stavinohova stavinohova komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Za mne doporučuji přečíst!!!!

15.07.2023 5 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

Za mne, mohu tuto knihu vřele doporučit! Krásný příběh a uvědomění, jaké to může být při útěku z rodné země kvůli záchraně vlastního života a života dítěte. Soused proti sousedovi - občanská válka.

15.07.2023 5 z 5

Italské jednohubky Italské jednohubky Marta Kučíková

Za mne ideální kniha pro vytvoření vnitřní pohody. Na dovolenou, jen tak k odlehčení žánru

07.07.2023 5 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Oddychově napsané…. Moc se mi líbila

18.07.2022 5 z 5

Italské trojhubky Italské trojhubky Marta Kučíková

Měla jsem knihu jako audio v autě a naprosto skvělá.

18.07.2022 5 z 5

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

Poslouchala jsem jako audioknihu, načetl O.Brousek, a opravdu jsem se velmi bavila ;)))) a vtip a moudro “kousek po kousku…” si odnasim a budu pouzivat v beznem zivote ;)

13.05.2022 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Knihu jsem preposlouchala jako audioknihu v podani Vilmy Cibulkove, a jsem nadsena. Knihu mam i v tistene podobe a urcite si ji necham, a ctenou interpretaci mohu vrele doporucit. Plne sedi komentar meho muze: “knihu mu muze nacit kdejaka herecka, ale tohle je Vilma!!!”

17.02.2022 5 z 5

Běž a nepřestávej! Evangelium pohybu Běž a nepřestávej! Evangelium pohybu Miloš Škorpil

Velmi motivacni

07.09.2020 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Prekrasny pribeh, kratky ale moc hezky, kniha zustava doma :)

19.01.2020 5 z 5

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Měla jsem v autě jako audioknihu a velmi jsem se bavila.

15.01.2020 5 z 5

Dokonalá přítelkyně Dokonalá přítelkyně Karen Hamilton

Zvláštní příběh, pohádka, napsáno cvokem ;)

15.01.2020 2 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Byl to zajimavy pribeh.... vlastne se mi kniha libila tim ze byla trochu jina ;)

03.11.2019 5 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Mela jsme knihu jako audio, vyborna, ale konec me zklamal, asi kvuli toho ze jsem nemela stesti na dve detektivky se stejnym vrahem...

18.09.2019 5 z 5

Ta zrzavá Ta zrzavá Sára Saudková

Tak jsem to vzdala po 40ti strankach knizky.... tohle me fakt nebavilo, nezazivne, nijake..

14.08.2019 odpad!

Říkají mi Lars Říkají mi Lars Daniel Gris

Velmi dobre se cte... ale uplny konec je co???

06.08.2019 5 z 5

Koho miluješ Koho miluješ Jennifer Weiner

Nadherna knizka, pribeh, krasne se cte. Nechavam si jen nektere knihy, a tahle mezi ne patri.

28.07.2019 5 z 5

Můj život: Od kolébky ke slávě Můj život: Od kolébky ke slávě Jan Palička

Za me jako audiokniha na1*. Super se to posloucha. Myslim motivacne i pro deti a sport. Ja naprosty neznalec fotbalu jsem se bavila vyborne, a pro toho kdo fotbalu trochu rozumi to muze byt dobra kniha....

26.07.2019 5 z 5

Krev prvorozených Krev prvorozených Juraj Červenák

Mela jsem knihu jako audio v aute, a za mne teda super super super!!!!

13.07.2019 5 z 5

Zdravím tě, temnoto Zdravím tě, temnoto Sandra Brown

Kniha mela v posledni casti super spad ;) me se libila ;)

13.07.2019 5 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Tuto knihu jsem mela jako audioknihu do auta. Pribeh me ze zacatku desil, co to jako ma byt? Psychoanalyza psychotika? Al casem sympatie k Eleanor i s Reymondovi a vsem okolo.... jeste ze mamka uz neni ;))))

29.05.2019 4 z 5