sun.from.ibiza sun.from.ibiza komentáře u knih

Pod hladinou Pod hladinou Darcy Coates

Jsem moc ráda, že jsem se byla potápět před touto knihou. Nejsem si zcela jistá, jestli bych to po přečtení zvládla s takovým klidem. Za mě asi nejlepší kniha, kterou jsem od Darcy četla.

04.02.2024 4 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

S čistým svědomím dávám plný počet hvězd. Dlouho jsem si žádnou knihu tak moc neužila a nebýt pozdě večer, pustím se hned do dalšího dílu. Autora rovnou řadím mezi oblíbené.
Tilly je úžasná a moc mě bavila a Washington je prostě správňák, to jak vždy potrestal každou nespravedlnost se mi líbilo. Je to můj nový hrdina.

28.12.2023 5 z 5

Smrtící samota Smrtící samota Lisa Gardner

Kniha mě bavila. Na můj vkus trochu pomalý rozjezd, ale potom to už stálo za to. Finále bylo nabité akcí a také velmi překvapivé. Už jsem od Lisy četla lepší knihy, ale nebylo to žádné zklamání.

Spoiler

Catherine byla velmi inteligentní, proto mě zklamalo, že si doma nechala zbraň, ze které vystřelila. Jasně, nebyl to dostatečný důkaz, aby jí mohli zavřít, ale spostu pochyb to jistě vyvolává.

26.12.2023 4 z 5

Za to mi zaplatíš Za to mi zaplatíš Teresa Driscoll

Bestseller to určitě nebyl, ale ani nejsem úplně zklamaná. Pachatel mě překvapil a to mě potěšilo.
Po dotčení ve mě stále rezonuje úryvek z knihy “Dobrá zpráva byla, že většina stalkerů nejsou vrazi. Špatná zpráva ovšem byla, že řada vrahů začíná pronásledováním.

07.12.2023 3 z 5

Strach Strach C. L. Taylor

Bylo to lehce přitažené za vlasy, ale přivřu oči, protože jsem se skvěle bavila. Mám hrůzu z toho, že prasata, jako byl Mike, doopravdy existují a doufám, že se s někým takovým jednou nepotká moje dítě.

28.11.2023 4 z 5

Zběsilost Zběsilost Karin Slaughter

Jestli to bylo trochu předvídatelné? Bylo. Vůbec mi to ale nevadilo. Kniha se četla sama a byla to pro mě taková večerní jednohubka. Během čtení jsem měla pocit jakési povědomosti. A potom jsem si na konci přečetla, že tato autorka napsala Tryptych. A jsme doma. Skvělá kniha, o chlup lepší. Jde znát, že už byla autorka více vypsaná.

27.11.2023 4 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Nejvíce sympatická postava z celé knihy byl Shack.. no dobře, jeho páníček taky nebyl špatný, ale to, jak případ vyšetřoval na mě působilo zvláštně. Jakoby to vlastně ani nebyl vyšetřovatel.
Vrah byl skvělý, moc se mi “líbilo, jakým způsobem vraždy prováděl.
Frankie mě příliš nebavila, přistihla jsem se, že sem tam pár vět přeskočím, abych se dostala k další části.

SPOILER

Na sestře a manželovi mi celou dobu něco nesedělo, dokonce jsem chvíli zvažovala, jestli vrahem není jeden z nich. Vlastně jsem měla pravdu, ale ne tak, jak jsem si představovala.

KONEC SPOILERU

Váhala jsem, zda dát tři, nebo čtyři hvězdy a nakonec jsem se přiklonila k té vyšší, konec gradoval a bylo to zábavné.

08.10.2023 4 z 5

Alex Alex Pierre Lemaitre

Výborná kniha. Původně jsem to viděla na čtyři hvězdy, ale výslechy na konci knihy se mnou poradně zamávaly a já musím přidat i pátou.
Velmi jsem si užila část, ve které jsou krysy, v tu chvíli jsem zrovna byla velkou fanynkou hlavní hrdinky.

