technolog technolog komentáře u knih

Metro 2034 Metro 2034 Dmitry Glukhovsky

Je to pro mne uplne novy nepoznany svet myslenek. Rad jsem si Metro precetl. Presto si myslim ze tyto knihy ksou urceny pro mensi hloubajici publikum nez jsem ja. :)

17.08.2023 3 z 5

Padlý anděl Padlý anděl Daniel Silva

Za me je to povedena kniha. Libi se mi jak nas pribeh vede knihou. Jen vidim ze kostra pribehu se stale opakuje.

21.03.2023

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Tezky pribeh plny napeti i kdyz nejde o detektivku. Na konci mi hodne vlhly oci.

12.12.2022 3 z 5

Portrét špionky Portrét špionky Daniel Silva

Velmi povedeny díl této série!

17.10.2022 5 z 5

Učebnicový případ Učebnicový případ Jeffery Deaver

Musim rici, ze me tato povidka moc nenadchla. Nic noveho, malo napeti a omezeny pribeh. Spis mi to prislo jako shrnuti toho co uz autor napsal. Presto dal budu cekat na novou knihu!

08.09.2022 2 z 5

Rembrandtovo poselství Rembrandtovo poselství Daniel Silva

Zacina se mi pribeh trosku opakovat i kdyz je velmi dobre napsany.

19.05.2022 4 z 5

Moc hezky napsany i kdyz smutny pribeh.

22.03.2022 5 z 5

Přeběhlík Přeběhlík Daniel Silva

Zatim nejdrsnejsi pribeh. Libi se mi, ze vzdy vse neskonci vesele. Presne to popisuje zivot.

11.01.2022 5 z 5

Argo Argo Matt Baglio

Silny pribeh. Musel jsem si zvyknout na jiny styl vypraveni pribehu, presto me kniha chytla.

23.12.2021 4 z 5

Tajná služba Tajná služba Daniel Silva

Musím říci, že tyto knihy se čtou jednim dechem. Není obtížné je brát za skutečnost.

08.04.2021 5 z 5

Anglický zabiják Anglický zabiják Daniel Silva

Kniha se moc dobre cte a jsem moc rad, ze je zde i misto pro emoce a ne jen drsne plneni ukolu.

13.01.2020 5 z 5

Dívka, která musí zemřít Dívka, která musí zemřít David Lagercrantz

Trosku zamotane, trosku porad stejne, ale cteni i tak dobre.

07.01.2020 4 z 5

Umění zabíjet Umění zabíjet Daniel Silva

Kniha se moc dobre cte, myslim ze dalsi dil si nenecham ujit. Uvital bych jeste vetsi cast realneho deni nez zamilovany roman. Presto palec nahoru.

10.12.2019 5 z 5

Ranhojič Ranhojič Noah Gordon

Nemuzu se zbavit pocitu, ze tato kniha byla jeste lepe napsana nez slavny Egypťan Sinuhet. Je mi az lito, ze neni napsano vice. Napriklad zpatecni cesta, nebo dalsi zivot. Bavilo me cist tyto radky. Je v nich videt jak je lidstvo slabe duchem a jak malo toho porad vime.

26.11.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Asi bych nemel takove veci cist, vzdy me to zasahne a musim premyslet zda vedu takovy zivot aby to stalo za to. Nadruhou stranu prave takove knihy z nas delaji lidi a ne stroje. Knizka je moc krasne napsana se silnym pribehem. Precteno jednim dechem.

13.11.2019 5 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Pribeh byl vyborny....cteni plynule a rychle. Trosku me mrzi, ze nevim jak hlavni hrdinka skoncila, nadruhou stranu to otevira prostor pro nasi fantazii.

26.03.2019 4 z 5

Sběratel polibků Sběratel polibků James Patterson

Kniha nebyla spatna, ale film mi prisel tentokrát lepsi.

21.01.2019 3 z 5

Byla jsem otrokyní Byla jsem otrokyní Mende Nazer

Uz nevim jdo z vas mi tu knihu doporucil, ale docela me zasahla. Nasili na detech je podle me to nejhorsi s cim se muze clovek setkat. Presahuje to muj ramec chapani.

05.01.2019 4 z 5

Život po životě Život po životě Raymond A. Moody

I kdyz si myslim ze zivot po zivote existuje, cteni nebylo uplne plynule. Kniha me az tak nenadchla i kdyz s obsahem souhlasim.

30.12.2018 2 z 5

Jaký je život po životě Jaký je život po životě Eben Alexander