Rochelka Rochelka komentáře u knih

Numerologie pro každého: Objevte svoji budoucnost, životní cíl i osud z data narození a jména Numerologie pro každého: Objevte svoji budoucnost, životní cíl i osud z data narození a jména Michelle Buchanan

Hezky napsaný průvodce numerologii.

Čakry pro každého Čakry pro každého Anodea Judith

Dobře napsaný průvodce pro začátečníky. Hezky jsou věci zde vysvětleny.

Umění žít pozitivně Umění žít pozitivně Andy Cope

Humorné a zároveň poučná. Boží kombinace.

Buď v harmonii se svými hormony Buď v harmonii se svými hormony Lenka Sobková

Kniha mi velmi pomohla se dozvědět o hormonech a zamyslet se nad sebou.

05.01.2023 5 z 5

Vesmírné zákony - Klíč ke šťastnému životu Vesmírné zákony - Klíč ke šťastnému životu Diana Cooper

Skvělá kniha pro zlepšení života a uvědomění, jak kolem nás ten Vesmír funguje.

05.01.2023 5 z 5

Neznámá moc Luny: Vliv cyklu Měsíce na lidské zdraví Neznámá moc Luny: Vliv cyklu Měsíce na lidské zdraví Johanna Paungger

Zajímavé, co všechno s měsícem souvisí a co můžeme ve svém životě společně s ním zlepšovat.

05.01.2023 3 z 5

Průvodce pro vysoce citlivé lidi - Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život Průvodce pro vysoce citlivé lidi - Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život Judith Orloff

Kniha mi velice pomohla v životě.

Jasným plamenem Jasným plamenem Patricia Briggs

Další úžasné pokračování.

Válka s Mloky Válka s Mloky Karel Čapek

Kniha ze začátku byla tak trošku nezajímavá, ale po pár stránkách dál se to už čte samo a nejde se od příběhu odtrhnout.

04.08.2020 5 z 5

Poezii nemusím, ale tohle dílo mě dostalo samo o sobě.

Andělské rady pro šťastný život Andělské rady pro šťastný život Doreen Virtue

Rady pro každou oblast života a nádherně srozumitelně napsané. Co víc si můžeme od této úžasné autorky přát.

04.08.2020 5 z 5

Cesty duše v číslech a znameních Cesty duše v číslech a znameních Ester Davidová

Krásná kniha u které jsem nemohla uvěřit vlastním očím.

04.08.2020 5 z 5

AURY a jak jim rozumět - Vnímání energetických polí AURY a jak jim rozumět - Vnímání energetických polí Cassandra Eason

Velmi je zde srozumitelně popsané jak jednotlivé aury samotné tak jejich barvy a doplňující věci týkající se aury, doplňující obrázky jsou krásné. Pro začátečníka, který se zajímá o aury jako stvořené.

Umění prostého života Umění prostého života Shunmyo Masuno

Jedna stránka je jeden tip pro zlepšení si dne a celého života. Jsou to opravdu jednoduché věci, mezi kterými si vybere každý tu svou.

Láska k nedokonalým věcem Láska k nedokonalým věcem Haemin Sunim

Kniha mi pomohla pochopit, že i malá nedokonalost je přece ta nejhezčí věc na světě za kterou můžeme být rádi.

1000 japonských slovíček 1000 japonských slovíček Kohshi Hirayama

Některá slovíčka jsou tu špatně napsaná.

21.11.2017 odpad!

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

Musím říct že začátek knihy a prostředek je fascinující, ale jak se blíží ke konci už není tak fascinující. Jinak kniha je krásná.

12.12.2016 3 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Miluju tuhle knihu.

25.09.2016 5 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše Lisa Jane Smith

Tahle kniha se mi strašně líbila.

11.09.2016 5 z 5