29.09.2023 5 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Odpolední jednohubka. Neurazí, ani nenadchne.
Ella mi lezla na nervy, její chování mi nedávalo smysl.
Příběh se jinak četl velmi dobře a konec mě překvapil, což hodnotím pozitivně.

28.09.2023 3 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Některé knihy od Chrise jsou o maličko horší, některé o maličko lepší. Všechny jsou ale skvělé a vždy se nemohu od čtení odtrhnout. Knihu jsem začala číst včera večer a hned po první vraždě jsem raději běžela zkontrolovat, jestli mám zamčeno. :)

Velmi se těším na další díl.

24.09.2023 5 z 5

Hříšná touha Hříšná touha Lenka Lanczová

Chtěla jsem si zavzpomínat na své mládí a koho jiného si přečíst, než Lenku Lanczovou. Do čtení jsem se musela trochu nutit, ale špatné to nebylo. Jenže ten konec! Inu, měla jsem si asi spíše uchovat hezké vzpomínky, než si to takto kazit.

30.08.2023

Čekání Čekání Blake Pierce

(SPOILER) Na to, jak je hlavní hrdinka inteligentní, dělá monstrózní chyby. Nezlobte se na mě, ale jít čekat na vraha sama? To jsem se chytala za hlavu. Chování Crivara mě také dostávalo často do kolen, mnohem raději jsem ho měla v prvním díle. A to ani nemluvím o Ryanovi. I přesto mě ale kniha bavila a dám šanci dalšímu dílu.

04.04.2023 3 z 5

Amélie a tma Amélie a tma Petra Neomillnerová

Krásný, milý, ale také temný příběh. Jako dítě bych tuto knihu zbožňovala. Poslouchala jsem knihu jako audio a byla krásně namluvená. Určitě si přečtu i další díly.

23.06.2022 5 z 5

Na kolenou Na kolenou Meredith Wild

Začátek mě měl varovat. Ale nakonec jsem knihu dočetla, což nedalo tolik práce, protože jsem přeskakovala mnoho stránek (převážně ty erotické, na můj vkus tam toho bylo až až). Od autorky si pravděpodobně další knihu nepřečtu.

15.06.2022 2 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Začátek mě moc bavil, postupem času je to ale čím dál více přitažené za vlasy. Kniha se čte ale velmi dobře, je to takový lepší průměr. Je to škoda, spousta nevyužitého potenciálu.

10.02.2022 3 z 5

Lockdown Lockdown Alexander Gordon Smith

Chvíli jsem si myslela, že čtu novou knihu od Pattersona. :)
Četlo se to dobře, děj odsýpá a pořád se něco děje. Váhala jsem mezi 3* a 4*, pocitově je to někde mezi. Další díl si určitě nenechám ujít a doufám, že nebudu zklamaná.
SPOILER!
Dost se těším na setkání s Donovanem.

13.09.2021 4 z 5

Vládci popela Vládci popela Scott Reintgen

Nyxia mi byla mnohokrát doporučována a já se k ní ne a ne dostat. Do ruky asi mi ale dostali Vládci popela, kteří byli skvělý, těším se na další díly. Nejvíc jsem si oblíbila Adriana a jsem zvědavá, v jakém budou postavení, až se znovu potkají s Pippou. A teď se jdu během čekání vrhnout na Nyxii, věřím, že budu spokojená a zařadím si autora mezi oblíbence.

13.09.2021 4 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Nevím, jestli jsem zrovna neměla náladu, ale vůbec to hodnocení zde nechápu. Celé mi to přišlo takové ... plytké. Škoda, že se celý děj neodehrával přímo v klubu, věřím, že by to bylo o mnoho zajímavější.

13.09.2021 2 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Ale jo, kniha se mi líbila, ostatně jako skoro všechny od Mony. Nicméně mi přišla oproti jiným trochu slabší a postavy mi k srdci moc nepřirostli. Ale čtení je to příjemné, především třeba na dovolenou.

13.09.2021 3 z 5

Křivé obvinění Křivé obvinění Maya Banks