Ywonek Ywonek komentáře u knih

Dýchej za mě Dýchej za mě Eva Kollerová–Střihavková

Skvělá

20.03.2024 5 z 5

Všechno modré z nebe Všechno modré z nebe Mélissa da Costa

Neskutečně nádherná knížka , plná moudra a lásky.

04.03.2024 5 z 5

Už se těším na třetí dil

29.02.2024 5 z 5

Návrat domů Návrat domů Kate Morton

Nadherny pribeh.

12.11.2023 5 z 5

Jeřabinový dům Jeřabinový dům Marie Hajdová

Zrovna toto jsem potrebovala. Po tech tezkych tematech, neco oddychoveho, primo ze zivota.

25.09.2023 5 z 5

U severní zdi U severní zdi Petra Klabouchová

Myslim, ze vse tu bylo uz receno. Par knizek z teto doby uz jsem precetla, ale tato byla silena. Brecela jsem uz od zacatku. To snad ani neni mozne co muze clovek cloveku udelat. Ta krutost, lhostejnost. Obzvlast kdyz slo o mlade zeny, matky, deti....... A ti , kteri toto zlo pachali si dal zili spokojeny zivot. I kdyz tezko rict, jestli je svedomi nakonec nedohnalo.

19.09.2023 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Vubec nevim, proc jsem ji tak dlouho odkladala. Nadherna knizka.

24.08.2023 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Uz dlouho jsem u knizky tak nebrecela. Nadhera

01.08.2023 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

A me se to libilo moc. Bylo to ctive, napinave. Vraha jsem neodhalila hned a tim vic me to bavilo.

02.07.2023 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Kniha se mi moc libila, mela jsem ji prectenou za dva dny. Tema hrozne, ale zaobalene tak, ze se to dalo cist.

09.06.2023 5 z 5

Doupě Doupě Jakuba Katalpa (p)

Skvela kniha. Ale chtela jsem vedet co bude dal . Strasne to chci vedet.

29.05.2023 5 z 5

Shuggie Bain Shuggie Bain Douglas Stuart

Skvele i kdyz smutne.

23.05.2023 5 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Autorka opet nezklamala

07.05.2023 5 z 5

Emilka Emilka Ivana Fajnorová

Pekny pribeh. Neurazi , ale ke konci uz jsem se do cteni docela nutila.

03.03.2023 3 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Precteno jednim dechem. Skvela knizka.

29.01.2023 5 z 5

Stezka Českem Stezka Českem Martin Úbl

Naprosto uzasna kniha. Male povedomi jsem o teto Stezce mela, ale rozhodne jsem netusila v jake funguje mire. Mam chut sbalit si batoh a jit

02.01.2023 5 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Nadherna knizka na zaver roku. I pres svou tloustku se cetla velmi rychle a kdybych mohla dam ji 20 hvezdicek.

21.12.2022 5 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Tak toto byl mazec. Utla knizka a pritom tak velke sousto. Dej si poklidne plynul a najednou rana, kdy se mi regulerne rozbusilo srdce. Budu ji vstrebavat jeste hodne dlouho.

21.11.2022 5 z 5

Tak hodně štěstí Tak hodně štěstí Kristan Higgins

Zrovna jsem docetla tuto nadhernou a milou knizku, ktera pojednava predevsim o pratelstvi a prijeti sebe sama. Opravdu je vaha v dnesnim svete tolik dulezita? Jsou hubeni a stihli lide lepsi nez ti oplacani? Maji lepsi zivot, vic pratel?Rozhodne doporucuji. Budu na ni myslet hodne dlouho

13.11.2022 5 z 5

Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Štěpán Javůrek

Predchozi dve autorovy knihy me prilis neoslovily. Ale tato byla naprosto skvela. Clovek vi zase kousek z historie, ktera by se nemela zapominat.

01.11.2022 5 z 5