sabca sabca komentáře u knih

Nech mě lhát Nech mě lhát Clare Mackintosh

Kniha neměla chybu. Napínavá a do poslední chvíle nevíte jak vše dopadne. Určitě doporučuji k přečtení.

11.04.2021 5 z 5

Pekárna s vůní skořice Pekárna s vůní skořice Ruth Kvarnström-Jones

Velmi příjemná rodinná sága která se čte sama. lovisa, která chce pokračovat v rodinné tradici má problémy, které se snaží postupně překonávat. Doporučuji

04.04.2021 4 z 5

Udělala jsem chybu Udělala jsem chybu Paula Daly

Zajímavým způsobem získala osamělá matka peníze když její podnikání zkrachovala a málem na to doplatila. Trochu kriminálka, trochu román pro ženy se četl dobře a za sebe doporučuji.

26.03.2021 4 z 5

Dotek vraha Dotek vraha Jitka Ludvíková

Pěkná detektivka od české autorky. Těch není nikdy dost.

25.03.2021 4 z 5

Cizí ložnice Cizí ložnice Katarína Gillerová

Od knihy jsem čekala více. Ale i tak se příběh Radky, která vyrůstala od malička bez matky četl dobře. Kdo má rád knihy této autorky tak můžu doporučit.

25.03.2021 4 z 5

Pod dohledem Pod dohledem Lisa Jewell

Byl to pěkný a zajímavý psychologický román, který nakonec skončil úplně jinak než si představujeme. Kniha se čte dobře a doporučuji k přečtení.

19.03.2021 4 z 5

V nemilosti V nemilosti Danielle Steel

Přesně to co jsem od této spisovatelky čekala se mi dostalo. Sydney zažívala život jako na houpačce. Jednou nahoře a potom zase dole. Kdo si chce u knihy odpočinout tomu doporučuji

11.03.2021 4 z 5

Julinčina pekárna Julinčina pekárna Táňa Keleová-Vasilková

Oproti jiným knihám této spisovatelky jsem musela jednu hvězdičku ubrat. Ale i tak doporučuji

07.03.2021 4 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Kniha zase napínavá, plná děje a akčních scén. Doporučuji

07.03.2021 4 z 5

Sestřičky a jejich tajná přání Sestřičky a jejich tajná přání Donna Douglas

Tak ani tento díl nezklamal. Příběhy sestřiček z nemocnice Nightingale jsou stále zajímavější. Blíží se začátek světové války. Rozuzlení se dozvíme až v dalším díle Sestřičky a zuřící válku a už se moc těším. Tuto serii doporučuji k přečtení. Určitě stojí za to

01.03.2021 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Příběh Levie a Adama se moc hezky četl už jenom že se kapitoly střídaly nejdříve z pohledu Livie potom Adama. Než jsem se nadála byl konec. Přiklání se ke komentáři od Šánky a souhlasím se vším co napsala. Nejedná se o thriller, ale psychologický román pro ženy a můžu doporučit

23.02.2021

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Tak příběh Livie a Adama se mi moc líbil. Kapitoly se střídali nejdříve z pohledu Livie potom Adama, takže než jsem se nadála byl konec. Ve všem se shoduji s komentářem od Šánky. Nejedná se thriller, ale psychologický román pro ženy jenom doporučit.

23.02.2021

Život jako hobby Život jako hobby Marcela Mlynářová

Tak knížka mě moc pobavila. Vzhledem k tomu, že jsem sama byla v době rekreací ROH v Tatrách v rekreačním středisku Morava, tak jsem si to užila a kdybych byla trochu mladší, ráda bych na takovou retro rekreaci jela. Ještě je mi sympatické, že spisovatelka má chatu blízko Šluknova, kde jsem prožila dětství. A příběh s umírající maminkou to bohužel k životu patří. Doporučuji

20.02.2021 4 z 5

Všechno nejlepší, Anno Všechno nejlepší, Anno Petra Jirglová

Tak tato kniha mě dostala. Anna i když nebyla úplně ideální se mi dostala pod kůži a moc jsem jí fandila. Kniha byla napsaná velmi vtipně a docela jsem se někdy i zasmála nahlas. Doporučuji

19.02.2021 5 z 5

Korálky z klokočí Korálky z klokočí Naďa Horáková

Ani jsem nečekala, že kniha se mi hodí do plnění čtenářské výzvy. Je to příběh z vesnice. Eliška přesto, že bydlí v Brně tráví čas ve vesnici Klokočí, kde pracuje v uspořádání obecného archivu a přitom pátrá po tajemství své rodiny. Částečně jde i o detektivní román. Doporučuji

15.02.2021 5 z 5

Souhlasím s níže napsaným komentářem od "alnahu". První kniha této kterou jsem přečetla a moc se mi líbila. Krásně napsáno a Alžbětu i Ninu jsem si zamilovala. Určitě se přečtu i další knihy. Doporučuji

15.02.2021 5 z 5

Zdání a manžel vždycky klamou Zdání a manžel vždycky klamou Alena Jakoubková

Tak tady musím 1 hvězdičku ubrat. Kniha byla moc pěkná, Stella mi byla sympatická, ale vadilo mi že spisovatelka používala po dokončení věty ..ach jo. Jinak můžu knihu doporučit.

08.02.2021 4 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Tak, že to bude kniha na 5 hvězdiček jsem nečekala. Velice čtivé a napínavé. Hlavně překvapivý konec. Doporučuji

08.02.2021 5 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Kniha nebyla špatná, ale trochu překonbinovaná. Ale i tak jsem četla s napětím a knihu jsem měla přečtenou za 2 dny. Pokud chce Weaver psát další knihu v této serii musím být David Raker nesmrtelný.

01.02.2021 4 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Tak téhle knize nemohu dát méně jak 5 hvězdiček. O židech a koncentračních táborech jsem přečetla již hodně knih, ale tahle byla za mě nejlepší. Stručná, věcná a nabitá dějem. To co zažila Zuzana ve svém zatím krátkém životě by někomu stačilo na celý život. Knihu doporučuji

31.01.2021 5 z 5