Teraslík Teraslík komentáře u knih

Speciálové Speciálové Scott Westerfeld

Spoiler!
Je to skvělá knížka. Neměla jsem Zana ráda, ale v téhle knize mi nějak přirostl k srdci a když umřel byl to pro mě šok. Už dlouho jsem u knihy nebrečela, ale když umřel, tak jsem si pobrečela. Bylo to smutný. Skvělá kniha.

15.08.2015 5 z 5

Krásní Krásní Scott Westerfeld

Tenhle díl byl velice nabitý akcí, ale bylo to trochu předvídatelné a i ten konec jsem čekala. To mi vůbec nevadí a knihu jsem stejně s velkým nadšením rychle přečetla. Akorát jsem pořád čekala kdy se objeví David a když se objevil, tak najednou konec. Velice jsem si ho oblíbila a tak mě to trochu mrzelo. Zane mi nebyl vůbec sympatický. Celou knihu jsem si říkala ať vypadne, ale nestalo se. Ale i tak skvělá kniha. Nesympatický Zane mi jí naštěstí nezkazil a hodně se mi líbila. Doporučuji.

06.08.2015 5 z 5

Oškliví Oškliví Scott Westerfeld

Myslela jsem si, že to bude hrůza. Kniha nemá moc dobré hodnocení a tak jsem od ní ani moc nečekala. A navíc jsem si ji v knihovně vzala, protože jsem už nevěděla co si mám přečíst. Tak jsem ji vzala. A vůbec toho nelituju. Já moc knihy od mužů nečtu, ale tahle kniha je fakt skvělá. Ten konec byl fakt úžasnej. Nemůžu se dočkat až si půjčím další díl. Skvělý začátek série snad to bude čím dál lepší. A pochybuji, že tomu bude jinak. Doporučuji!

19.07.2015 5 z 5

Napálené Napálené Sara Shepard

Skvělá kniha nemůžu nic víc dodat.

15.07.2015 5 z 5

Posedlost Posedlost Lisa Jane Smith

Super kniha, ale já bych prostě chtěla aby byli Gabriel a Kait spolu, ale to se mi asi nesplní! Doporučuji.

23.06.2015 5 z 5

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Skvělá kniha. Jenom mi byl fakt nesympatický Rob. Nevím proč, ale prostě mi přijde hrozně namyšlený. A naopak mi hrozně moc sympatický přišel Gabriel. Kdyby tam byl víc, tak by ta kniha byla dokonalá. Strhující děj a bezchybný závěr. Doporučuji.

14.06.2015 5 z 5

Šibeniční vrch Šibeniční vrch Lois Duncan

Taková oddechovka, ale zábavná možná lepší než temnou chodbou. Doporučuji.

09.06.2015 5 z 5

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Na to jak je to krátká kniha, tak byla strašně napínavá! Zhltla jsem jí jedním dechem! A ten konec a pointa byli naprosto geniální! Určitě si od této autorky ještě něco přečtu! Doporučuji!

04.06.2015 5 z 5

Úžasné Úžasné Sara Shepard

Další skvělá, napínavá a hlavně čtivá kniha této skvělé série. Jako vždy mě totálně příjemně šokovala, ale už jsem to trošku čekala, ale to jen proto, protože tak skončí každá kniha téhle série. Ale nemyslím to zle. Mám ráda nekončící série a proto mám ráda i tuhle sérii. Prostě mi přirostla k srdci. Doporučuji.

20.04.2015 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Skvělá kniha. Hrozně se mi líbil konec. Jsem s ním spokojená. Škoda, že tahle kniha ukončuje sérii, ale alespoň je dokonalá. Doporučuji.

11.04.2015 5 z 5

Svět za světem Svět za světem Mary Poisson King

Tak tuhle knížku jsem začala číst asi před dvěma lety. Dočetla jsem se do půlky a přestala jsem. Nechápu jak jsem to mohla udělat. Teď když jsem ji začala číst znovu, tak jsem nemohla uvěřit jak jsem mohla odložit tak napínavou knihu. Přečetla jsem ji doslova jedním dechem. I když mě přišel konec trochu smutný, ale alespoň je to v rámci možností realistické. Doporučuji.

03.04.2015 5 z 5

Kruté Kruté Sara Shepard

Další skvělý díl skvělé série! Autorka má pořád skvělé nápady a příjemně šokuje. Zase spousta napětí a skvělé atmosféry. Úžasná kniha. Moc doporučuji!!!

22.03.2015 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Skvělá kniha. Nemám k ní co dodat. Doporučuji.

16.03.2015 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Tak tahle kniha se mě opravdu dotkla. Je úžasná. Dokonce jsem se při ní rozbrečela a to se mi moc často nestává. Konec je hrozně smutný, ale aspoň je to realistické a to se mi na tom líbí. Je to prostě nejvtipnější smutný příběh. Nejlepší kniha, kterou jsem přečetla a myslím, že navždy.

04.03.2015 5 z 5

Zmatené Zmatené Sara Shepard

Takže z Arii se nám vyklubal vrah. Nad troufalostí a nápady této autorky mi zůstává rozum stát, ale v dobrém. Nemůžu uvěřit, že to říkám, ale je to čím dál tím lepší série. Autorce snad nikdy nedojdou skvělé nápady. Alespoň v to doufám, protože tahle série je nejlepší jakou jsem kdy četla. Snad nikdy neskončí.

28.02.2015 5 z 5

Příběhy nešťastný lásky Příběhy nešťastný lásky Rachel Renée Russell

Je to skvělý jako vždycky, ale trochu předvídatelné.

15.02.2015 5 z 5

Hledané Hledané Sara Shepard

To bylo vážně hodně zamotané, ale já jsem to pochopila a je to úžasný. Napínavý děj plný zvratů. Snad nejlepší kniha ze série. Tedy prozatím. Já věřím, že ta pravá Ali je naživu. Skvělá kniha, doporučuji.

06.02.2015 5 z 5

Vykoupení Vykoupení Lisa Jane Smith

To si snad ze mě dělají srandu? To jako fakt? Po šestnácti dílech je všechny smažou? Ten konec byl dojemný, ale je to vážně divný. Když se na tu knihu podívám jednotlivě, tak byla celkem vtipná a líbila se mi. Když se na tu sérii podívám jako celek, tak tenhle konec byl na mě byl už moc. Ale přesto doporučuji.

03.02.2015 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Skvělý hororový příběh. Nádherná až děsivá kniha. Doporučuji.

01.02.2015 5 z 5

Návrat Návrat Lisa Jane Smith

Upřímně bez tohohle dílu bych se obešla. Byl podle mě moc nudný, ale konec je skvělý škoda, že taková není celá kniha.

19.01.2015 3 z 5