Sarance Sarance komentáře u knih

Dceřina kletba Dceřina kletba Tereza Bartošová

Za mě výborná detektivka, bavila mě, celou dobu nevíte na čem jste.

14.02.2024 5 z 5

Dokonalé propojení Dokonalé propojení Jana Jánská

Na můj vkus hodně nereálné a přes míru zamotané.

29.12.2023 2 z 5

Vozík a vězení je pro každého Vozík a vězení je pro každého Radka Zaciosová

Těžko se mně to četlo, není to tak dávno, kdy jsem prožívala něco podobného, číst to bez zkušenosti, tak možná nevěřím, jak je to pravdivé.

26.12.2023 5 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Pro mě snad jedna z nejlepších autorčiných knih, četla se velmi dobře, propojení doby před a nyní překvapivé, doporučuji.

20.08.2020 5 z 5

Skryté okno Skryté okno Rachel Abbott

Ten konec mě dostal

19.04.2020 5 z 5

Tlustá tak akorát Tlustá tak akorát Michala Jendruchová

Název mě odrazoval, ale naštěstí jsem se přesto do knihy pustila a díky bohu. Milé zastavení v dnešní uspěchané době.

30.10.2019 5 z 5

Slepá bába Slepá bába Jarmila Pospíšilová

Kniha se četla dobře, ale celou dobu mě strašně tušili ve čtení to, jak je jako detektivka strašně předvídatelná. Stále jsem doufala, že pachatel nakonec bude někdo jiný, bohužel. Proto jen tři hvězdičky.

25.08.2019 2 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Neměla jsem do ní vůbec chuť, ale nakonec jsem se začetla a hodně mě překvapila, velice čtivá.

08.08.2019

V hlavní roli vražda V hlavní roli vražda Jana Semschová

Moc hezky se četla, rozhodně nebyla rozvláčná ani předvídatelná a k tomu ta Šumava, dávám plný počet bodů a doufám, že autorka bude pokračovat.

03.08.2019 5 z 5

Hodná dcera Hodná dcera Karin Slaughter

Velmi stručně, nelíbila se mně.

01.08.2018 odpad!

Princezna v utajení Princezna v utajení Connie Glynn

Kniha pro náctileté, ale já si ji užila, romantika, slaďárna, ale někdy je to třeba.

24.07.2018 4 z 5

To mi zaplatíš To mi zaplatíš Lisa Jackson

První knížka od autorky, která se mně opravdu nelíbila. Možná zajímavý konec, ale musíte se k němu propracovat zmateným dějem, polovinu knihy jsem tápala kdo je kdo. Za mě tedy opravdu ne.

22.07.2018 1 z 5

Chlapec v lese Chlapec v lese Carter Wilson

Knihu jsem dočetla, ale s premáháním, nelíbila se mně. Myslím, že ještě dlouho mně budou pronásledovat morbidní představy.

30.01.2018 2 z 5

Hříšnice Hříšnice Petra Hammesfahr

Dočetla jsem, abych zjistila rozuzlení, ale jinak mě kniha nezaujala. Místy až chaoticke vyprávění, prakticky nereálné, nezajímavé.

24.02.2017 2 z 5

Rybí krev Rybí krev Jiří Hájíček

Moc se mně do čtení této knihy nechtělo, není to zrovna téma co by mě nějak extra zaujalo, ale kniha překvapila, nemohla jsem se odtrhnout, brilantně napsané. Dávám plný počet a doporučuji.

28.08.2016 5 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Dobrá kniha, bavila, ale konec mě zklamal, hodně předvídatelný což nevylučuje, že jsem si její čtení užila.

21.08.2016 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Jedna z nejlepších knih.

10.03.2016 5 z 5

Hrob třinácté panny Hrob třinácté panny Naďa Horáková

Dala jsem na doporučení a neprohloupila. Přečteno jedním dechem, chytrá zápletka, celou knihu jsem netušila konec a i na tom konci mě dokázala hlavni postava překvapit. Pokud máte rádi české detektivky tak doporučuji k přečtení.

01.03.2016 5 z 5

Jen dnešní noc Jen dnešní noc Kateřina Chyle

Těžká romantika, pohádka, ale konec mě dostal. Taky bych brala pokračování.

05.02.2016

Pod kůží Pod kůží Sabine Durrant

Zajimavá, konec nečekaný, i když možná předvídatelný, každopádně doporučuji přečíst. Hrdinka k politování, člověk se vžije do její kůže, a na konci zůstane zírat.

05.12.2015 4 z 5