petule1 petule1 komentáře u knih

Šeptající mrtví Šeptající mrtví Darcy Coates

Omlouvam se za hodnocení, ale to je tak scénář na béčkový horor s přeslazeným koncem.

25.03.2024 1 z 5

Děsy Leigh Harkerové Děsy Leigh Harkerové Darcy Coates

než na kvantitu by měla začít autorka jet na kvalitu, protože tato poslední kniha je neskutečné zklamaní - obrovská nuda a ten příběh je děsná slátanina bez kapky děsu

08.07.2023 1 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Neskutečně depresivní kniha a stejně čtete dal a dal a čekáte jak to skončí

30.04.2023 4 z 5

Prudký vzlet Prudký vzlet Bianca Iosivoni

Jak už tady bylo napsáno - tak zbytečně dlouhé. Kdyby byla první kniha o 50 stran delší, byl by příběh daleko lepší, takto co strana pořad dokola se opakující slova a věty.

09.07.2022 2 z 5

Tajemství v nás Tajemství v nás Anna Savas

Za mě velké zklamání, neuvěřitelné množství stránek s opakujícím se stejným pocitem strachu a to pořád dokola, ani ten závěr nebyl nijak strhující, chybělo rozuzlení jednoho dalšího hlavního tajemství, jako by na to autorka úplně zapomněla

16.04.2022 2 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Kdyby byla kniha o polovinu kratší - bylo by hodnocení vyšší, ale taková spousta zbytečných stran. Co z životních neštěstí se muže stát, zde bylo zaznamenáno - sebevražda, deprese, alkoholismus, uhoření v chatce, skok pod tramvaj, infarkt, drogy a proloženo ufňukáváním hlavního hrdiny nad životem s rozmazlenými a nesmírně talentovanými dcerami.

30.12.2021 2 z 5

Jsi jako slunce Jsi jako slunce Táňa Keleová-Vasilková

Omlouvam se za svůj komentář, ale kniha plná vzdychaní 44 ženy nad smrtí otce, stále jsem doufala, že to skončí a začne děj - nezačal. Ve chvíli, kdy při sexu myslí na svého mrtvého otce, že se na ni dívá, jsem si řekla, že to snad nemyslí autorka vážně. “Děj”, který vyplňuje řádky mezi vzdechy, je jak z béčkového filmu.

30.07.2021 1 z 5

Imaginární přítel Imaginární přítel Stephen Chbosky

Zajímavý nápad, ale pokazil ho zbytečně dlouhý děj

06.02.2021 3 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Příběhy 3 žen/ kamarádek a každá s jiným životním osudem

25.01.2021 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Neskutečně silný příběh jedné obyčejné rodiny se spoustou tajemství, starých křivd a vše si nesou celým životem.

24.12.2020 5 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Nejslabší kniha od autorky - velké zklamání

03.10.2020 1 z 5

Černá a purpurová Černá a purpurová Wojciech Dutka

Neskutečně silný příběh, kdy musíte jen číst a číst

30.09.2020 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Nedalo se odtrhnout dokud to neskončilo ...

26.07.2020 5 z 5

Proč máma pije Proč máma pije Gill Sims

Nenadchne, neurazi - oddechovka

25.04.2020 3 z 5

Neuvěřitelně pěkná kniha,která pohladi svými příběhy a člověk má chuť tancovat

13.01.2020 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Posledních 10 řádků knihu dehonestovalo

24.08.2019 4 z 5

Mudrc, surfař a byznysmenka Mudrc, surfař a byznysmenka Robin S. Sharma

Začátek knihy velmi čtivý a zajímavý, ale postupem knihy to začalo být nudnější a nudnější

07.07.2019 3 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Opět skvělá práce

23.05.2019 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Nuda Nuda Nuda. Dočetla jsem to, protože jsem čekala, že to třeba ke konci vezme spád, ale nic se nekonalo.

23.09.2018 2 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Neuvěřitelný příběh. Co strana, to Vám padá čelist. Už dlouho jsem nic tak poutavého nečetla.

02.04.2018 5 z 5