vlcice326 vlcice326 komentáře u knih

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Hltala jsem každé slovo v knížce. Byla úžasná a takovou zápletku bych nikdy nečekala. Kniha mě zase přesvědčila o tom, že Colleen je prostě PANÍ SPISOVATELKA!

15.02.2022 5 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Hltala jsem každé slovo! Kdybych knížku nezačala číst včera pozdě večer, tak bych jí určitě přečetla na jeden zátah. Už se těšim na další! :)

18.03.2019 5 z 5

Sleduj mě Sleduj mě A. V. Geiger

Ze začátku mi to přišlo celkem jako nuda, říkala jsem si: ,,Ježiš, nějaká samozvaná autorka z Wattpadu napsala příběh a hned se taková blbost vydává jako knížka, ale to byl omyl!
Pak se knížka dost slušně rozjela. :)
Začalo se to zamotávat, ale na konci se to rozmotalo.
Ale na úplným konci se to zase zamotalo! Konec byl celkem děsivý :o . Jestli existuje druhý díl, tak se na něj těším. Tahle knížka fakt stojí za přečtení :)

28.02.2019 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Colleen prostě nikdy nezklame! :)

01.02.2019 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Nedočteno.
Ani na 200-té stránce jsem se nezačetla.
Film se mi strašně líbil, tak jsem myslela, že i kniha bude super (myslím, že to je jeden s mála filmů, který se mi líbil víc než knížka).
Myšlenku měla autorka dobrou, ale je to stráááášně zdlouhavý, až je to potom nudný. Myslím, že by se to v klídku dalo zkrátit na 250 stran a bylo by to čtivější.
Podle mě i to Stmívání bylo lepší.
Omlouvám se

31.01.2018 1 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Tak to bylo mega! Knížka mě zaujala i obalem i anotací. A nezklamala. Fakt až skoro do konce knížky jsem nevěděla, kdo to udělal. Doporučuju!
P.S. Fakt jsem fandila páru Nate a Bronwyn ♥

20.01.2018 5 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Knížku jsem koupila mamce k Vánocům, protože takový typ knížek čte. Přečetla jsem si popis knížky a tak jsem usoudila, že by to mohlo být dobrý. A bylo to víc než dobrý... Bylo to mega hustý!
Napínavý příběh proložený výslechama policistů... Fakt doporučuji! :)

26.12.2017 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Hned jsem se do knížky začetla. Knížka je spíš pro mladší holky (15 let). Jako dvacetileté mi přišli počínaní hlavní hrdinky trochu naivní, ale to k tomu věku prostě patří. I ty holčičí války jsou v tomhle věku normální :D .
Myslela jsem, že to skončí trochu jinak, ale pak jsem se dozvěděla, že jsou ještě další dvě pokračování, takže se zase vyprdnu na učení do školy a ,,převtělím se,, do 16-ti leté Lary Jean :D.
Peter mi na konci knížky přišel jako deb*l. Fandila jsem spíš Joshovi :) .
Myslela jsem, že budu jediná, komu vadila Margot, ale jak jsem pročítala komentáře, tam jsem ráda, že nejsem sama. Opravdu mě upřímně štvala - že všechno ví nejlíp a že se svět (a Josh) po jejím příjezdu bude točit jen okolo ní. :D Ještě, že u mě v rodině jsem já ta starší sestra :D.

Jinak hezká knížka, přečtená za jedno odpoledne s kočkou na klíně

01.12.2017 5 z 5

Zaujmula mě obálka knihy (no jo...Eiffelovka...).
Přečetla jsem knihu během jednoho odpoledne, četlo se to opravdu samo. Nevím, jestli francouzky jsou takové hysterky jako byla hlavní hrdinka, ale její chování se mi moc nelíbilo. Bylo mi jí ovšem líto, když jí rodiče říkali před odjezdem, že to v Irsku sama nezvládne a že nikdy ničeho sama nedosáhla.
Název knihy je stejný jako název kavárny hlavní hrdinky, ale kolek kavárny se děj moc netočí.
Závěrem... Knížka čtivá, z Edwarda se vyklubal celkem sympaťák. Konec by mohl být lepší.

07.11.2017 4 z 5

Z deníčku neobyčejné patnáctky Z deníčku neobyčejné patnáctky Sandra Lanczová

Knížka nebyla špatná :) byla zajímavá a měla jsem jí hned přečtenou. Jen ten konec... čekala jsem jinačí.
Jinak jsem si pak uvědomila, že Sandra Lanczová byla vlastně o tři roky napřed než Stephenia Meyer (napsala Stmívání). Kdyby se tahle knížka proslavila,měla by šťastný konec a byla by trochu víc obsáhlá, natočil by se film podle tohohle (a né podle Stmívání) :)

24.08.2017 4 z 5

Kód horečky Kód horečky James Dashner

(SPOILER) Panebože! To bylo úžasný! Hltala jsem každé slovo! :) Nešlo prostě přestat číst.
(Osahuje SPOILERY)

Thomas - bezva
Teresa - mrcha - nechápu jak celý tři díly Labyrintu mohla hrát, že jí taky vzali vzpomínky :o
Paigová - největší svině - nakazí kancléře erupcí (sice za účelem pokračovat v hledání léku), lže Thomasovi... strašná ženská.

