ufounek173 ufounek173 komentáře u knih

Jak se zbavit Mstivý Soni Jak se zbavit Mstivý Soni Jiří Holub

krásná vtipná knížka pro děti

29.12.2018 5 z 5

Mořeplavec Mořeplavec Diana Gabaldon

Trošku je děj hodně zkombinovaný,takže se nedivím,že jej v seriálu pozměnili,ale jinak se dost drží předlohy,už se nemůžu dočkat 4série.Knížku jsem si objednala v knihovně,ale po 2měsících jsem byla stále 32v pořadí,tak jsem si ji radši koupila,teď čekám na Bubny podzimu,tam jsem v pořadí pátá.

01.09.2018 5 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Moc pěkný,ale ten konec,já osobně bych mu neodpustila,ale je jasné,že to nemohlo skončit hapyendem.Tak si zas musím počkat,děs,příště až budu chtít číst trilogii,tak si asi počkám,až ji autor dopíše,kdo má ty nervy to vydržet:)

14.06.2018 5 z 5

Vážka v jantaru Vážka v jantaru Diana Gabaldon

Jéžiš to je tak pěkný,že mi ani ta tloušťka nevadí, a to jsem to odtahala v kabelce a četla všude kde byla i malá chvilka.

08.06.2018 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Krásná knížka,nejdřív jsem zkoukla seriál a ten mě uchvátil,nemůžu se dočkat 4.série,ale i když jej natočili skvěle,museli něco zkrátit,předělat,takže kniha mi vše doplnila,ujasnila.Romantickým duším doporučuji,také doporučuji i ten seriál,Jamie je pěkný chlap a to zrzouny vůbec nemusím,to je snad první pěkně urostlý zrzounek.

08.06.2018 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

skvělý pohled z druhé strany

13.03.2018 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

mám ráda celou sérii

13.03.2018 5 z 5

Paní půlnoci Paní půlnoci Cassandra Clare (p)

Zbožňuji knihy od Judith,nemůžu se dočkat dalšího dílu,je to taková škoda,že netočí podle nich další filmy......

Koho krysák kousne Koho krysák kousne Lynne Jonell

velmi krásná kniha pro děti a hlavně pro ty,kteří milují hlodavce,musela jsem si ji půjčit znovu, a teď až ji budu číst,tak si to rovnou nahraji

13.02.2018 5 z 5

Bronzový klíč Bronzový klíč Holly Black

asi nejlepší díl,ale ten konec......

13.02.2018 5 z 5

Měděná rukavice Měděná rukavice Holly Black

jde to,kapku nepropracované situace

13.02.2018 4 z 5

Železná zkouška Železná zkouška Holly Black

četla jsem kvůli sérii Nástroje smrti,je to kapku jednodušší,ale dá se to

13.02.2018 4 z 5

Tak jsem přečetla všechny knihy od autora a Stařík je nejlepší,Zabiják není už tak vtipný a Analfabetka mě ke konci už nudila.

13.01.2018 4 z 5

Jedna + 1 Jedna + 1 Monika Peetz

vtipné,oddechové,konec nečekaný

13.01.2018 5 z 5

Dievča, ktoré si tu zanechal Dievča, ktoré si tu zanechal Jojo Moyes

Krásná kniha,dnes si jdu půjčit další,tato spisovatelka mě ještě nezklamala.

13.01.2018 5 z 5

Tak ze začátku mě to bavilo,ale ke konci už mě to tak nudilo,že jsem se přemlouvala k dočtení,proti staříkovi zklamání.

20.11.2017 4 z 5

Co by můj syn měl vědět o světě Co by můj syn měl vědět o světě Fredrik Backman

Tato knížka není moje parketa,zasmála jsem se jen dvakrát,když se přirovnali k transformerům a prupovídce,že se plive na ubrousek a ne na dítě.Ove a babička mě nadchli,Brit-Mary mi byla kapku protivná,ale chtěla jsem vědět,jak dopadla v životě. Tak snad další kniha.....

05.11.2017 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Anastazie0810-herečka podala výborný výkon,mám ji moc ráda,ale na detektivky se nedá jít po přečtení knihy-já jsem taky nejdřív četla a těšila se na film,ale už znáte vraha,tak tam chybí to překvapení,opačný postup je lepší,ve filmu není vše ani myšlenky postav.

18.10.2017 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Pěkná kniha,už třetí od této autorky a už sháním další.

18.10.2017 5 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame