pollyCobain pollyCobain komentáře u knih

InTyMně InTyMně Markéta Lukášková

Vůbec ne špatné čtení, místy chytlavé a vtipné. Na odlehčení ideální :)

12.01.2020 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Po dlouhé době kniha, z které jsem měla husí kůži ???? V dobrém slova smyslu samozřejmě, nemohla jsem se od ní odlepit

12.01.2020 5 z 5

Skoncovat s Eddym B. Skoncovat s Eddym B. Édouard Louis (p)

Silný příběh, dobře a chytlavě napsaný. Určitě stojí za přečtení. Myslím že pobuřuje současné čtenáře právem, nenapadlo by mě, že takhle lidé stále dokážou přemýšlet.

21.02.2018 5 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Ze začátku mě kniha moc bavila, připadala mi často výstižná a chytlavá. Bohužel se příběh časem trochu pokazí, respektive smrtí babičky a celou scenérií posmrtného života :(. Happyend na můj vkus trochu moc urychlený. Nicméně pokud je to autorčina prvotina, myslím že to zase tak zlé nebylo ;) .

06.02.2018 3 z 5

Konečně doma Konečně doma Adam Rex

Jako první jsem viděla filmovou verzi, která je oproti té knižní opravdu jen slabý vývar. Kniha je mnohem lépe promyšlená, ve všech ohledech propracovanější. A taky o dost realističtější, vše je zde vysvětlené.

02.06.2017 5 z 5

Kečupová mračna Kečupová mračna Annabel Pitcher

Tato knížka mě chytla, i přesto že je napsaná opravdu místy jednoduchým způsobem. Příběh mi přijde dobře vymyšlený, neustále mě zajimalo, jak to bude dál. Neotřelé téma v kategorii knih pro mládež.

19.03.2017 4 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Nejkrásnější kniha, kterou jsem kdy četla. Ilustracemi i myšlenkami.

14.03.2017 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Do knihy jsem se "zakousla" a nemohla jsem přestat, dokud jsem ji neměla přečtenou. Příběhy jsou chytlavé a podle mne i výborně napsané. Jmen je tam opravdu mnoho a tak jsem se musela občas hodně zamyslet, abych si si vzpomněla o koho jde.
Jen ten konec je opravdu hodně otevřený, alespoň tak zůstává prostor k vlastní fantazii :)

12.02.2017 5 z 5

Program pro přeživší Program pro přeživší Chuck Palahniuk

Palahniuk mě vždycky donutí hlavní postavy nesnášet, ale i přesto se nemůžu odtrhnout.

28.12.2015 4 z 5

Hry o život (trilógia) Hry o život (trilógia) Suzanne Collins

Super, mnohem lepší než filmy, nemohla jsem se odtrhnout :)

05.12.2015 5 z 5