem se ztrácela v postavách, než jsem se trochu zorientovala. Ale pak jsem knihu přečetla jedním dechem. Zajímavé příběhy tří žen společně propojené. Perfektní !

27.11.2016 4 z 5

Rodinné prokletí Rodinné prokletí Gina Mayer

Moc pěkná kniha, Při čtení vždy nové části jsem si musela ujasnit postavy kdo je kdo, ale byla napínavá až do konce.

20.11.2016 5 z 5