Rose18 Rose18 komentáře u knih

Konečná volba Konečná volba C. C. Hunter (p)

Spíše 3 a půl hvězdičky. :-) Bylo to moc fajn čtení a upřímně řečeno... tahle série mi bude opravdu chybět.

11.10.2014 3 z 5

Archiv Archiv Victoria Schwab

Začátek byl utahaný, ale ten konec stál opravdu za to! Jsem zvědavá na druhý díl!

21.09.2014 3 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Úžasné. Ten konec mě odrovnal. Nedokážu teď nic dělat. Kniha to byla moc pěkná i přesto, že měla spoustu chyb. Silný příběh.

19.06.2014 4 z 5

Pád andělů Pád andělů Susan Ee

Potřebuji druhý díl. Hned!

25.05.2014 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Bylo to dobré čtení, velmi jsem si oblíbila autorčin styl psaní. Z psychologického hlediska byla kniha geniálně propracovaná, ale příběh trochu pokulhával. Zmizelá byla předvídatelná, téměř nic mě nepřekvapilo. Ale i tak doporučuji - věřím, že si kniha našla/najde své oblíbence.

08.04.2014 3 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Krásná, oddechová a místy dojemná kniha napsaná velmi uklidňujícím stylem psaní.

06.03.2014 3 z 5

Ukolébavka Ukolébavka Sarah Dessen

Zklamání!

29.10.2013 2 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Kniha mě mírně zklamala, ale Warner byl super!

05.10.2013 4 z 5

Požíračka mrtvol a jiné příšerné historky Požíračka mrtvol a jiné příšerné historky Ulf Palmenfelt

Moc pěkná knížečka s hororovými příběhy. Člověk se u toho zasměje a občas ho i mrazí v zádech.

Zombie blondýny Zombie blondýny James Brian

Kniha se mi moc líbila. A páni, ten konec!

Rebelky Rebelky Sarah Mlynowski

Bylo to celkem příjemné a oddechové čtivo. :)

28.09.2013 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Nepochopím, nikdy nepochopím, jak se tato kniha mohla stát světovým bestsellerem.

28.09.2013 3 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Závěrečný díl série Hunger games! To by mělo být skvělé, že? Ano, skvělé to bylo, ale s několika věcmi jsem celkem nespokojená. Například konec knihy, který byl do jisté míry podle mých představ, ale autorka ho hrozně ufikla.

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Tento druhý díl slavné série Hunger games mě mírně zklamal. Bohužel. Čekala jsem něco jiného. Ale i tak musím říct, že se mi kniha moc líbila. :)

28.09.2013 4 z 5

Proměněna za soumraku Proměněna za soumraku C. C. Hunter (p)

Třetí díl série Údolí stínů byl trochu slabší než ten předešlý. Několik věcí se už začíná celkem vyjasňovat, ale vsadím se, že celou pravdu odhalíme až v posledním díle této série.

28.09.2013 3 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Velmi povedená dystopie, která umí zaujmout. Líbí se mi svět, který Veronica Roth vytvořila.

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Tahle kniha dokáže svou obálkou zaujmout hned na první pohled. Svou anotací ale zaujme mnohem víc. I já propadla kouzlu této knihy a musela se do ní pustit.
Kniha je skvěle napsaná. Styl psaní spisovatelky Tahereh Mafi je originální, neotřepaný a já si ho velmi oblíbila. Námět knihy je taktéž báječný.

Legenda Legenda Marie Lu

Další povedená (a velmi akční) dystopie, kterou jsem přečetla. Styl psaní autorky Marie Lu je báječný - vsadím se, že sedne skoro každému.

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Od knihy jsem toho čekala celkem hodně. Zklamala mě.

14.08.2013 2 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Je to báječná kniha. Vážně. Ten konec mě dostal. Naprosto.

09.08.2013 5 z 5