xxtom xxtom komentáře u knih

Na jeden nádech Na jeden nádech Adam Skolnick

Některé pasáže knihy jsou dost rozvleklé a po pravdě jsem měl problém ji dočíst.

19.03.2024 2 z 5

Mikulášovy průšvihy Mikulášovy průšvihy René Goscinny

Krátké příběhy o partě malých kluků doplněné naprosto úžasnými ilustracemi.

26.02.2024 4 z 5

Mikuláš a jeho přátelé Mikuláš a jeho přátelé René Goscinny

Krátké příběhy, úžasné ilustrace. Mikuláše mám rád.

19.02.2024 3 z 5

Ivan Mládek obrazem i slovem Ivan Mládek obrazem i slovem Ivan Mládek

Nečekal jsem, že se u knize o umění takhle pobavím. Pan Mládek je prostě bohém.

12.02.2024 5 z 5

Opět úžasná knížka, jak je u pana Moravce zvykem. Skvělé otázky, skvělé odpovědi a velmi zajímavý host.

25.01.2024 5 z 5

Tati, už tam budem? Tati, už tam budem? Vojtěch Bernatský

Pan Bernatský má skvělou rodinu, kterou miluje. Kniha je takovým deníkem zážitků a vtipných historek s dětmi.

04.01.2024 2 z 5

Tady všude byl Ladislav Smoljak Tady všude byl Ladislav Smoljak kolektiv autorů

Život pana Smoljaka psaný jeho rodinou, přáteli a známými.

01.01.2024 4 z 5

Perly v botě Perly v botě Jakub Kohák

Soubor fejetonů pana Koháka. Pohodové čtení.

19.12.2023 3 z 5

Baba Jaga Baba Jaga Jan Vojtko

První kniha ze série, co jsem četl. I bez předchozích souvislostí jsem se bavil. Začátek knihy opravdu parádní. Určitě stojí za přečtení a rád si přečtu i zbylé knihy od pana Vojtka.

24.11.2023 4 z 5

Nevrlý Ruda Nevrlý Ruda Suzanne Lang

Krásné ilustrace.

21.11.2023 4 z 5

Dvojtáta Dvojtáta Vojtěch Bernatský

Pana Bernatského mám moc rád. Kniha je takový rodinný deníček, ze kterého je vidět, že je opravdu šťastných otcem.

02.11.2023 3 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

První kniha od pana Hartla, která mě během čtení přestala bavit a dlouho trvalo, než jsem se k ní zase vrátil a dočetl. Předchozí byly lepší.

24.10.2023 3 z 5

Co Vy na to, pane Šmoldasi? 2 Co Vy na to, pane Šmoldasi? 2 Ivo Šmoldas

Humorná zamyšlení nad různorodými otázkami zpracovaná typickým stylem pane Šmoldase plná krásných hrátek s češtinou.

15.10.2023 3 z 5

Hezky kreslený příběh Emila Zátopka, příjemné počtení.

12.10.2023 5 z 5

Radomyšl Radomyšl Martin Levý

Historie obce Radomyšl se spoustou dat a dobových fotografií.

07.10.2023 4 z 5

Štěstí po česku Štěstí po česku Milan Tesař

Kniha příjemně krátkých, ale velmi výstižných vtipných zamyšlení nad námi, Čechy, a nad typickými českými vlastnostmi, umy a tradicemi.

24.09.2023 5 z 5

Proč spíme Proč spíme Matthew Walker

Moc zajímavé. Dozvěděl jsem se, co všechno dělám před a při spaní špatně a jaké to může mít následky.

05.09.2023 4 z 5

Listy Emilovi / Na fašírky mi nesiahaj Listy Emilovi / Na fašírky mi nesiahaj Milan Lasica

Úžasný relax a milý humor.

22.08.2023 5 z 5

Mravenci - život lesního společenství Mravenci - život lesního společenství Armin Schieb

Vizuálně opravdu moc hezky zpracované. Trochu škoda, že se autor i více nerozepsal.

07.07.2023 4 z 5

Mluví k vám kapitán Mluví k vám kapitán Martin Moravec

Parádní kniha. Opět zajímavé otázky se zajímavým člověkem. Určitě doporučuji nejen jako fanda letectví. Už teď se těším na další knihu od pana Moravce.

29.06.2023 5 z 5