Ale ta knížka mi dala odpovědi na úplně všechny otázky, které jsem při čtení labyrintu měla. Asi si ho přečtu znovu :D
Autor by mohl ještě napsat knihu, co se dělo po knížce Vražedná léčba.
Jinak paráda. Fakt neskutečná knížka :)

23.08.2017 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Viděla jsem seriál na HBO, ten byl fakt super. Tím pádem mě moc zajímala knížka, podle které se tento seriál natočil.
Knížka byla trošku okecávací, některé informace tam postavy opakovali několikrát (a myslím, že i zbytečně).
V knížce mě strašně štvala Madeline, ta její postava mi přišla hrozně otravná (oproti Reese Whiterspoon - ta to hrála superově a nevyzněla ta postava tak otravně. ;)
Jinak na konci se knížka rozjela :) Konec byl super, ale nebudu nic prozrazovat :)

20.08.2017 4 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Dle kého názoru je tento poslední díl nejslabší. Jensen mi přišel jako nudná postava, Pippa jakbysmet. Žádná pořádná zápletka, ani romantické mi to nepřišlo - protože Jensen byl sakra suchar (oproti Maxovi, Bennetovi atd. z předchozích dílu.
Těšila jsem se, ale jsem zkamaná. Nevím...

07.08.2017 2 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Knížka mě vtáhla hned první větou.
Na 77. straně jsem si uvědomila, že jsem tu knížku už četla v angličtině.
Většinou knížky dvakrát nečtu, ale Colleen Hoover je prostě nejlepší a její knížky bych mohla číst i třikrát a i napočtvrté by mě její příběhy, postavy a slovní obraty překvapovaly.
Perfektní ! :)
Škoda, že od Colleen není přeložených víc knížek.

03.08.2017 5 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Nevím proč se mi líbí knížky, kdy se hlavní hrdinka zamiluje do někoho, kdo by pro ní měl být zakázaný (v tomto případě nevlastní bratr).
Byla fakt skvělá :) ! Láska, špatný vztah s otcem, tajemství Tylera, nové kamarádky a vlastně i nový život, který si Eden ne/užívala.
Jediné, co se mi nelíbilo, bylo to, že Eden se opila, aby si tak trochu získala pozornost Tylera (asi jsem na tohle moc stará :D já bych si takhle o pozornost nikdy neříkala - ach ty puberťáci).
Omlouvám se za SPOILER !
Nepochopila jsem chování hrdinky na konci knihy. Chodí s Deanem, ale i tak se schází a líbá s Tylerem ! (budu se asi opakovat, ale - ach ty puberťáci) :D
Během jednoho večera a jednoho rána přečteno - velmi čtivá a pěkná knížka :)

02.08.2017 5 z 5

Dárce Dárce Lois Lowry

Pěkná knížka.
Na to, že se boom takových typů knížek (dystopické) rozjel až poslední dobou (Hunger Games, Divergence) a spisovatelka tuhle napsala už v roce 1993, tak si myslím, že knížka je nadčasová, tématem originální. Naopak od dnešních dystopických knížek se tato lišila tím, že v ní nikdo nebojuje, necítí, nemají možnost volby...
Jen by mě zajímalo, co se tedy stalo s Jonasem a Gabrielem...
Docela kraťoučká, ale fakt super knížka

05.04.2017 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Boží oddechová knížka. Vždy jsem se těšila, až přijdu z práce a mohla se do knížky začíst (bohužel mi to vydrželo dva dny, protože jsem jí četla dva dny). Byly tam i velmi vtipné chvíle, kdy jsem se opravdu v jednu z nich rozbrečela smíchy (SPOILER! Například když Logan nachytá Deana omylem s Allieiným vibrátorem). I ty komentáře Deana z hokejového prostředí byly super. Rozhodně jsem se při čtení nenudila. Ani moc popisování sexu nebylo - tak akorát ;)
Těšila jsem se a knížka (ani autorka) nezklamala.
Fakt parádní :)

15.02.2017 5 z 5

Pusheen: Já, košišta Pusheen: Já, košišta Claire Belton

Roztomilá knížka o roztomilý kočičce s roztomilými obrázky. Jelikož už jsem dospělá, tak na mě mamka koukala, co jsem si to koupila za knížku (pro děti) a ptala se mě, kolik mi je. Potom i ona našla v knížce zalíbení a smála se.
V obrázcích jsem poznala chování i mých koček. :) Miluju kočičky, tak jsem tu knížku prostě musela mít. :D

21.01.2017 5 z 5

Gabrielovo inferno Gabrielovo inferno Sylvain Reynard

Kniha mi vůbec nesedla - jak stylem psaní, tak ani postavami. Kniha byla zbytečně zdlouhavá a jelikož opravdu nejsem znalec Danta, tak jsem některé pasáže s úryvky (od Danta) moc nepochopila. Další díl číst nebudu.
Tím tedy nechci od knížky nikoho odrazovat :) zkuste to a uvidíte, ale za mě tahle knížka prostě ne.

08.01.2017

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Knížka mě vtáhla hned od prvních stránek a nepustila mě až do konce. Hrozně poutavá knížka. Po dočtení jsem začala přemýšlet, co by se stalo, kdyby taková pandemie vypukla doopravdy....pak jsem večer nemohla usnout a dokonce se mi o zombiecích už párkrát zdálo :D Jinak úžasná kniha - Jaime McGuire je fakt třída.

20.09.2016